Глобальні оголошення!



Ревність....

Re: Ревність....

Повідомлення Кокетка » 09 жовтня 2014, 14:23

привіт, думаю якщо це все так відкрито, та ще й підколює то в них просто робота, коли зраджують то не відкрито, напевне, то все скривають, а не на показ, може за рахунок вашого блиску ревнощів в очах він самостверджується? що я он який) огого) і подобаюся дівчатам, а повезло тобі лиш))
проте варто поговорити з ним на чистоту, що це вас зачіпає як жінку, і вам дуже неприємно чути з його вуст оду другій жінці, йому б теж була неприємне неприкрите захоплення іншим чоловіком. тож хай задля здорового клімату у вашій сім"ї перестане визивати у вас ревність навіть жартома, бо все починається з жартів, а потім жінка знервована :crazy: , недобра :ireful: , підозріла :mamba: , нащо йому така перспектива)? :wink:
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Ревність....

Повідомлення LiveLife » 09 жовтня 2014, 18:50

Та я й сама знаю, що це просто робота, і говорили ми вже про це, чоловік наче намагається не провокувати..... Якось, щось треба було йому з нею поговорити, так він, щоб я не знала і не хвилювалася, спеціально вийшов з кімнати, тихенько поговорив, але ж я знала - і ще більше злилася :dash: Це мабуть від мого сидіння в декреті і бавлення малих))))))
Кокетка написав:може за рахунок вашого блиску ревнощів в очах він самостверджується? що я он який) огого) і подобаюся дівчатам, а повезло тобі лиш))
це 100% :hi:
О, а ще одного разу приніс додому миску винограду, каже - Іра вдома нарвала і передала для сімї, пригощайся...... Ух :hysteric: Я готова була тим виноградом кудись запустити)))
LiveLife Офлайн


 

Re: Ревність....

Повідомлення irinka » 09 жовтня 2014, 20:42

LiveLife мене б таке відношення насторожило...може навпаки чоловік так відкрито про неї розказує, щоб ви ні про що не здогадалися...
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Ревність....

Повідомлення ІРЦЯ » 09 жовтня 2014, 23:25

LiveLife а ви спробуйте повдавати байдужість коли він про неі говорить Це буде вам не реально важко :aggressive: але пересильте себе і результат не заставить себе чекати
Але бутьте на сторожі щоб ті жарти лишились тільки жартами
Або ж чоловік просто банально хоче вашоі уваги і в такий спосіб намагається іі привернути - ви вдома постійно зайняті дітками-поприбирати-зварити-попрати і т.д. :working: що тут говорити деколи для чебе часу не хватає а ще коли двоє дітей :crazy: А чоловіки майже як діти і теж хочуть уваги :hi:
А на рахунок декрету що деколи просто кришу зриває то правда але нас таких багато :ha:
Золотое правило жизни: не переживай из-за того, чего ты не в силах изменить, прими ситуацию такой, какая она есть. Ведь мы не пытаемся изменить погоду, а просто одеваемся по погоде.
ІРЦЯ Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 317
З нами з: 10 червня 2013, 16:24
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 430 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: Два синочки 5р. і 1р.

Re: Ревність....

Повідомлення Marichka » 10 жовтня 2014, 14:01

А я свому віджартовую в таких випадках і кажу,що можу навіть битися за нього:) Хоч напевно ще нізким не билась.Але в нас це тільки легенькі жарти.Я чоловіку довіряю повністю і ставлю на перше місце,незважаючи на діти і декрет.Стараюся задовольнити всі його потреби,знаю добре його мови любові...
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Ревність....

Повідомлення LiveLife » 11 жовтня 2014, 09:41

Дякую, дівульки, за ваші поради)))))))
irinka написав:LiveLife мене б таке відношення насторожило...може навпаки чоловік так відкрито про неї розказує, щоб ви ні про що не здогадалися...

Ой, сумніваюсь, це вже треба бути якимсь комбінатором :wink:
ІРЦЯ написав:а ви спробуйте повдавати байдужість коли він про неі говорить Це буде вам не реально важко але пересильте себе і результат не заставить себе чекати
пробувала не раз, помогає, але мене надовго не вистачає :impossible:
Ми вже не раз з ним на цю тему говорили - вирішили, що ця персона не заслуговує обговорення в нашому сімейному колі, і вже обоє деякий час навіть не згадуємо)))))) але ж мене це мучить, мені кортить знати все, думаю, хай вже краще він мені розказує і я все знатиму, ніж він буде щось приховувати, щоб мене не хвилювати))))) І тоді починаю делікатно випитувати, ніби просто так, і коли почую щось, що мені не подобається, знову бере злість :scare: От якась така плутатина))))))
Іноді думаю, може я повна егоїстка і хочу чоловіка повністю ізолювати від жіночого світу, щоб говорив, проводив час лише зі мною і т.д. :confused:
ІРЦЯ написав:Або ж чоловік просто банально хоче вашоі уваги і в такий спосіб намагається іі привернути - ви вдома постійно зайняті дітками-поприбирати-зварити-попрати і т.д. що тут говорити деколи для чебе часу не хватає а ще коли двоє дітей А чоловіки майже як діти і теж хочуть уваги

Цілком може бути...... Після моїх "палких зауважень" щодо його "роботи" з цією юристкою, він мені каже: "Дякую, що так мене кохаєш, а то я думав, що ти не надто мене любиш" :hi: Тобто він мої прояви ревності сприймає як доказ почуттів :pardon:
А з вашими чоловіками подібних пригод не бувало?
LiveLife Офлайн


 

Re: Ревність....

Повідомлення Кокетка » 11 жовтня 2014, 13:13

можливо я неправильно думаю, та я би не хотіла все знати, нехай я буду в щасливому "неведении" чим переживати про те що я почула більше чим хотілося), як правило жінки в таких ситуаціях вже наперед насторожені і в простих словах найдуть те що їх зачепить, і що обідить )
найкращий вихід це взагалі їм не спілкуватися) тоді тобі буде добре?
як правило багато жінок в спілкуванні кокетливі, бо їм подобається подобатися)) так же і чоловіки) їм подобається подобатися жінкам)_ свого роду самоствердження . це не означає що вони не дорожать сім"єю .... це просто додає їм позитивних відчуттів яких бракує в сімейному житті, де вже тебе знають і не оцінять(бо вже оцінили) твоє тонке почуття гумору
і вміння красиво говорити банальні слова ( вдома розмова про дітей про проблеми радощі) але нема вже тої гри слів ні про що))
LiveLife написав:Ой, сумніваюсь, це вже треба бути якимсь комбінатором

не варто недооцінювати свого чоловіка)) всі ми багатогранні і несподівані життєві ситуацію часом можуть викликати таку поведінку на яку ми самі не знали, що будемо здатні :wink:
пі.сі) щось я так спутано написала)) але я то знаю про що я писала)) надіюся кожен зрозуміє так як йому буде під настрій :wink: :hi: )
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Поперед.

Повернутись до Сімейні стосунки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron