Глобальні оголошення!



Другий шлюб, ранній шлюб, пізній шлюб...

Re: Другий шлюб, ранній шлюб, пізній шлюб...

Повідомлення Yummy mummy » 28 серпня 2011, 01:15

Natalinda написав:Льоля написав:
Як що немає з ким жити , працюй не працюй все рівно нічого не вийде.

:? Непоняла

Думаю Льоля мала на увазі,що буває так що одна половинка "не путьова", а друга як не старається,як не працює- а все марно :( ..
Тобто працювати треба обидвом...
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: Другий шлюб, ранній шлюб, пізній шлюб...

Повідомлення Natalinda » 28 серпня 2011, 01:22

Ну те що працювати треба обидвом то однозначно!

Я не зовсім розумію як то може бути одна половинка путьова, а друга - ні. Де ж тоді та путьова дивилася :? Але то вже певно інша тема.
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Другий шлюб, ранній шлюб, пізній шлюб...

Повідомлення Yummy mummy » 28 серпня 2011, 01:32

КлубНіка написав:Як на мене, то немає якоїсь золотої середини, на рахунок шлюбу. Головне щоб люди були готові до нього, виважені і кохали один одного :kiss: Є ранні шлюби які щасливо живуть все життя, а є пізні шлюби які роспадаються менше ніж за рік і навпаки.

Погоджуюся ;-)
Щастя, взаєморозуміння в сім"ї зовсім не залежить від віку...Часом, такі молоденькі парочки (самі ще діти) одружуються і живуть щасливо, душа в душу ,і все життя в них як медовий місяць.(хоч і на весіллі багато хто їм передбачав -розлучення в ближньому майбутньому :dash: ).
А є такі що довго приглядалися,шукали ідеала, одружилися і розчарувалися....А буває все і навпаки..
Все залежить від людей,їхнього виховання та розуміння "що таке сім"я" ...
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: Другий шлюб, ранній шлюб, пізній шлюб...

Повідомлення Yummy mummy » 28 серпня 2011, 01:44

Natalinda написав:Я не зовсім розумію як то може бути одна половинка путьова, а друга - ні. Де ж тоді та путьова дивилася :? Але то вже певно інша тема.

Звичайно що перед тим як одружитися, треба добре приглянутися, відчути один одного...
Але нажаль, часом так буває, що половинка змінюється не в кращу сторону (ну не мало є життєевих випадків що хтось почав сильно пити, піднімати руку, загулювати) і в порівняння з тою людиною що була до весілля навіть йде....
Ну ,але це точно не від віку залежить..
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: Другий шлюб, ранній шлюб, пізній шлюб...

Повідомлення Радмила » 08 вересня 2011, 17:19

Життя така кумедна штука. А шлюб у ньому як лотерея. В мене є знайома, то вона вийшла заміж за два тижня після знайомства. Їй було 18 років. І прожили в щасливо, зараз онука бавлять.
А інша, то знала свого майбутнього чоловіка з чотирьох років - кращий друг брата, жили в одному під'їзді.Одружились в 21. Прожили два роки. І розійшлись.
Мені так здається, що придивляйся не придивляйся. А є ще таке як доля. І люди справді змінюються. Багато важить і матеріальне становище - злидні в хату, любов за двері. І не тільки так, а і гроші часто псують людину. Знаю такі випадки, коли чоловік вибивався в бізнесмени і пускався в розгул.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Другий шлюб, ранній шлюб, пізній шлюб...

Повідомлення krapk@ » 08 вересня 2011, 19:32

Natalinda написав:Ну те що працювати треба обидвом то однозначно!

Я не зовсім розумію як то може бути одна половинка путьова, а друга - ні. Де ж тоді та путьова дивилася :? Але то вже певно інша тема.



чому ж інша не інша. Просто коли любиш до безтями ти не помічаєш "негативних сторін", та і побут у вас не спільний. А коли починається реал....
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Другий шлюб, ранній шлюб, пізній шлюб...

Повідомлення Lesya » 08 вересня 2011, 20:18

krapk@ написав:
чому ж інша не інша. Просто коли любиш до безтями ти не помічаєш "негативних сторін", та і побут у вас не спільний. А коли починається реал....


100%
А ще є віра в те, що все буде краще. Що можна перевиховати половинку за кілька днів, що всі погані звички пропадуть, що медовий місяць триватиме вічно...

А так не буває. От і починається скандал.
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Другий шлюб, ранній шлюб, пізній шлюб...

Повідомлення Marta » 09 вересня 2011, 01:05

Нє, просто приглядатися довго насправді не варто, бо так заміж не вийдеш. Кожен має свої недоліки, треба це розуміти, а то "я така вся принцеса, чекаю принца", а потім вже хапаюся за перше ліпше, бо всіх нормальних давно розібрали..))
Просто варто зрозуміти те, зможеш миритися ти особисто з цим недоліком чи ні. А дуже довго приглядатися- то ніхто не підійде, 100%.)) Бо ніхто не ідеальний. Головне- щоб була іскра ще, щоб було за що поважати і про що говорити, а решта все буде ок!)
Marta Офлайн


 

Re: Другий шлюб, ранній шлюб, пізній шлюб...

Повідомлення мешканка » 09 вересня 2011, 11:22

Радмила 1000%
Ми з чоловіком знались біля року, зустрічались 3 місяці до весілля і от вже живемо 6 років :beer: Так що тут як кому пощастить, але, однозначно, голову на плечах мати треба і дивитись реально: як чоловік любить гульнути, випити, з колєгами зависнути, гроші потринькати то весілля його не спинить і сімейне життя не змінить.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Поперед.

Повернутись до Сімейні стосунки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість