Глобальні оголошення!



Тернопільські лікарі: сваримо, любимо, рекомендуємо

Модератор: Галина

Re: Тернопільські лікарі: сваримо, любимо, рекомендуєм

Повідомлення happymami » 24 жовтня 2010, 19:27

bilka написав:Я вам пораджу звернутись за консультацією до хорошого клінічного провізора.Він приймає по вул.Бандери зразу біля оптики є аптека,Юрій Миколайович Комісарук,він дасть вам дуже корисну пораду.І взагалі він є дуже компетентним медиком.Я особисто і мої друзі часто звертаємось до нього за порадами.

Він раніше працював в аптеці в дитячій поліклініці на Київській. До нього всі ходили по поради. Він як сімейний лікар був усій Київській)) Шкода шо переїхав тепер так далеко. Зато має свою аптеку. Дійсно компетентний
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Тернопільські лікарі: сваримо, любимо, рекомендуєм

Повідомлення Natalinda » 24 жовтня 2010, 22:22

А де то та аптека тепер?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Тернопільські лікарі: сваримо, любимо, рекомендуєм

Повідомлення happymami » 25 жовтня 2010, 10:12

Natalinda написав:А де то та аптека тепер?

по вул.Бандери зразу біля оптики. Де зупинка "якась там школа". В районі стадіону. Як ше пояснити? Зупинка та, що після кафе "Турист" як переїжджаєш міст з Центру на Східний... Навпроти будинку залізничника. Десь в тому районі. Там є приватний будинок пише ОПТИКА. Якшо ти тудою їздила. то не могла не помітити. Так от, за тою оптикою зліва є аптека. То вже приватна аптека пана Юрія
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Тернопільські лікарі: сваримо, любимо, рекомендуєм

Повідомлення Melisa » 18 листопада 2010, 13:47

happymami написав:
Natalinda написав:А де то та аптека тепер?

по вул.Бандери зразу біля оптики. Де зупинка "якась там школа". В районі стадіону. Як ше пояснити? Зупинка та, що після кафе "Турист" як переїжджаєш міст з Центру на Східний... Навпроти будинку залізничника. Десь в тому районі. Там є приватний будинок пише ОПТИКА. Якшо ти тудою їздила. то не могла не помітити. Так от, за тою оптикою зліва є аптека. То вже приватна аптека пана Юрія


Щойно звідти. Їхати до стадіона, 18 школа. потім йти вниз до "Туриста". Додам, що зверху над дверима в аптеку висить вивіска "Аптека медтехніка" Червоними буквами. А ще, крізь скляні стіни аптеки можна побачити медичні халати (я по них орієнтувалась), які там теж продаються.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Тернопільські лікарі: сваримо, любимо, рекомендуєм

Повідомлення Любов » 01 грудня 2010, 15:48

Дуже хороший стоматолог :good: Шершень Андрій Ярославович, приймає на Текстильній, 6/108, відмінний спеціаліст, нарешті я перестала боятися лікувати зуби.
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Тернопільські лікарі: сваримо, любимо, рекомендуєм

Повідомлення Oksana » 09 грудня 2010, 23:07

дівчата, а може хтось знає хорошого кардіолога в місті? але такого, щоб дійсно хорошого і "шарящого"? Краще навіть дитячого...
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Тернопільські лікарі: сваримо, любимо, рекомендуєм

Повідомлення mavpusya » 10 грудня 2010, 02:03

Дівчата, а будьте такі ласкаві, порадьте хорошого дитячого невропатолога на Гоголя?

Дякуєм за пораду звернутися до Ревчук Володимира Сергійовича!
Дуже приємний лікар! У нас все гаразд! А ми так переживали! В нас не щолчок, а хрускіт у суглобчиках, і на узд все добре.
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Тернопільські лікарі: сваримо, любимо, рекомендуєм

Повідомлення kamisia » 10 грудня 2010, 08:45

mavpusya написав:Дівчата, а будьте такі ласкаві, порадьте хорошого дитячого невропатолога на Гоголя?

Коршовська Мирослава побатькові))) Дуже багато хто хвалить Ковалькевич Галину Дмитрівну но як на мій погляд то бізнес-вумен а не лікар
Ну и что что ветер в голове, зато мысли всегда свежие
Поганий правопис розвиває уяву

Зображення
Зображення
kamisia Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 633
З нами з: 25 лютого 2010, 18:16
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 109 раз.
Подякували: 463 раз.
Діти: чудо Софія

Re: Тернопільські лікарі: сваримо, любимо, рекомендуєм

Повідомлення Гість » 14 лютого 2011, 23:54

happymami написав:
pepi написав:Хто знає , а можливо був на прийомі у Придаткевич І.А (здається невропатолог , чи ортопед ), що на Київській. Скільки він бере за прийом, і чи хороший спеціаліст ? Дякую !

в мене тато в нього лікувався ше років 20 тому і до нині. Диски злетіли. Хороший спеціаліст. Однин з братів Придаткевичів зараз в Америці лікує. Не знаю цін, бо тато по своїх цінах лікується. Бо вже такий клієнт. Там по моєму вопше за "поляну" тільки домовляється. Тому офіційних цін не знаю. Але шо стосується хребтів, то він поможе :girl_hospital:

Не брат, а його син! :!:
Гість Офлайн


 

Re: Тернопільські лікарі: сваримо, любимо, рекомендуєм

Повідомлення happymami » 15 лютого 2011, 00:56

Гість написав:
happymami написав:
pepi написав:Хто знає , а можливо був на прийомі у Придаткевич І.А (здається невропатолог , чи ортопед ), що на Київській. Скільки він бере за прийом, і чи хороший спеціаліст ? Дякую !

в мене тато в нього лікувався ше років 20 тому і до нині. Диски злетіли. Хороший спеціаліст. Однин з братів Придаткевичів зараз в Америці лікує. Не знаю цін, бо тато по своїх цінах лікується. Бо вже такий клієнт. Там по моєму вопше за "поляну" тільки домовляється. Тому офіційних цін не знаю. Але шо стосується хребтів, то він поможе :girl_hospital:

Не брат, а його син! :!:

Хм, може й син, не буду стверджувати. Але була точно впевнена, що брат :head: :hz: . Дякую
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Поперед.Далі

Повернутись до Здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей

cron