Глобальні оголошення!



Життя з батьками і окремо - що краще?

Re: Життя з батьками і окремо - що краще?

Повідомлення Shalimar » 03 червня 2013, 03:11

Nymydora написав:Інші часи. Інші потреби. Інші цінності - то правда. Але щось в цьому є...

Ну, я согласна, только если все поколения проживающих в родовом поместье, усадьбе (не меньше) имеют прогрессивные взгляды
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Життя з батьками і окремо - що краще?

Повідомлення Shalimar » 03 червня 2013, 03:14

Natalinda написав:Саме тому повернулися жити до батьків, бо хочемо щоб наші діти в майбутньому жили окремо! І хочемо мати можливість їм в цьому посприяти!

ну, еще существует такое понятие, как спадщина.... ? вид бабусь-дидусив, чи пра-
которая продается, и потом покупается жилье детям(внукам)
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Життя з батьками і окремо - що краще?

Повідомлення Nymydora » 03 червня 2013, 03:17

Shalimar написав:
Nymydora написав:Інші часи. Інші потреби. Інші цінності - то правда. Але щось в цьому є...

Ну, я согласна, только если все поколения проживающих в родовом поместье, усадьбе (не меньше) имеют прогрессивные взгляды

я б сказала, якщо всі покоління, які проживають разом, мають однакові погляди ))))
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Життя з батьками і окремо - що краще?

Повідомлення Shalimar » 03 червня 2013, 03:29

Nymydora написав:мають однакові погляди ))))

ну да)

Но все равно рано или поздно происходят столкновения интересов/взглядов/мнений/настроений
а кому и зачем это нужно??
лучше решать конфликты-споры недовольства жена/муж, чем жена-муж-теща/свекров-тесть/свекор-тёти/дяди-прабабушки/прадедушки - дети/племянники (под одной крышей)
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Життя з батьками і окремо - що краще?

Повідомлення Nymydora » 03 червня 2013, 03:36

а ще краще взагалі без конфліктів - але тут за законами мафії: нема людини, нема проблеми :crazy:
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Життя з батьками і окремо - що краще?

Повідомлення Natalinda » 03 червня 2013, 03:38

Shalimar так ти права в кожного свої пріоритети. Я дуже хочу щоб дитина краще жила за мене. Не те що мені аж так зле))) Але хочу щоб син мав своє житло. Те що ми навчимо і він зможе заробляти на його утримання - я впевнена, а от в тому що він собі зможе житло придбати нажаль ні. Так само не впевнена що ми зможемо забезпечити житло власне собі та дитині(((( нажаль(((
Shalimar написав:еще существует такое понятие, как спадщина.... ? вид бабусь-дидусив, чи пра-
которая продается, и потом покупается жилье детям(внукам)

))))) то тре щоб або дідіусів/бабусів було багато, або внуків мало))))
Покійні бабуся/дідусь залишили хату батькам моїм, інші - крім мене мають ще 4 внуків)))) і сина який зх сімєю живе з ними)
Прабабця залишила хату, продавши яку не купиш і туалету в Тернополі по тій банальній причині що ніхто тої хати не купить( Та і правнуків залишилося море....
Я більше знаю про поняття - ті діти що залишаються біля батьків і доглядають за ними - отримують ту хату в спадщину, хоча і це не завжди гарантія мати власне житло в 60 років)
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Життя з батьками і окремо - що краще?

Повідомлення Nymydora » 03 червня 2013, 03:41

Natalinda написав:Я більше знаю про поняття - ті діти що залишаються біля батьків і доглядають за ними - отримують ту хату в спадщину, хоча і це не завжди гарантія мати власне житло в 60 років)

ооо, саме то. нас з сестрою так і поділили. і ніби вибір - хто хоче, той лишаєтсья, нікого не змушуємо. а з другого боку - хто останній, то і водить )))
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Життя з батьками і окремо - що краще?

Повідомлення Shalimar » 03 червня 2013, 04:06

а вот и преимущества единственного ребенка в семье! )))))))))))) :ha:
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Життя з батьками і окремо - що краще?

Повідомлення Nymydora » 03 червня 2013, 04:09

гиг ))) може єдине )))
зате коли дітей багато (тут ми стаємо на позицію батьків), хтось та й при нас залишиться. А як одне - махне хвостом і поїде. І добре, як два рази до року на свята приїде)))
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Життя з батьками і окремо - що краще?

Повідомлення Shalimar » 03 червня 2013, 04:24

Nymydora написав:гиг ))) може єдине )))
зате коли дітей багато (тут ми стаємо на позицію батьків), хтось та й при нас залишиться. А як одне - махне хвостом і поїде. І добре, як два рази до року на свята приїде)))

Поверь, я одна, и ни азу не жадею об этом
Родство по крови не передается

А по поводу "при родителях" - с позиции родителей - надо ОТПУСКАТЬ, и давать детям жить своей самостоятельной жизнью - в том месте, где детям хочется-нравится-удобно,

Да, наверное, становится одиноко, и хочется детей чаще видеть, внуков.. Но се ля ви - птенчик вылетел из гнезда!!!
Крч, мне, наверное, животные ближе )))
И надеюсь, я всегда буду понимать, что я детей рожала/растила не для того, чтобы они меня в старчестве нянчили, или что-то там мне должны
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Поперед.Далі

Повернутись до Сімейні стосунки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей