Глобальні оголошення!



Життя з батьками і окремо - що краще?

Re: Життя з батьками і окремо - що краще?

Повідомлення kruana » 03 червня 2013, 00:22

О, це майже риторичне запитання. Але усі ми родом з дитинства: виховуйте власним прикладом, адже сімейні стосунки найчастіше переносяться у самостійно створену сім'ю. А про "відпустити" вам ще рано думати. Це важко, але зробити треба, для щастя своєї ж дитини, особливо, коли це хлопчик. А зараз насолоджуйтеся малим дитям, це швидко минає.
kruana Офлайн


 

Re: Життя з батьками і окремо - що краще?

Повідомлення Nymydora » 03 червня 2013, 00:33

))) Справа в тім, що не завжди власні сімейні стосунки здаються ідеальною моделлю.
А от про рано чи не рано думати - все починаєтсья з малого. Важко відпустити самого на прогулянку, важко відпустити самого на заняття, важко відпустити самого у садок. Інколи важко просто дати дитині спокій і не нависати над ним. З цього все і береться ))))) А найважче собі уявити, що настане час, коли ти своїй дитині станеш непотрібний і в один момент він скаже: арівідерчі, мама, я дорослий і буду жити, як собі знаю.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Життя з батьками і окремо - що краще?

Повідомлення Natalinda » 03 червня 2013, 01:28

Nymydora написав:СТрашно - коли виходиш заміж, гонорово з'їжджаєш від батьків і раптом виявляєш, що твій партнер абсолютна дитина у прийнятті рішень і ані самостійністю, ані відповідальністю не грішить.


А що страшного? Просто неварто виходити заміж через тиждень після знайомства))))
Як на мене то таке як відповідальність/безвідповідальність, можливість чи ні самому купити джинси і тому подібні речі видно вже з побачення ну нехай пятого, як не раніше. Просто вартує заглядати через рожеві окуляри на світ Божий. А після 25-ти як на мене рожевих окулярів вже й нема.

По темі.
Щиро заздрю молодим людям які одружуючись можуть самі забезпечити собі житло, харчування, одяг і все решта необхідне! Хай би навчили де такі гроші заробляються, була б вдячна до кінця життя. Ми приміром можемо дозволити собі зйомну квартиру, але знімаючи її про власне житло тоді мріяти не приходиться, тому обрали варіант проживання з батьками, щоб своїй дитині забезпечити проживання окремо. І так
kruana написав:Споживацькі інтереси для таких людей на першому місці у житті.

але я споживаю це задля майбутнього своєї дитини, (так мені наразі зручно думати) бо нажаль незнаю жодної молодої сімї, яка сама себе забезпечує повністю
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Життя з батьками і окремо - що краще?

Повідомлення Shalimar » 03 червня 2013, 02:43

Nymydora написав:То в чому тут споживацькі інтереси молодої сім'ї? В тому, що вони приймають цю допомогу?

может, в том, что не хотят поднапрячься, чтобы оплачивать себе отдельное жилье? и вместо этого идут по пути наименьшего сопротивления? То есть вырасти выросли, новую семью создали, а пуповину не перерезали.
Конечно, соотношение зарплат и цен не сравнить, но мне нравится как на Западе - дети приучены работать, временно, на лето, или на пол-ставки, и с совершеннолетия живут отдельно и обеспечивают себя сами, более самостоятельные!
Некоторые люди старой закалки, когда едут к родственникам в гости (даже родители к детям), то живут в отеле, а не в доме у родственников
Да, менталитет другой, да, у Нас другие финансовые возможности, но мысль в том, что ДЕТИ ВЫЛЕТАЮТ ИЗ ГНЕЗДА
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Життя з батьками і окремо - що краще?

Повідомлення Shalimar » 03 червня 2013, 02:50

Natalinda написав:нажаль незнаю жодної молодої сімї, яка сама себе забезпечує повністю

Можем познакомиться.
(Себя в пример ставить не буду, но мой муж с 18 лет себя сам обеспечивает, с 22-х лет - себя и меня))) И с 24-х лет - семью из трех человек
Живем отдельно + я не работаю...)
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Життя з батьками і окремо - що краще?

Повідомлення Natalinda » 03 червня 2013, 02:52

Shalimar у вас власне житло? не зйомне? Тоді приємно познайомитися :rose: Все це окрім власного житла мій чоловік теж мені забезпечити в змозі і до певного часу мав таку можливість.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Життя з батьками і окремо - що краще?

Повідомлення Shalimar » 03 червня 2013, 02:54

Natalinda написав:СТрашно - коли виходиш заміж, гонорово з'їжджаєш від батьків

а почему сразу гонорово?.........

Блин, ну мне, конечно, сложно это понять, бо я съехала от батькив задолго до того, как "вышла замуж"

Как бы я не любилась со своими детьми, но я хочу, чтобы с определенного возраста родители и дети жили отдельно - уверена, детям это пойдет только на пользу
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Життя з батьками і окремо - що краще?

Повідомлення Nymydora » 03 червня 2013, 02:54

Воно то так, згідна. Але і є інша тенденція - родове гніздо, рід, клан, якщо хочете. РОзповідав мені колись знайомий поляк, який по всій Європі катаєтсья і регулярно живе то в Польщі, то в Німеччині, що там спостерігається інший тренд - коли в одному будинку живуть по 2-3, а то і 4 покоління. Наступність, спадкоємність - можна то по-різному називати. Мені здається, що якраз для української традиції характерна більше така-от клановість. Згадайте, як в класиці: діди-баби бавлять внуків, діти працюють. Старі вмирають, молоді приводять другу половину (зазвичай, до речі, в невістки йшлося), народжують дітей і так завжди. Цикл життя.
Інші часи. Інші потреби. Інші цінності - то правда. Але щось в цьому є...
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Життя з батьками і окремо - що краще?

Повідомлення Natalinda » 03 червня 2013, 03:05

Shalimar написав:Как бы я не любилась со своими детьми, но я хочу, чтобы с определенного возраста родители и дети жили отдельно - уверена, детям это пойдет только на пользу


Підтримую на всі 100%
Саме тому повернулися жити до батьків, бо хочемо щоб наші діти в майбутньому жили окремо! І хочемо мати можливість їм в цьому посприяти!
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Життя з батьками і окремо - що краще?

Повідомлення Shalimar » 03 червня 2013, 03:10

Natalinda написав:Shalimar у вас власне житло? не зйомне? Тоді приємно познайомитися

всегда было съемное (
хочется свое, конечно, если бы я работала, может, в недалеком времени уже и было бы.. :pardon:

:beer: Будем знакомы)))

Конечно, тут чисто мужская заслуга, не всем так дано, но мне кажется, если молодые люди сильно хотят, то находят возможности жить отдельно. Но тут играют роль приоритеты

Из моих близких знакомых, да и просто знакомых - вроде бы никто не живет с родителями, со студенчества.. Потом работают, снимают кв... Я не знаю, у скольких из них есть перспектива приобретения собственной жилплощади.. своими силами, или с помощью родителей.. Но факт в том, что живут отдельно, в других городах, странах, обеспечивают себя сами, путешествуют... Даже одинокие девушки

У меня самой так мозги не стоят - жить с родителями, и у моих родителей, наверно, тоже))

Раньше хоть можно было "дослужиться" и получить квартиру.. А сейчас - или с родителями, или снимать, или кредит, или искать счастье заграницей... Каждый выбирает себе приемлемый вариант
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Поперед.Далі

Повернутись до Сімейні стосунки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron