Глобальні оголошення!



Ти вийдеш за мене?

Re: Ти вийдеш за мене?

Повідомлення Shalimar » 31 січня 2011, 03:58

Руженка написав:Короче вийшовши вже в Кременці з маршрутки, йдучи дорогою і розмовляючи далі по телефону й не зогледілась, як біля церкви(я аж потім зрозуміла що я біля церкви) сказала йому ТАК!!!!!!Я ВИЙДУ ЗА ТЕБЕ..........!!!!!!!!!!!

Это Знак!! ;-) :o
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Ти вийдеш за мене?

Повідомлення Руженка » 31 січня 2011, 04:13

Shalimar написав:
Руженка написав:Короче вийшовши вже в Кременці з маршрутки, йдучи дорогою і розмовляючи далі по телефону й не зогледілась, як біля церкви(я аж потім зрозуміла що я біля церкви) сказала йому ТАК!!!!!!Я ВИЙДУ ЗА ТЕБЕ..........!!!!!!!!!!!

Это Знак!! ;-) :o


:) Ех............класно тоді було.........
Руженка Офлайн


 

Re: Ти вийдеш за мене?

Повідомлення Ірунця » 31 січня 2011, 13:48

А в нас все відбулося під-час поїздки в Закарпаття.
В перший день подорожі планували попасти в Долину нарцисів, та по часу не дуже получалось, а ще й отаборитись потрібно було.
Та коханий чогось наполягав на тому щоб таки заїхати туди. "І чого так вперся?" думала я
Попали ми туди вже при заході сонця.
Краса неймовіра!!!
От під споглядання цього чуда і відбулося освідчення :roses:
Зображення
Він їсть - я готую, він носить - я перу, він розкидає - я прибираю... і що б я без нього робила????
Ірунця Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 201
З нами з: 25 січня 2011, 01:15
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 377 раз.
Подякували: 408 раз.
Діти: хлопчик

Re: Ти вийдеш за мене?

Повідомлення Natalinda » 01 лютого 2011, 01:02

mala-karta написав:а я не пам'ятаю....
аааааааааааааааааааааааааааааааааааа :gore:


Питай в чоловіка ;-)
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Ти вийдеш за мене?

Повідомлення mala-karta » 01 лютого 2011, 03:04

питала, він тоже не пам'ятає

пево, ми з ним великі романтики :lol:
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Ти вийдеш за мене?

Повідомлення Natalinda » 01 лютого 2011, 11:16

О капець, ви ніби вже тисчу років разом :zybu:
Значить ви з давно і підсвідомо були впевнені шо ви одне ціле :thumbsup:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Ти вийдеш за мене?

Повідомлення Liza » 13 лютого 2011, 17:34

моїй близькій родичці її чоловік запропонував вийти за нього заміж, коли вони з друзями підійнялися на вершину Говерли.
вона нічого не підозрювала про майбутнє освідчення. коли вони тільки-но підійнялися, її хлопець у всіх попросив хвилинку уваги (чи якось так). хтось пожартував, типу "ти що, збираєшся освідчуватися в коханні?", і виявилося, що той хтось не помилився. ну і потім хлопець дійсно освідчився. тепер вони одружені.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Ти вийдеш за мене?

Повідомлення Ірунця » 16 лютого 2011, 00:44

Liza написав:моїй близькій родичці її чоловік запропонував вийти за нього заміж, коли вони з друзями підійнялися на вершину Говерли.
вона нічого не підозрювала про майбутнє освідчення. коли вони тільки-но підійнялися, її хлопець у всіх попросив хвилинку уваги (чи якось так). хтось пожартував, типу "ти що, збираєшся освідчуватися в коханні?", і виявилося, що той хтось не помилився. ну і потім хлопець дійсно освідчився. тепер вони одружені.

А дівчину часом не Леся звати? ;-)
Зображення
Він їсть - я готую, він носить - я перу, він розкидає - я прибираю... і що б я без нього робила????
Ірунця Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 201
З нами з: 25 січня 2011, 01:15
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 377 раз.
Подякували: 408 раз.
Діти: хлопчик

Re: Ти вийдеш за мене?

Повідомлення Lesya » 16 лютого 2011, 12:31

А я практично не пам"ятаю... :(
Зі слів очевидців... готувались зустрічати Новий рік в компанії. Ми (жіночий колектив) на кухні якраз завершували канапки-салати і мали накривати стіл. :working: Тут батьки хлопця (чоловіка) приїхали, привезли його брата, бо в нього був поїзд серед ночі. Мене викликали з кухні. Зав"язали очі чорною банданою, натягнули шубу поверх плаття з голою спинкою і повели кудись. :extesi: В порозі дозволили взутись. (був мороз і багато снігу) Запхали в машину і кудись повезли. :scare: Це мій благовірний свого тата попросив підвезти, щоб таксі за годину до опівночі не викликати. Я ще казала, що нічого поганого не зробила, що піду сама і не треба мене вивозити на поле чи ще кудись. :help: Зупинились, витягли мене з машини... :extesi: під ногами ніякого натяку на асвальт чи посипаний тротуар. Думаю все. :help: Капець мені. Очі розвязали... Нічка, дерева, якесь будівництво... :scare: А коханий відкриває маленьку коробочку, а там блищить каблучка з діамантом. :extesi: :extesi: :extesi: :roses: :roses:

Далі провал в пам"яті. Сидимо за столом, всі веселі, наливають шампанське... :beer: . Я мокра (це подружка водою бризкала, бо думала, що я от-от зомлію).

Очухалась я вже як годинник бамкав, всі шуміли, на руці нова каблучка заважає... :aaaaa:

Потім виявилось, що його батьки були не в курсі. Тато, хоч і підвозив, але не знав, якого банана на будівництво пертися в новорічну ніч :stupid: , син його просвітив вже по дорозі назад, бо попросив заїхати в магазин по додаткову пляшку шампанського. Знав тільки його брат, бо мав завдання знайти чисто-чорну бандану і привезти з Києва.

Тепер на місці бдови наш дім. Ми разом, і сподіваюсь, до віку.
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Ти вийдеш за мене?

Повідомлення TanenRom » 16 лютого 2011, 14:08

Lesya яка романтична історія :-|
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Поперед.Далі

Повернутись до Сімейні стосунки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей