Глобальні оголошення!



Ревність....

Re: Ревність....

Повідомлення LeeLoo » 09 січня 2011, 13:38

Перлинка написав:
LeeLoo написав: ja dymajy,wo tam de je ljybov dijsno-je virnistj i vse....ale ce moja dymka :)


Також там де є любов там є прощення ;-)

Mogluvo....ale jak todi daljwe gutu z ljudunijy jaka zradula,jak nibu ni4ogo ne stalosja???
todi -vge bydytj zovsim inwi stosynku i vge ne ta Ljubov,jaka byla.....
LeeLoo Офлайн


 

Re: Ревність....

Повідомлення Перлинка » 09 січня 2011, 13:49

пробачити -значить забути і ніколи не згадувати,як амнезія ,якщо не змогли забути,значить не пробачили ,до речі,раджу подивитись цей фільм "Разрисованная вуаль" про зраду та кохання.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Ревність....

Повідомлення LeeLoo » 09 січня 2011, 13:58

Перлинка написав:пробачити -значить забути і ніколи не згадувати,як амнезія ,якщо не змогли забути,значить не пробачили ,до речі,раджу подивитись цей фільм "Разрисованная вуаль" про зраду та кохання.

Djakyjy jak byde 4as poduvljysj obovjazkovo- :)
Ja v pruncupi ne zarikajysj-ale ...ne zmoglab.ce tjagka mabytj tema dlja ljydej ,v jakux je dijsno s4ura ljybov :)
LeeLoo Офлайн


 

Re: Ревність....

Повідомлення LeeLoo » 09 січня 2011, 14:15

LeeLoo написав:
Перлинка написав:пробачити -значить забути і ніколи не згадувати,як амнезія ,якщо не змогли забути,значить не пробачили ,до речі,раджу подивитись цей фільм "Разрисованная вуаль" про зраду та кохання.

Djakyjy jak byde 4as poduvljysj obovjazkovo- :)
Ja v pruncupi ne zarikajysj-ale ...ne zmoglab.ce tjagka mabytj tema dlja ljydej ,v jakux je dijsno s4ura ljybov :)

Do re4i takog Perlunka rekomendyjy filjm poduvutusj pro zrady(Indi). :thumbsup:
LeeLoo Офлайн


 

Re: Ревність....

Повідомлення Перлинка » 09 січня 2011, 14:59

дякую,бачила
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Ревність....

Повідомлення Natalinda » 09 січня 2011, 15:21

Щодо зрад і пощення то повністю підтримую Перлинку.
Зустрічаючись з хлопцем я б теж ніяких зрад не пробачала і посилала б відразу під три чорти. Але коли сімя в якій є дитина і коли фізична зрада один раз по якійсь дуже-дуже глупій глупості, то напевне не була б такою категоричною. Я нівякому разі не стверджую що чоловік має право зрадити дружину, ні ні в якому разі. Чоловіки мають в своєму нутрі полігамність, але ж мають і розум в голові, щоб керувати всоїми бажаннями, так само як і жінки.
Не дай Боже нікому такої ситуації, але зараз я не зарікаюся що не пробачу ні під яким приводом.
Знаю сімю де була зрада. Зрада з подругою. І заради дітей жінка простила, хоча було важко, боляче....І в них вже є внуки і вони щасливі, а могло б бути все по іншому...
Дуже це болюче запитання...

Але дійсьно там де є любов взаємна, там є і прощення.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Ревність....

Повідомлення Тані4ка » 30 травня 2011, 14:33

Привіт))) Порадьте що мені робити, мій хлопець мене страшно ревнує, як кажуть до кожного дерева. Мені це набридає, я просто не витримую... проте сильно кохаю... Що мені робити? :dash:
Тані4ка Офлайн


 

Re: Ревність....

Повідомлення happymami » 01 червня 2011, 01:33

поговорити з нм серйозно. випитати звідки в нього така ревність. може боїться вас втратити?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Ревність....

Повідомлення ЗІрка » 01 червня 2011, 13:30

Тані4ка написав:Привіт))) Порадьте що мені робити, мій хлопець мене страшно ревнує, як кажуть до кожного дерева. Мені це набридає, я просто не витримую... проте сильно кохаю... Що мені робити? :dash:


не хочу вас страшити, але колись я зустрічалася з ревнивцем, який сам потім виявився зрадником: ходив наліво а мені мозги парив навіть якщо подивлюся в бік чоловічої статі... зате теперішній чоловік зовсім не ревнує. і це добре: ревнощі=недовіра
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Ревність....

Повідомлення LiveLife » 09 жовтня 2014, 14:04

Ніколи не вважала себе ревнивою. Живемо з чоловіком 6 років, 2 діток.Я зараз в декретній відпустці з меншим, сиджу вдома, а в чоловіка дуже активна робота, від ранку до пізнього вечора на роботі. От появилась в нього на роботі якась молода юристка (точніше він сам її взяв, бо дуже, каже, вже старанна, відповідальна, талановита, просто незамінна, постійно мені розказує, яка вона молодець). А я вже починаю злитись...... А його це тішить, він не раз спеціально починає мене підколювати. Я розумію, може я собі сама все накручую, але нічого з собою вдіяти не можу... Коли десь ввечері він з нею розмовляє, мене аж тіпає :cry: Як з цим впоратися? :confused:
LiveLife Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Сімейні стосунки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron