Глобальні оголошення!



Ревність....

Re: Ревність....

Повідомлення Natalinda » 01 серпня 2010, 00:53

От поясніть мені, який та сцена вигляд має :dash:
Я от свого часто люблю подіставати "Що там твої продавщички? О прищ на носі, чи шо то таке? Певно якась продавщичка влюбилася" Але ж я не ревную, я просто хочу його подіставати, і він це добре знає.

Він мене може спитати "Т хто?", якщо я до когось йому незнайомого привітаюся чи заговорю. Але ж то просто цікавість.

Чи то я шось не шарю?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Ревність....

Повідомлення ЗІрка » 02 серпня 2010, 08:16

колись мала дуже ревнивого хлопа:), поїхала на сесію, сходила на дискотівку а потім з телефоном в руках проплакала вс ніч, так мозги мені компастував... і то на кожному кроці таке
а виявилося, що він сам ходив наліво і врешті кинув мене через якусь чергову пасію...

а потім я зустріла свого теперішнього чоловіка, повну протилежність тому бовдуру і щаслива, бо життя без ревнощів набагато приємніше... чоловік має захищати, любити, трохи загравати (навіть буцім ревнуючи) а не підозрювати тебе на кожному кроці...
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Ревність....

Повідомлення Перлинка » 23 грудня 2010, 21:25

Мене чоловік так щоб конкретно до когсь ніколи не ревнував,чесно кажучи і приводу не було.
але загалом він завжди хотів щоб я виглядала скромніше ,не сильно розмальована не з глибоким декольте,не любив як я десь ввечері з подругами ходила ,коли ще дітей не було .Але я би то швидше назвала не ревністю ,а обережністю,перестраховкою,запобіганню таким ситуаціям ,щоб не довелось ревнувати.Ну і не хотів ,щоб я пізно ввечері після 22 00 сама десь ходила.Але сцен ревнощів ніколи мені не влаштовував.Навпаки приколювався,як ми разом гуляли,що за мною лиш бомжі алкаші та старі діди оглядаються.

Але вчора приходить моїй фотці на однокласниках оцінка від солідного незнайомого чоловіка з Берліна ,навколо гарний антураж,дорога машина.
Кажу своєму
-Йди сюди,дивись,як будеш нечемний ,то мені вже є до кого приткнутись
Такий тіпа ха-ха,хі-хі ,каже
-А ти йому вишли свою теперішню фотку з пузом.А шо від дурний ,не знає ,що в тебе двоє дітей?
я кажу звісно не знає
-А чого це не знає,чому ти там не написала?
Я кажу,а навіщо,то що сайт знайомств?Всі мої,тобто хто має знати скільки в мене дітей знають,а чужим навіщо?
Короче ,то мало не вперше я помітила,що його шось придавило,так приємно :aaaaa:
А то він завжди був надто самовпевнений,прада тим не зловживав.
Мені оцінки часто ставлять,але переважно якісь малолєтки з забутих куточків Росії,або грузини,а одного разу зайшла до незнайомця , що поставив 5+ ,так в нього в друзях самі жінки,штук 100 :zybu: ,ну бувають правда й такі нічо музчинки,тільки я звісно на них не реагую і не те що не показую коханому,просто якось ігнорую і все,а тут він мені якраз випадково в той момен підвернувся і я трішки його подразнюкала :P
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Ревність....

Повідомлення мешканка » 24 грудня 2010, 10:27

ото в мене вже теж було пару таких випадків і теж мені досить приємно... написав друг в контактах на стіні повідомлення ще й гарну пісеньку прикріпив... а чоловік побачив і вже так, типу, ненароком каже: "тобі там якісь хлопці пишуть...що ж то таке?"... а мені так смішно, що ну. :)
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Ревність....

Повідомлення LeeLoo » 24 грудня 2010, 13:11

Ja napruklad triwku revnuva-a mij 4olovik nea.Vsjuda mene pyskaje-kage wo prosto meni dovirjaje i vse :)
LeeLoo Офлайн


 

Re: Ревність....

Повідомлення Перлинка » 24 грудня 2010, 14:31

Я до речі свого також не ревнувала ніколи.От сьогодні йде на новорічний корпоратив ,спокійнісінько відпускаю.

Він правда думав колись,що я його ревную до колишньої дружини,хоча я йому стільки товкмачила,що то не ревність,що мене просто її наглість обурювала з якою вона собі дозволяла вмішуватись в наше життя часто прикриваючись дітьми.І дратувало те що він довго не ставиви її на місце ,а вона цим користувалась.Я якби зовсім не вмішувалась,щоб не виглядати як базарна баба,але так кортіло її добряче послати.Або хоч зустрітись і висказати все що накипіло ,бо мені найважче як доводиться щось в собі тримати.Але так того і не сталось.Я розуміла що то така людина,що всеодно кожне моє слово перекрутить проти мене ,а мені лиш челюсть від тої наглості відвисне,тому зважила і подумала,що то марна затія.Та й з часом якось проблема зійшла на нівець,бо її діти якими вона маніпулювала повиростали,а мої маленькі,і тепер з її боку навіть глупо дригатись.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Ревність....

Повідомлення Naya » 24 грудня 2010, 15:10

В нашій сім"ї ревнощам не місце.
Я довіряю своєму чоловіку, він довіряє мені.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Ревність....

Повідомлення TanenRom » 24 грудня 2010, 15:43

Naya написав:В нашій сім"ї ревнощам не місце.
Я довіряю своєму чоловіку, він довіряє мені.

у нас аналогічно!!!
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Ревність....

Повідомлення Перлинка » 25 грудня 2010, 15:08

Сьогодні вночі чоловік прийшов з новорічної вечірки мяко кажучи сильно напідпитку,святкували з колективом десь в нічному клубі.Так як то він то робить рідко ,раз на рік ,а то й на два ,я наперед знала шо так буде і нічого проти не мала.Ми з дітками заснули всі разом і я їх не переклала по ліжечкам.Він якось з горем по полам їх порозкладав .І каже до мене російською
-Струси рожки
Я кажу
-Які рожки???
Першою моєю думкою було,що йому вже чортики ввижаються.
Він каже
-крошки ,а не рожки
Мав на увазі дрібки,бо діти зазвичай товчуться по ліжку ,носять туди їжу і кришать :zybu:
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Ревність....

Повідомлення Руженка » 25 грудня 2010, 15:20

Перлинка написав:Сьогодні вночі чоловік прийшов з новорічної вечірки мяко кажучи сильно напідпитку,святкували з колективом десь в нічному клубі.Так як то він то робить рідко ,раз на рік ,а то й на два ,я наперед знала шо так буде і нічого проти не мала.Ми з дітками заснули всі разом і я їх не переклала по ліжечкам.Він якось з горем по полам їх порозкладав .І каже до мене російською
-Струси рожки
Я кажу
-Які рожки???
Першою моєю думкою було,що йому вже чортики ввижаються.
Він каже
-крошки ,а не рожки
Мав на увазі дрібки,бо діти зазвичай товчуться по ліжку ,носять туди їжу і кришать :zybu:


Шикарно!!!!!!!!! Ото ліпше тему ревнощів не зачіпати, бо потім в кожному слові підтекст шукаєш)))))))))))Гг)))))))))))) А може то і добре зрідка, щось таке "піднімати", головне, щоб без перебору, відносини тільки міцніють як на мене!
Руженка Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Сімейні стосунки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість