Глобальні оголошення!



Сімейні стосунки і час

Re: Сімейні стосунки і час

Повідомлення Перлинка » 10 січня 2011, 21:10

Ludmila написав: робимо один одному масаж ввечері (щоправда чоловіку він вдається краще, ніж мені, я кайфую :oops: ),

Слухайте,що сталось з моїм масажистом :gore:
Як він робив масаж на ногах лиш до колін,та на руках до ліктів :oops: ,вау :aaaaa: ,кришу зносило ,я готова була лиш за це заміж вийти :flag: .Хто знає як таке повернути?Поїхати кудись на пів року чи що :zybu: ?
А тепер масаж лиш як продує спину(не будучи вагітною),і то такий жосткий ,що кричу аж очі вилазять.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Сімейні стосунки і час

Повідомлення Apolloniya » 10 січня 2011, 22:32

Я далеко не експерт в подружніх стосунках, ми разом біля 6 років. Але спостерігаючи за рідними і близькими дійшла висновку, що дуже важливо кожному мати свій простір. Час на себе, на саморозвиток, будь то чи хобі чи просто якесь спілкування з людьми, бо саме таким чином ми стаємо цікавішими, натхненними, відпочиваєм один від одного, усвідомлюєм, наскільки важливі один для одного.
Apolloniya Офлайн


Стоматолог
 
Повідомлень: 312
З нами з: 11 квітня 2010, 13:12
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: baby boy

Re: Сімейні стосунки і час

Повідомлення мешканка » 11 січня 2011, 10:43

Перлинка написав:
Ludmila написав: робимо один одному масаж ввечері (щоправда чоловіку він вдається краще, ніж мені, я кайфую :oops: ),

Слухайте,що сталось з моїм масажистом :gore:
Як він робив масаж на ногах лиш до колін,та на руках до ліктів :oops: ,вау :aaaaa: ,кришу зносило ,я готова була лиш за це заміж вийти :flag: .Хто знає як таке повернути?Поїхати кудись на пів року чи що :zybu: ?
А тепер масаж лиш як продує спину(не будучи вагітною),і то такий жосткий ,що кричу аж очі вилазять.

Може, його "спокусити" якось треба на те діло...Коли дітей нема вдома, так, ніжно, звернути на себе увагу, а, потім, попросити ніжного масажу...або самій зробити йому масажик...а потім хай він тобі зробить, наприклад, на ноги (якщо на спину не можна) Думаю, тут важливо саме атмосферу відповідну забацати..
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Сімейні стосунки і час

Повідомлення Naya » 11 січня 2011, 13:28

Ми вчора вирішили: з 19,00 вимикаємо комп і весь вечір присвячуємо одне одному й дитині разом. Бо то така зараза. То фільм, то форум, то чоловік риється по технічних сайтах.
Вчора весь вечір дуріли втрьох, говорили....
За тими благами цивілізації часом втрачається багато цінного...
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Сімейні стосунки і час

Повідомлення Vika » 11 січня 2011, 14:16

о а в нас це закон . якщо ми разом то не може бути ні інтернету ні його телефонів ні домашної роботи
Vika Офлайн


 

Re: Сімейні стосунки і час

Повідомлення Перлинка » 11 січня 2011, 14:16

мешканка написав:Може, його "спокусити" якось треба на те діло...Коли дітей нема вдома, так, ніжно, звернути на себе увагу, а, потім, попросити ніжного масажу...або самій зробити йому масажик...а потім хай він тобі зробить, наприклад, на ноги (якщо на спину не можна) Думаю, тут важливо саме атмосферу відповідну забацати..

Іра,дякую за пораду,тільки по перше я зараз точно не масажистка :zybu: більше змахую на мішок картоплі.
А по друге колись било током лиш від легкого дотику , а тепер :( ефект не той.Тобто спокусити на масаж ,то зовсім не проблема,можна й нормально словами попросити,він мені часто ніжки чухає,особливо як на каблуках ще восени ходила,також по своєму прикольно ,тільки всеодно не так.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Сімейні стосунки і час

Повідомлення мешканка » 11 січня 2011, 14:22

То тут проблема не в масажі...а в тій "відсутності току"...звичка, що поробиш... так, думаю, у всіх... На початках-аж дух перехоплювало від доторку чи поцілунку...а зараз вже все далеко не так... Але й не може бути так...(хіба. як у фільмі "50 перших поцілунків")
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Сімейні стосунки і час

Повідомлення Перлинка » 11 січня 2011, 14:36

мешканка написав:То тут проблема не в масажі...а в тій "відсутності току"...звичка, що поробиш... так, думаю, у всіх... На початках-аж дух перехоплювало від доторку чи поцілунку...а зараз вже все далеко не так... Але й не може бути так...(хіба. як у фільмі "50 перших поцілунків")


Та я то знаю :( ,тому думаю може є в кого які рецепти ,яких травок попити чи шо :zybu:
Те що розлука допомагає однозначно,але ж не будеш то спеціально практикувати :nea:
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Сімейні стосунки і час

Повідомлення lore1ei » 11 січня 2011, 16:52

А мені будь-ласка рецепт відтягування чоловіка від комп'ютера)
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Сімейні стосунки і час

Повідомлення Naya » 11 січня 2011, 17:21

Ліля, рубильник :zybu:
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Поперед.Далі

Повернутись до Сімейні стосунки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість