Глобальні оголошення!



Маленькі таємниці і любов. Мої скелети у шафі.

Re: Маленькі таємниці і любов. Мої скелети у шафі.

Повідомлення Melisa » 20 березня 2011, 00:11

happymami написав:Якшо я когось зі знайомих люблю. так і кажу шо люблю. Навряд чи мій чоловік буде в захваті. якшо дізнається шо я признаюся в любові всім своїм друзям

Підтримую. Аналогічно.
Є речі, про які можна і видно треба змовчати, для збереження хороших стосунків у сім"ї. А ви знаєте, про що мовчить вас чоловік? От і я про це, мені наприклад, було б неприємно, якби хтось там йому шось подібне говорив. Їло б зсередини. Тому, хоч це і правда, варто берегти один одного доти, доки ви самі не дозрієте до того, що пора скелети з шафи витягати.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Маленькі таємниці і любов. Мої скелети у шафі.

Повідомлення Yummy mummy » 20 березня 2011, 01:10

Я немаю секретів від свого чоловіка, і він тоже(тільки шо питала) :grin: ...
TanenRom а ти така як треба,точніше як має бути :гуд: ..Ти ж знаєш що то за дівчата і що робить там твій чоловік ;-) ...
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: Маленькі таємниці і любов. Мої скелети у шафі.

Повідомлення Enigma » 20 березня 2011, 11:12

В мене нема ніяких секретів від свого чоловіка. Я просто не витримую більше 5 хв, щоб чогось не розповісти :) Ми розповідаємо один одному все і нічого не приховуємо.
Enigma Офлайн


 

Re: Маленькі таємниці і любов. Мої скелети у шафі.

Повідомлення eney » 20 березня 2011, 13:44

мене не вистачає на мовчанку, причом любу. він знає куди хожу, з ким(переважно сміється - іра знов в магазин пішла :grin: ), за чим. він теж намагається все швиденько розповісти шоб я недай бог від когось почула компромат і завила від ревнощів(ну типу дівчата топлес на роботі, чи в бар з друзями а там до нього приставали...хоча він таких особ боїться :scare: )
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: Маленькі таємниці і любов. Мої скелети у шафі.

Повідомлення eney » 20 березня 2011, 13:45

а може секрети то добре? колу ж цікаво роками читати одну і туж книгу без змін?
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: Маленькі таємниці і любов. Мої скелети у шафі.

Повідомлення TanenRom » 20 березня 2011, 15:28

eney але секрети, на те і секрети, щоб нікому їх не розказувати - тому, все одно виходить одна і та ж книга.

Yummy mummy написав:TanenRom а ти така як треба,точніше як має бути :гуд: ..Ти ж знаєш що то за дівчата і що робить там твій чоловік ;-) ...


звичайно що знаю - це його робота :)
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Маленькі таємниці і любов. Мої скелети у шафі.

Повідомлення Alisa » 20 березня 2011, 15:51

В мене є скекрети. і навіть - тайни. Але я тут про це писати не буду.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Маленькі таємниці і любов. Мої скелети у шафі.

Повідомлення Natalinda » 20 березня 2011, 18:24

Ну я от не розумію про що ви? Секрети це що? Чи таємниці?
Я розповідаю те що хочеться розповісти, те що важливе.
Ну не буду є я йому кожну думку свою переповідати. А думається всяке. Посварилися - думається одне, помирилися -інше. ТО шо ж то таємниця чи секрет?
Багато чого не кажу, те що йому й не потрібне. Ну приміром нашо йому знати все моє минуле життя? Він не запитує, я й не розповідаю, і сама зайвого не випитую, мені мій душевний спокій важливіший, а я спокійна, то й в сімї мир і спокій. Обшем таке. Не поняла я толком про шо мова :tipok:

mari написав:Чи буває що ви приховуєте вартість покупки

А смисл? То хіба якщо гроші хтось збоку підкидає, то можна приховати, але все одно не бачу змісту. Я купую все що имені треба, чоловік ніколи не питається шоі скільки коштує. "Тобі треба? Купуй. Чого ж не купила? Бо дороге? Але ж ти кажеш шо тобі треба." Але разом з тим він знає шо я не купую будь-що лиш би купити

mari написав:чи якусь свою шкідливу звичку,

А як можна звичку приховати? Ну приміром куріння шкідлива для багатьох. Як її приховати? Не знаю я звичок не приховую, бо на те вони й звички

mari написав:чи що ходите до косметолога чи гінеколога?

Я не приховую, я кажу шо мені треба, і питаю коли він зможе мене завезти, чи забрати коли я поїду сама
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Маленькі таємниці і любов. Мої скелети у шафі.

Повідомлення гра з вогнем » 20 березня 2011, 18:51

Наталь, я з тобою погоджуюся. Але люди, які реально приховують. Зарплату, покупки, косметологів, подружок і подругів... форумне/віртуальне життя :)
Я колись теж в шоці була як можна жити з чоловіком і приховувати ким, де працюєш і зарплату? :crazy: У мене в голові не вкладається, що у сім'ї чоловік не знає, чим займається жінка! Але таких історій безліч!!!!

Тільки відпишуться про таке на така як ти чи я, а така, котру реально важко ідентифікувати за дописами. Інакше який ж це буде секрет! Якщо проховувана інфо дійсно не повинна потрапити до вух чоловіка - то навряд чи ми прочитаємо це на тернопільському форумі. хіба після розлучення або відкриття страшної таємниці чоловіку.

А ну інколи ше пишуть щоб додати перчинки в стосунки (щось маленьке і маловажливе. типу: сиджу, винце попиваю, голих мужчин розглядаю, шота сексу мені не хватає) - наперед знаючи, що чоловік прочитає.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Маленькі таємниці і любов. Мої скелети у шафі.

Повідомлення Natalinda » 20 березня 2011, 19:14

гра з вогнем добре кажеш ;-) форум мєсний, так шо якшо таємниці є то неварто їх тут писати.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Поперед.Далі

Повернутись до Сімейні стосунки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей