Глобальні оголошення!



Життя з батьками і окремо - що краще?

Re: Життя з батьками і окремо - що краще?

Повідомлення eney » 03 червня 2013, 06:19

Категорочно проти слів, що самостійність приходить з власним кутком! все залежить від людей, вище писала що є сімї які палець об палець не бють,і все батьки до них їдуть і помагають внуків бавити, їсти варити, а декому навіть одяг в пральний автомат кинути.
Шалімар, блін, перший запис в трудовій в 18 років, потім ще 2 роботи до родів, далі декрет, то все під універ, в чоловіка аналогічно, а на кв не хватає, мо то твій мого не роботу візьме, бо я хочу жити жити окремо?????
Ще маю приклади де люди знімають кв по привичці, і кажуть що то гроші на вітер, бо нічого придбати собі не можуть, відкласти/ поїхати теж, говорю конкретно на прикладі Тернополя, хоч бийте, а людей що мають зп більше 3 тис в нас мало, а 1500-2000тис на кв то норма і при тому що зараз носки на дитину нормальні 15-20 гр, сумнівають що можна жити в достатку.
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: Життя з батьками і окремо - що краще?

Повідомлення Alisa » 03 червня 2013, 08:45

Nymydora написав:зате коли дітей багато (тут ми стаємо на позицію батьків), хтось та й при нас залишиться. А як одне - махне хвостом і поїде. І добре, як два рази до року на свята приїде)))



Ті що машуть хвостом й їдуть від батьків зазвичай вчасно приїжджають ділити спадщину :yes:
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Життя з батьками і окремо - що краще?

Повідомлення taranjka » 03 червня 2013, 12:22

як написала Нимидора, живучи з батьками треба вміти проявляти велику толерантність - при чому з обох сторін. якщо цього нема (а в мене така риса слабо розвинена), то таки краще окремо.
мої батьки перші 5 років жили з батьками мужа, ще й досі вважаю це найгіршим періодом свого життя :crazy: . тому ніколи навіть не задумувалася, щоб жити разом з чиїмось батьками.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Життя з батьками і окремо - що краще?

Повідомлення Shalimar » 03 червня 2013, 15:36

eney написав: Категорочно проти слів, що самостійність приходить з власним кутком! все залежить від людей, вище писала що є сімї які палець об палець не бють,і все батьки до них їдуть і помагають внуків бавити, їсти варити, а декому навіть одяг в пральний автомат кинути.
ну и кто виноват?? родители! пусть не идут и не помогают!
eney написав: людей що мають зп більше 3 тис в нас мало, а 1500-2000тис на кв то норма і при тому що зараз носки на дитину нормальні 15-20 гр, сумнівають що можна жити в достатку.

ну пусть не в достатку, а почти в ноль
один полторы-две тысячи, другая полторы-две тысячи, + может какой-то подработок в вечерние часы или выходные
4 тыс бюджет?
хорошая 1-комн. кв - в районе 1000 аренда? а коммунал. сколько?
на еду?
блин, а что, такие маленькие з/п в Тернополе???
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Життя з батьками і окремо - що краще?

Повідомлення eney » 03 червня 2013, 15:42

прикинь, такі маленькі!!! і всі трясуться за своє місце бо роботи немає. Є навіть магазини, де дівчата за 1200 працюють 20 днів з 10-20, і мочтать, бо іншу важко знайти.
зп найнижча в Україні по Тернополю, оренда висока, за рахунок того що місто студенське, і дуже багато арабів, ціни високі, бо багато коштів приходить із за кордону.
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: Життя з батьками і окремо - що краще?

Повідомлення Tajga » 03 червня 2013, 16:51

Shalimar написав:блин, а что, такие маленькие з/п в Тернополе???

:crazy: :crazy:
і не тільки в Тернополі. А взагалі - респект і уважуха твоєму чоловіку! :rose:
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Життя з батьками і окремо - що краще?

Повідомлення irinka » 03 червня 2013, 17:14

Ми вже 4 роки живемо з батьками, хоч мене це вже ох як достало.... :ireful: хоч в цьому є і свої плюси. Можем інколи на вихідних лишити малого і піти десь відпочити+батьки платять за комун. послуги) Але на цьому нажаль вони і закінчуються. Хочеться мати свій куточок, де ніхто не буде дивитись коли і що я роблю, коли йду і коли приходжу. То то не так, то інше.... А з мамою в одній хаті мені дуже важко зживатись, бо навіть зараз маючи вже свою сімю, ще інколи вдчуваю себе маленькою дівчинкою яка за все і у всьому має відчитатись :dash: :dash: :dash: :crazy: мене це дуже дратуєєє!!!! Але поки що приходиться терпіти бо на даний момент в нас іншого виходу немає.
Shalimar написав:ну пусть не в достатку, а почти в ноль
один полторы-две тысячи, другая полторы-две тысячи, + может какой-то подработок в вечерние часы или выходные
4 тыс бюджет?
хорошая 1-комн. кв - в районе 1000 аренда? а коммунал. сколько?
на еду?
блин, а что, такие маленькие з/п в Тернополе???

Shalimar ми вже рахували навіть якщо дохід 4000 в місяць, то всеодно малувато виходить. Однокімнатна квартира коштує в середньому 1000-1200+ комун. послуги разом десь в районі 1500, дитячий садок, побутові витрати, інтернет, харчування і час від часу змінити гардероб (хоча б на гуманітарці я вже мовчу про дорогі магазини :impossible: ) а ще дитина раз в три-чотири місяці захворіє+гроші на ліки, +ще зараз виплауємо кредит по 400 грн в місяць. Я вже не говорю про те щоб відкласти чи відпочити. То аж ніяк не виходить, тому покищо навіть не рипаємось щоб квартиру знімати, хіба що вже остаточно доведуть... :hi: :crazy: ))))
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Життя з батьками і окремо - що краще?

Повідомлення Люся » 04 червня 2013, 00:02

Ми вже два роки живемо зі свекром. Важко, хоча він дуже хороша і толерантна людина і все намагається нам щось допомагати, з малою гарно грається і погуляти з нею може. Та всодно, я майже кожен день мрію про власне окреме житло. Одне рятує, ми дуже багато подорожуємо, особливо влітку, тому і мало буваємо в Тернополі (тому квартиру поки нема сенсу знімати). Моя думка, молода сім"я має жити окремо від батьків і будувати власну міцну і щасливу сім"ю)) До того ж і відносини з батьками тоді будуть значно кращими :)
Люся Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 176
З нами з: 20 лютого 2012, 18:53
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) жіночі посиденьки (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 176 раз.
Подякували: 248 раз.
Діти: Донечка Катруся :)
(25.10.2011)

Re: Життя з батьками і окремо - що краще?

Повідомлення Золота Осінь » 07 липня 2013, 21:58

Окремо я за двома руками)) Але в наш час це так важко. Це треба щоб хтось з батьків був за кордоном і допомагав. Бо реально зібрати на житло можем хіба що внукам. Ми живемо зі свекрами, я теж дуже мрію про житло. Хоча знаю, що ще довго жити будемо тут. Велика хата вони одні. І завжди згадується анекдот: "Мамо, тату, я вже дорослий і вирішив жити сам. Ваші речі за дверима!" :hi:
Золота Осінь Офлайн


 

Re: Життя з батьками і окремо - що краще?

Повідомлення Shalimar » 07 липня 2013, 23:37

Золота Осінь написав:Це треба щоб хтось з батьків був за кордоном і допомагав.

пдц
имея свою семью, и новую фамилию, пора самим себя обеспечивать, и своих детей, ладно бы родители были оочень обеспеченными, и им бы такая "помощь" ничего не стоила, но ехать пенсионерам по закордонах батрачиться на стройках чи "в хазяйив", шоб "дитям", которым по 30 лет, помочь купить/построить жилье??...........
едьте и зарабатывайте! а потом в 40 лет детей заводите

Повідомлення Модератора М
Дискусія про можливість/неможливість заробити на житло власними силами перенесена сюди
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Поперед.Далі

Повернутись до Сімейні стосунки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron