Глобальні оголошення!



Шлюб по "зальоту"

Re: шлюб по "зальоту"

Повідомлення Shalimar » 16 травня 2011, 18:50

гра з вогнем написав:гордитися позашлюбною вагітностю та підкреслювати позашлюбну вагітність? - це вже зовсім інша паралель.

ну а как это понимать??
если не как критику и осуждение
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: шлюб по "зальоту"

Повідомлення Anyri » 16 травня 2011, 19:40

гра з вогнем написав:Дуже цікаво, а до чого тут ханжество?

Ханжество те, що на 2-3 місяці можна біле плаття, а на 5-7 не можна.
Anyri Офлайн


 

Re: шлюб по "зальоту"

Повідомлення Anyri » 16 травня 2011, 19:59

гра з вогнем написав:Вагітністю гордитися - безумовно, гордитися позашлюбною вагітностю та підкреслювати позашлюбну вагітність? - це вже зовсім інша паралель.


Тобі немає 35 років і ти завагітніла менш ніж за 15 років намагань? У тебе і у твого чоловіка не було попередніх шлюбів? Вітаю!!! Ти можеш поділяти вагітності на ті, які варто підкреслювати, і ті, які в іншій паралелі.

А коли ти завагітніла після 15 років намагань і з першим чоловіком у тебе не було дітей - одягнеш яке хочеш плаття, хоч біле, хоч золоте, хоч корону на голову :-|
Особливо якщо минулий раз не було ні плаття, ні фати.
І чому ти вважаєш, що люди, які жили без реєстрації не потребують білих плать та весіль? Умовність? Зате яка красива умовність )))))

Моя подружка розписувалась на 9 місяці, без плаття, без гостей. А потім її маленька донечка запитала: "Мамо, а де такі красиві фотографії, де ви з татом такі гарні і ти в білому платті?"
Дівчатка хочуть дивитись на наші весільні фото, хвалитися ними перед подружками, вибирати - таке ж плаття хочу, як мама, чи інше.
Чи не варто ради спогадів не зважати на думку "кумушок" і зробити собі свято?
До того ж вагітні жінки такі красиві, такі сяючі :-|
Anyri Офлайн


 

Re: шлюб по "зальоту"

Повідомлення гра з вогнем » 16 травня 2011, 21:16

у моїй системі цінностей - вагітність це радість та щастя, навіть якщо вона позашлюбна.
водночас одружуватися в традииційному весільному одязі вагітній жінці для мене є недоречністю.
особливо знаючи символіку шлюбного одягу. хіба би своїм весіллям люди роблять виклик суспільству та моральним устоям. це їх право.

я цілковито погоджуюся, що шлюб це радісна подія, хочеться виглядати гарно, але це можна зробити так, щоб жінка дійсно викликала захоплення, а не була схожу на "молоду".

якщо люди живуть без реєстреції, значить вони нехтують традиціями та умовностями, закономірно, що шлюб як і шлюбний одяг для них не мають особливого значення. хіба би один з пари кривить душею та підлаштовується під іншого.

у будь якому випадку дякую за привітання.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: шлюб по "зальоту"

Повідомлення Shalimar » 16 травня 2011, 21:51

гра з вогнем написав:особливо знаючи символіку шлюбного одягу. хіба би своїм весіллям люди роблять виклик суспільству та моральним устоям. це їх право.

...... Наше суспильство в большинстве своем не придает значения символике, едва зная, что там к чему. Какие моральные устои? какой вызов?
Народ свободен от всего этого.
Лично меня глубоко беременная невеста в белом платье никоем образом не оскорбит.
(пересична молода) Выбрала платье, которое нравится, макияж, фата, прическа - без привязки к символике - выкуп, роспись и банкет. Кому какое дело?? соблюдает пара традиции или нет. Если нарушают - значит, это НЕ ИХ традиция.
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: шлюб по "зальоту"

Повідомлення гра з вогнем » 16 травня 2011, 21:55

ну і отлічненько. погоджуюся не їх традиція. але чи можу я в цій темі розповісти про свої традиції та уявлення. чи говорити можна лиш про їхні?

для мене вагітна наречена - це не природньо. але це не означає, що я засуджуватиму таких людей чи те. що вагітні наречені мене оскорбляють.
на мій погляд вони зневажають зовсім не мене.

також хотілося б зауважити. що все таки ми живемо в суспільстві, в країні яка має свої традиції у тч шлюбні.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: шлюб по "зальоту"

Повідомлення Перлинка » 16 травня 2011, 22:04

Я вважаю,що в ідеалі люди мають одружуватись незайманими,в мене нажаль склалось по іншому,бо усвідомила те коли вже було пізно
,але якщо вже так сталось,то чхаала я на всякі там традиції ,правильно шалімар пише
не я їх придумувала,зі мною їх ніхто не узгоджував,то я якого я маю їх почитати?
нікому нічого не винна ,яке суспільство?Що воно робить особисто для мене ,що я маю перед ним відчитуватись ?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: шлюб по "зальоту"

Повідомлення гра з вогнем » 16 травня 2011, 22:14

суспільство дозволяє тобі жити в ньому. відлюдники чхають на всі традиції. але задумайся над звучанням "відлюдник"
сьогодні ти начхаєш на одні традиції, завтра твої діти начхають на інші
(я не маю на увазі конкретно когось з форумчан чи їх дітей. це мовний зворот)
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: шлюб по "зальоту"

Повідомлення Shalimar » 16 травня 2011, 22:15

гра з вогнем написав:ну і отлічненько. погоджуюся не їх традиція. але чи можу я в цій темі розповісти про свої традиції та уявлення. чи говорити можна лиш про їхні?

Говорить - можешь, конечно. Я за свободу слова.
Но Ты не просто рассказываешь о своих представлениях, Ты проводишь параллели, взываешь к морали, разделяешь, кому чем можно гордиться, а кому - ганьба.
Твои традиции и представления имеют место быть тАк же, как и другие - отличные от них.
А Ты высказываешься так, будто есть только Твое мнение и неправильное.
гра з вогнем написав:також хотілося б зауважити. що все таки ми живемо в суспільстві, в країні яка має свої традиції у тч шлюбні.

Ну и что, что имеет традиции. Мы так же живем в свободной стране, и вольны выбирать, следовать традициям или нет.
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: шлюб по "зальоту"

Повідомлення Shalimar » 16 травня 2011, 22:23

гра з вогнем написав:суспільство дозволяє тобі жити в ньому.
а из кого состоит общество? из тебя меня и остальных
То кто мне позволяет жить в обществе?? Или кому позволяю я?..........
гра з вогнем написав:сьогодні ти начхаєш на одні традиції, завтра твої діти начхають на інші
а может, создадут новые традиции?....
и что??
Кому мешает несоблюдение традиций?
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Поперед.Далі

Повернутись до Сімейні стосунки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron