Глобальні оголошення!



Тернопільські лікарі: сваримо, любимо, рекомендуємо

Модератор: Галина

Re: Тернопільські лікарі: сваримо, любимо, рекомендуєм

Повідомлення Гість » 09 березня 2011, 09:45

:?: :help: Підкажіть , будь ласка, хорошого дерматолога-онколога, може хто стикався, то порадьте .
Гість Офлайн


 

Re: Тернопільські лікарі: сваримо, любимо, рекомендуєм

Повідомлення Літо » 09 березня 2011, 12:36

Гість написав::?: :help: Підкажіть , будь ласка, хорошого дерматолога-онколога, може хто стикався, то порадьте .

вам для дитини чи для себе потрібно?
Літо Офлайн


 

Re: Тернопільські лікарі: сваримо, любимо, рекомендуєм

Повідомлення Гість » 10 березня 2011, 13:20

Літо написав:
Гість написав::?: :help: Підкажіть , будь ласка, хорошого дерматолога-онколога, може хто стикався, то порадьте .

вам для дитини чи для себе потрібно?

Дерматолог-онколог для дорослих, бо проблеми з родимками, які змінюються. Якщо хто знає кваліфікованого лікаря, то підкажіть, будь ласка.
Гість Офлайн


 

Re: Тернопільські лікарі: сваримо, любимо, рекомендуєм

Повідомлення happymami » 27 квітня 2011, 22:33

В знайомої хронічно хворе горло. Хоче нормально обстежитися. Хто знає хорошого отоларинолога (лора)?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Тернопільські лікарі: сваримо, любимо, рекомендуєм

Повідомлення lady butterfly » 28 квітня 2011, 12:25

happymami написав:В знайомої хронічно хворе горло. Хоче нормально обстежитися. Хто знає хорошого отоларинолога (лора)?

Партика дуже хороший спеціаліст. Мене мій хронічний тонзиліт після лікування практично не турбує. Рік тому приймав в поліклініці комбайнового, на жаль не знаю як зараз.
lady butterfly Офлайн


 

Re: Тернопільські лікарі: сваримо, любимо, рекомендуєм

Повідомлення Natalinda » 11 травня 2011, 14:31

Партика і досі на комбайновому приймає
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Тернопільські лікарі: сваримо, любимо, рекомендуєм

Повідомлення ksenja » 11 травня 2011, 18:32

і ми як були в Тернополі ,то ходили з дітьми до Партики.Дуже хороший лікар!
ksenja Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 159
З нами з: 04 грудня 2010, 14:19
Звідки: Тернопіль - Херсон
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 236 раз.
Подякували: 276 раз.
Діти: три донечки

Re: Тернопільські лікарі: сваримо, любимо, рекомендуєм

Повідомлення Yummy mummy » 01 липня 2011, 23:37

Дівчата ,в мене катастрофа :istereka: ...Почала хитатися коронка на зубі :cry: ,а завтра маю іти на День Народження..
Хтось мав вже справу з зубними коронками(дай Бог щоб не мали :-| ),чи є надія що це просто той клей відстав ,чи то треба все заново робити :crazy: ....
Може хтось може порадити хорошого стоматолога(по коронках),і чи завтра хтось взагалі приймає :?: ....
П.С. Блін,зуби - то взагалі моє хворе місце,а тут даке діло :( ...Так розстроїлася :cry: ....
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: Тернопільські лікарі: сваримо, любимо, рекомендуєм

Повідомлення Yummy mummy » 02 липня 2011, 23:54

Yummy mummy написав:Дівчата ,в мене катастрофа :istereka: ...Почала хитатися коронка на зубі :cry: ,а завтра маю іти на День Народження..
Хтось мав вже справу з зубними коронками(дай Бог щоб не мали :-| ),чи є надія що це просто той клей відстав ,чи то треба все заново робити :crazy: ....
Може хтось може порадити хорошого стоматолога(по коронках),і чи завтра хтось взагалі приймає :?: ....

Сьогодні найшла дуже і дуже хорошого стоматолога :гуд: за рекомендацією знайомих...
Аліна Вікторівна приймає в "Медгарант" що на Шептицького
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
..
Взагалі дуже сподобався весь персонал і їхній професійний підхід...Дуже задоволена що попала саме до них..
Дякую їм :roses: ,що вдалося спасти мою стару коронку і поставити на місце,а мене від зубної (точніше від беззубої :grin: )депресії.....
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: Тернопільські лікарі: сваримо, любимо, рекомендуєм

Повідомлення Milichka » 06 жовтня 2011, 16:36

Хочу похвалити Центр реабілатації в дитячій обласній лікарні. ДУЖЕ ЗАДОВОЛЕНА.

У нас є ортопедичні проблеми ходимо туди на процедурки.

Відношення персоналу не вкладається в привичне обслуговування в державних поліклініках. Всі усміхненні, не хамлять, поможуть, подадуть, порадять, розкажуть. Немає черг, чітко на ту годину на яку записані.

Ми захворіли, перенесли нам на тиждень. Чесно кажучи навіть не чекала... І виконують роботу свою належним чином, маю з чим порівняти.

Ми ходимо в басейн (дитина в захваті), на масаж, два види гріття, і лікувальна фізкультура. Часу займає 2-2,5години. 20-30 хв процедура і час щоб одітися і перейти з кабінету в кабінет.

Правда, за 10 днів 250 грн, але воно того варте, ми ходили приватно - платили 80 грн за годину занять, нічим не краще ніж тут.
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Поперед.Далі

Повернутись до Здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей