Глобальні оголошення!



Зміна уявлень про сім'ю

Re: зміна уявлень про сім'ю

Повідомлення mala-karta » 02 лютого 2011, 11:16

та ні, Наталю, не сварися :)

а то яка кажуть - від любові до ненависті один крок.

Це ж дуже добре, що чоловік не ведеться неа сварки, а вміє все спокійно вирішувати. Цінуй!
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: зміна уявлень про сім'ю

Повідомлення Nymydora » 02 лютого 2011, 14:44

Наталіндочка, ти навіть не уявляєш, ЯКЕ ЦЕ ЩАСТЯ - несварливий чоловік. (правда, я теж не дуже уявляю... :gore: ) Та його на виставку як приклад треба :zybu:
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: зміна уявлень про сім'ю

Повідомлення Руженка » 02 лютого 2011, 14:58

Natalinda написав:Мда :head: Скоро думатиму шо в нас в сімї шось не в порядку...не реально не годен полюдськи посваритися, я вже пробувала як ото тему про секс після сварки почали, :mad: і вчора знав пробувала.... :mad: не ведеться мій чоловік на сварку :)



оЙ ПОВІР СОНЕЧКО, КРАЩЕ НЕ ПРОВОКУЙ!!!!!!!!))))))))))))ВОНО ТОБІ ТРЕБА???????НІЧО ПРИЄМНОГО В ТОМУ НЕМА!!!!!!!НАСОЛОДЖУЙСЯ ТИМ ШО МАЄШ І ТИМ ШО ХОЧУТЬ МАТИ БАГАТО ХТО!!!!!!!!!!!!!!!

ЛЮБОВ КРАЩА РІЗНИХ СВАРОК!!!!!!!!!!!! НЕ ШУКАЙ ЇХ...........НЕ ШУКАЙ!!!!!!!!!
Руженка Офлайн


 

Re: зміна уявлень про сім'ю

Повідомлення TanenRom » 02 лютого 2011, 17:05

у мене уявлення про сім"ю після одруження не змінились. до одруження зустрічались 3,5 роки, з яких 1,5 жили в громадянському шлюбі, а останній рік перед весіллям узагалі жили у різних містах (чоловік у Києві, а я у Тернополі).
були у нас і сварки, і примирення, але одне правило у нас залишається: ЯКЩО У НАС НАКОПИЧУЄТЬСЯ НЕГАТИВ, МИ СІДАЄМО І ВСЕ СПОКІЙНО ОБГОВОРЮЄМО, ТА ЗНАХОДИМО КОМПРОМІС (ми завжди намагаємось почути один одного, а не відмахуватись рукою і пускати все на самотік).
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: зміна уявлень про сім'ю

Повідомлення mala-karta » 02 лютого 2011, 17:06

TanenRom написав: ЯКЩО У НАС НАКОПИЧУЄТЬСЯ НЕГАТИВ, МИ СІДАЄМО І ВСЕ СПОКІЙНО ОБГОВОРЮЄМО, ТА ЗНАХОДИМО КОМПРОМІС (ми завжди намагаємось почути один одного, а не відмахуватись рукою і пускати все на самотік).

оце дууууже хороше правило.
Ми тільки тепер до нього додумались.
Ну, але краще тепер, ніж ніколи, пра?
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: зміна уявлень про сім'ю

Повідомлення TanenRom » 02 лютого 2011, 22:41

mala-karta написав:
TanenRom написав: ЯКЩО У НАС НАКОПИЧУЄТЬСЯ НЕГАТИВ, МИ СІДАЄМО І ВСЕ СПОКІЙНО ОБГОВОРЮЄМО, ТА ЗНАХОДИМО КОМПРОМІС (ми завжди намагаємось почути один одного, а не відмахуватись рукою і пускати все на самотік).

оце дууууже хороше правило.
Ми тільки тепер до нього додумались.
Ну, але краще тепер, ніж ніколи, пра?


правда, правда :thumbsup:
ще до народження донечки, то ми могли і по 4-5-6 годин все обговорювати і шукати "золоту середину", а зараз все швидко як у кроликів, бо доня не дає :lol:
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Зміна уявлень про сім'ю

Повідомлення mari » 01 липня 2012, 03:55

На якій стадії Ваші стосунки?

Навіть у самих щасливих сім’ях, стосунки піддаються закону «Ритму», відповідно з яким відбувається періодична зміна позитивних та негативних стадій стосунків, котрі повністю проявляються в почуттях партнерів один до одного.
Відповідно до цього закону усіх стосунки проходять 5-ть стадій.

І стадія, характеризується глибокою, пристрасною закоханістю, коли партнера займає, якщо не всю, то значну частину нашої уваги, а його образ, або ж найменший спогад про нього, викликає позитивні емоції.

ІІ стадія:відмічається своєрідне «охолодження» пристрасті, при відсутності коханого, його образ все рідше виникає в свідомості, і не завжди викликає позитивні емоції, хоча поява його зазвичай піднімає настрій.

ІІІ стадія: відбувається подальше «охолодження» стосунків (це вже не охолодження пристрасті, а стосунків в цілому). З появою партнера, настрій не піднімається. Для його підняття необхідна певна увага зі сторони партнера. Наступає звикання,«Постійне спілкування породжує видимість одноманітності». На цій стадії не так просто знищити оцю «видимість одноманітності», одними подарками - адже до подарків також звикають.

IV стадія: характеризується тим, що присутність партнера викликає не завжди усвідомлене, частіше це неусвідомлене, роздратування, а сам партнер починає сприйматися через призму недоліків. Формується негативна установка, з’являються критика, зауваження, будь-який вчинок партнера розглядається як негативний, а в теперішній та минулі поведінці шукаються ( і знаходяться!!!) проколи та негативні наміри.

V стадія: негативна установка практично цілком оволодіває нами. Образ партнера, постійно знаходиться в нашій свідомості, але тепер від складається з усього негативного. І найчастіше на цій стадії відбуваються славнозвісні діалоги: «а ти такий – а ти ще гірше»…, а вже через декілька днів партнери умудряються забути все те негативне, що сказали іншому, але ЧІТКО пам’ятають що їм «наговорив» інший. І в результаті цього, вважають партнера винуватцем конфлікту, в той час як інший, переконаний в протилежному. І досить часто, якщо партнери не виконують певних дій, щодо покращення стосунків, все це закінчується розлученням, або ж спільним життям, і єдиним, що їх поєднує залишається обов’язок.

Наявність усіх цих стадій, в жодному разі не констатує 100% фатальність усіх стосунків.


Кожна сімейна пара проходить певні стадії розвитку стосунків, котрі, зазвичай, супроводжуються конфліктами. І, нажаль, не усім парам вдається вийти з конфліктних ситуацій "без жертв".
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Зміна уявлень про сім'ю

Повідомлення taranjka » 01 липня 2012, 16:51

якийсь список не повний. судячи з нього всі сімї. які трохи часу прожили або розлучаться. або живуть з обовязку :confused: :confused:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Зміна уявлень про сім'ю

Повідомлення Alisa » 01 липня 2012, 19:46

А що робити, щоб з 2-3 стадій повернутись на першу?
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Зміна уявлень про сім'ю

Повідомлення Sawwku » 01 липня 2012, 19:55

мені помогає поритися в себе в голові і поняти, що більшість моїх недовольств вигадані, і насправді не все так погано
а ще помічна штука подивитися на чужі сім"ї, і розумію, що мій чоловік мало не ідеальний

ну якщо не помогає, то срочно треба все обсудити. чи спокійно, чи зі сваркою. то вже ньюанси. головне вияснити в чому проблема. і бути почутою/почутим
головне цим займатися не при дитині!!!
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Поперед.Далі

Повернутись до Сімейні стосунки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість