Глобальні оголошення!



Тернопільські лікарі: сваримо, любимо, рекомендуємо

Модератор: Галина

Тернопільські лікарі: сваримо, любимо, рекомендуємо

Повідомлення happymami » 17 листопада 2009, 21:28

Хотілося б, щоб в даній темі учасники давали свої рекомендації (з конкретними випадками) щодо лікарів у Тернополі.
Востаннє редагувалось Naya в 19 березня 2010, 13:20, всього редагувалось 3 разів.
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Рекомендації

Повідомлення happymami » 17 листопада 2009, 21:28

Багато хто питає поради щодо того, в якого акушер-гінеколога народжувати (одна дорогА, інша - строга), а також щодо дитячих педіатрів.

Приміром, приїхали знайомі з Києва, захворіла тут дитина, температура висока. Дзвонять, просять порадити лікаря, до якого можна звернутися, а я не знаю, бо крім дільничної нікуди й не попадала (слава Богу)
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Рекомендації

Повідомлення happymami » 18 листопада 2009, 01:12

Naya написав: І ше Було б добре аргументувати, чим той чи інший лікар подобається/не подобаться, тому шо для кожного є свій лікар. Один і той самий для когось хороший, а для когось поганий. І якщо знати чим він подобається/не подобаться легше орієнтуватися.

Ну власне, шо я й маю на увазі. конкретні випадки. Ось наприклад. Пологовий№2.
1) Заввіділенням Шмайка Ірина Несторівна. Надзвичайно толковий і кваліфікований спеціаліст (у неї народжують всі "свої" з роддому). Але надто строга і вимоглива до породіль. Тому народжувати в неї жінкам, котрі бояться, шоб їх "строїли" не рекомендую
2) Дільничий гінеколог Жаровська Марія (здається Іванівна). Надзвичайно тонка, приємна, спокійна жінка. Стояла в неї на обліку з другою дитиною. Просто, як мама. Ні разу строго нічого не сказала, завжди все лагідно, без поспіху, медсестричка дуже жвава але спокійна. Крім того пані Марія має досвід понад 30 років
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Тернопільські лікарі: сваримо, любимо, рекомендуєм

Повідомлення Liza » 25 березня 2010, 14:39

я не хотіла би називати прізвища, але про одну лікарку мені розповідала найкраща подруга, що, коли та приймала в неї пологи - важкі перейми тривали 16 годин - подруга вже просила разом з чоловіком про екстрений КР, а ця лікар не хотіла кесарити, бо, бачте, й так багато вже було КР за останній місяць, чи який там термін - їй не хотілося псувати статистику!!! то я собі думаю, що їй хотілося "покращити" статистику смертності матері або немовляти під час пологів... капєц!
зроблю все, що зможу, щоб, як дасть Бог другу вагітність, не потрапити до цієї лікарки. ПБ №2.

та й не дуже хочеться потрапляти на пологи повторно до тієї лікарки, котра в мене приймала мої перші пологи (теж ПБ №2) - окситоцин без пояснень, витискання дитини (цікаво, чи не спричинив таку потребу саме окситоцин), міотомія, узагалі мало допомоги в пологах... я про свої сумніви сприводу пологів писала в одній темі про втручання лікаря під час пологів. народжувала я, якщо по календарю - в 41 тиждень і 2 чи 3 дні.
маємо (або мали?) деякі неврологічні проблемки в маляточка, але - слава тільки Богу за це - у повсякденні я нічого поганого за дитиною не помічаю, тому припускаю, що все минулося.

про Мальчевську. вона мені "пропонувала" госпіталізацію. як я дізналася потім - необов'язкову. ну я розумію, що в кожного лікаря свої методи - хтось із них може перестраховуватися від можливих ускладнень таким методом - але вона давила на мене психологічно, а допомагала їй інша лікар. я відмовилася.

стояла я на обліку в Гнатюк. вроді все нормально, але мені треба більше сюсюкань - я така вразлива...
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Тернопільські лікарі: сваримо, любимо, рекомендуєм

Повідомлення гра з вогнем » 25 березня 2010, 16:25

Liza, ти кажи хто. можливо тим самим попередиш інших.
може під гостем написати?
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

лікар з обл.дит.лікарні

Повідомлення Liza » 30 березня 2010, 13:51

мамусі. я хочу дізнатися, коли приймає один лікар на УЗД в дитячій лікарні на вул.Сахарова.
підкажіть, будь-ласочка, за яким телефоном можна дізнатися таку інформацію, або чий телефон запитувати на довідці? там є якась реєстратура чи щось таке?
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: лікар з обл.дит.лікарні

Повідомлення мешканка » 30 березня 2010, 13:53

Я ходила туди через свою знайому лікарку, вона мене провела і з результатами я прийшла до неї. Знаю, що там йдуть і без запису, але, часом, треба довго чекати... Нам радили приходити біля 12 коли вже мало людей.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: лікар з обл.дит.лікарні

Повідомлення Oksana » 30 березня 2010, 15:23

нє...ну не капець...Ліза, я щойно звідти!!! :dash: Ото йолки-палки, була би м знала, то зайшла би спитала, бо була досить близько від кабінету УЗД. Але на 12 там сьогодні було....вопщім капець як багато людей :dash: Бо там сьогодні з 12 тільки починали робити...
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: лікар з обл.дит.лікарні

Повідомлення Liza » 30 березня 2010, 19:12

мешканка, я вже там була, проторувала шлях (двічі) - нам підходить ходити на 9-00 год, коли ЩЕ мало людей - але один раз потрапила не до тієї лікарки, котру рекомендували нам, а треба потрапити до потрібної - не знаю, коли вона працює :(.

Oksana, ех :(
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: лікар з обл.дит.лікарні

Повідомлення Oksana » 30 березня 2010, 23:05

Лізунь...я на наступному тижні в пятницю, число вроді 9...планую бути знову там, то як не пізно буде, то можу вияснити...
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Далі

Повернутись до Здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість