Глобальні оголошення!



Різнорасові стосунки

Re: Різнорасові стосунки

Повідомлення Перлинка » 20 березня 2011, 20:23

Я не ділю людей на чорних , білих ,жовтих,червоних .
То шо негри,араби та індуси яких знала колись брехливіші та лінивіші-це факт,і чоловік мій з тим також погоджується,хоч ми робили висновки про різних людей,тобто він не знав моїх знайомих,а я його.Але всеодно я всіх не міряю одними мірками,думаю як серед них є хороші та погані так і серед нас.
Проте,швидше за все в Україні такі стосунки - це утопія,вони тут гуляють,роблять дітей ,а потім втікають на батьківщину.Бо часто там їм батьки вже давно пару підшукали і привезти українку мало хто наважиться,хіба які голодранці,що не залежать від батьківської спадщини.
Тобто дівчині,допустим,тернополянці яка має стосунки з чорими сміливо можна напррочити що її чекає далі,і попадання буде 99%.
Ну і не мале значення має не тільки колір шкіри а й релігійні погляди,менталітет,виховання.
Якщо б я свого часу ,наприклад, закохалась в хлопця з іншим кольором шкіри,але практикуючого щирого християнина,то б не побоялась вийти за нього заміж.Бо те як на нас дивитимуться оточуючі мене б хвилювало найменьше.А на першому місці було б щастя і кохання,гарантією яких були б єдність в релігійних поглядах.Але мене пронесло :lol: ,тобто християн серед них не зустрічала,ну і не закохувалась.
В Європі,думаю ,є набагато більше шансів щасливого розвитку подій,там чорні вже давно асимілювались ,тому вони більш цивілізовані.
Бо ті що приїжджають до нас по перше бідніші,з чого витікає багато їхніх комплексів,свій колір шкіри вони хочуть компенсувти брехнею ,жвиндять нашим дівчатам,шо вони там чуть лі не принци.

Ну,мабуть,зрозуміло,що такі мої погляди витікають з того,що я не расистка та не націоналістка.Я за мир у всьому мірі :dance: :clapping: :beer: ,і най вся планета заговорить однією мовою не буде ніде ніяких кордонів,хай женяться і кохаються хто з ким хоче(маються на уваі лиш одностатеві,голубі і рожеві сюди не входять :crazy: ) .Лиш би люди любили та шанували одні одних і не було війни.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Різнорасові стосунки

Повідомлення Перлинка » 20 березня 2011, 20:33

гра з вогнем написав: інколи кажуть, що до подібного ставляться як до збочення, зоофілії

ну це вже перебор,то виходить що когось з партнерів,здогадуюсь кого навіть за людину не мають?

Мені ще неприємно,що кожне білошкіра особь може собі дозволяти дивитись на інших людей зверхньо часто немаючи на то жодних підстав окрім кольору своєї шкіри,що навіть не є його заслугою.
тим самим спотворюючи культуру, традиції та генофонд нації.



Ой,лишіть мене ,яка там у нас культура :crazy: ,а тим більше генофонд ,тут і монголо- татари і турки над генофондом добре свого часу попрацювали .
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Різнорасові стосунки

Повідомлення гра з вогнем » 20 березня 2011, 20:40

Перлинко, я вважаю, що українська нація духовно та культурно багата. і навіть якщо свого часу монголо-татари попрацювали над генофондом, то це було не з волі українок, і вони не прийняли культуру, вірування традиції тих, хто над ними надсміявся.
Також я вважаю, що дитині потірбно прищеплювати повагу до своєї нації, любов до неї і тоді менше буде мулатів та метисів, тоді нація житиме у своїх співвітчизниках. Якщо нема поваги, нема любові до культурної спадщини українців, звісно тоді нема про що дбати, можна й з чуженцем любитися й дбати про його культуру, його країну і народжувати ЙОГО, кольорових, дітей.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Різнорасові стосунки

Повідомлення гра з вогнем » 20 березня 2011, 20:43

Стосовно білошкірих особей... Я б сказала, що зараз інша тенденція - зверхньо на тебе дивляться чорношкірі.
Це вже не анекдот, а реальні судові справи.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Різнорасові стосунки

Повідомлення Перлинка » 20 березня 2011, 20:50

гра з вогнем написав:Перлинко, я вважаю, що українська нація духовно та культурно багата. і навіть якщо свого часу монголо-татари попрацювали над генофондом, то це було не з волі українок, і вони не прийняли культуру, вірування традиції тих, хто над ними надсміявся.


Це дуже ідеалізовані міркування українські історики мали писати гарно про наших жінок і негарно про загарбників,насправді,думаю,що тих хто йшов добровільно на стосунки з ними також не мало.
і тоді менше буде мулатів та метисів

Ти так говориш ,ніби то якісь виродки,ніби їх немає бути,а чому їх має бути меньше?Кому вони муляють очі?
Мені особисто навіть естетично дуже подобаються.
народжувати ЙОГО, кольорових, дітей


ЙОГО кольорові діти для любої нормальної мами будуть перш за все ЇЇ дітьми ,якими б вони не були,хоч фіолетовими в крапочку.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Різнорасові стосунки

Повідомлення Перлинка » 20 березня 2011, 20:57

гра з вогнем написав:Стосовно білошкірих особей... Я б сказала, що зараз інша тенденція - зверхньо на тебе дивляться чорношкірі.
Це вже не анекдот, а реальні судові справи.


ну мусять же бідолашні якось відігратись поки їх людина при владі,невідомо чи ще коли буде така нагода
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Різнорасові стосунки

Повідомлення гра з вогнем » 20 березня 2011, 22:04

так, хоч фіолетовими в крапочку. але це будуть його діти, а не її. його родини, а не її.
ну про виродків не я сказала :kiss:
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Різнорасові стосунки

Повідомлення Yummy mummy » 21 березня 2011, 01:26

Погоджуюся з Перлинкою,не можна ділити людей по кольорам,люди бувають різні-і добрі і погані,і це зовсім не залежить від кольору їхньої шкіри..Головне щоб люди залишалися людьми,любили і не ображали один одного...
Перлинка написав:Ну,мабуть,зрозуміло,що такі мої погляди витікають з того,що я не расистка та не націоналістка.Я за мир у всьому мірі :dance: :clapping: :beer: ,і най вся планета заговорить однією мовою не буде ніде ніяких кордонів,хай женяться і кохаються хто з ким хоче(маються на уваі лиш одностатеві,голубі і рожеві сюди не входять :crazy: ) .Лиш би люди любили та шанували одні одних і не було війни.

дуже гарно сказано :clapping: , підписуюся під кожним словом :гуд: ..
Маю знайомих ,де чоловіки білі європейці, а жінки чорненькі(правда виросли вже в Европі)- це чудові,дружні ,люблячі один одного пари.А дітки їхні просто неперевершені і дуже дуже симпатичн :) і..
Взагалі знаю багато різнорасових сімей,з яких треба брати приклад.І навпаки буває двоє українців -не можуть знайти спільної мови..Думаю це все індивідуально і залежить тільки від людей,а не від кольору їх шкіри..
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: Різнорасові стосунки

Повідомлення гра з вогнем » 21 березня 2011, 02:57

Дівчат давайте будемо об'єктивними,
візьмемо хороший район, щоб виключити, хоча б гіпотетично соціальний фактор, і візьмемо рейтинг шкіл в тому районі.
школа, навіть приватна, у якій співвідношення caucasian до чорношкірих на користь останніх матиме, найнижчий рейтинг. у цій школі буде більша кількість хуліганств та інших правопорушень.
чи можна після цього говорити, що колір шкіри значення не має? має! адже є таке поняття як менталітет, національні особливості, тощо.
тому най си плодяться, між собою, адже асимілюючись з культурою європейців вони нічого доброго у ультурному плані не привносять.
маємо приклад франції з її арабами, і якщо ця асиміляція не припинеться - так ж чекатиме і нас.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Різнорасові стосунки

Повідомлення Yummy mummy » 21 березня 2011, 03:18

гра з вогнем написав:адже є таке поняття як менталітет, національні особливості, тощо.


Часом наш менталітет і "культура" просто вбиває :omg: , бувають випадки що чорний ,не поступить так підло і злобно як наш чистокровний українець :scare: ...
Так що вважаю це індивідуальнo, і залежить тільки від особистості...
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Поперед.Далі

Повернутись до Сімейні стосунки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей