Сторінка 1 з 2

Проблеми з серцем

ПовідомленняДодано: 17 квітня 2013, 11:06
mari
ЯК ПЕРЕЖИТИ серцевий напад, ЯКЩО ВИ знаходитесь наодинці

Часто відбувається так, що серцевий напад трапляється з людьми, коли вони знаходяться в повній самоті, і нікому їм допомогти. Якщо ви раптом відчуєте, що серце ваше стало битися «неправильно» і ви близькі до непритомного стану, у вас є всього лише близько 10 секунд, перш ніж ви втратите свідомість.

Тим часом, всі жертви серцевих нападів могли б допомогти самі собі. Для цього необхідно почати кашляти - багато разів і з дуже великою силою. Щоразу, перед тим як кашлянути, зробіть глибокий вдих, кашель повинен бути глибоким і тривалим, як ніби ви відпльовуватися мокротою глибоко з грудей.

Вдихи і кашель повинні повторюватися кожні 2 секунди без перерв і зупинок, аж до приходу медичної допомоги, або ж аж до того моменту, поки серце знову не почне битися в нормальному ритмі.

Глибокий вдих дозволяє кисню проникнути в легені, а кашлеві рухи «стискають» серце і змушують кров циркулювати. Таким чином, жертви серцевих нападів отримують додатковий час на те, щоб дочекатися приходу лікарів або доїхати до лікарні.

Re: Проблеми з серцем

ПовідомленняДодано: 17 квітня 2013, 11:12
mari
Перші дії з порятунку інших
Якщо на ваших очах людина впала і перестала подавати ознаки життя, потрібно негайно вживати заходів для її порятунку.
Доручіть викликати «швидку» кому-небудь з оточуючих, а самі приступайте до з'ясування наявності дихання і пульсу!

Пульс найкраще промацувати, приклавши пальці до шиї на 4-5 см нижче мочки вуха.
Дихання можна визначити, піднісши до рота або носу звичайне дзеркальце - якщо воно запітніло, то дихання є. Якщо немає ні того, ні іншого, відразу починайте робити штучне дихання і закритий масаж серця. У цій ситуації головне - не панікувати. Діяти треба швидко, чітко і спокійно.
Реанімаційні заходи
Перед початком реанімаційних заходів зверніть увагу на час, коли ви почали надавати першу допомогу і запам'ятайте його. Ця інформація знадобиться для лікарів швидкої допомоги.
Допомога при зупинці серця
Відкрийте рот потерпілого і огляньте його ротову порожнину. Якщо у потерпілого запав язик, його слід обов'язково поправити, інакше повітря при штучному диханні не потрапить в легені. Якщо язик западає і не дозволяє здійснювати штучне дихання «рот в рот», потрібно або повернути людину на бік, або висунути нижню щелепу, притримуючи при цьому за лоб.

N.B. Іноді при сильному болі, попередній зупинці серця, або отруєнні чадним газом у потерпілого може виникнути блювота. Після втрати свідомості залишки блювотних мас залишаються в роті. У такому випадку необхідно очистити порожнину рота, намотавши на палець носовичок, поділ сукні або будь-яку іншу деталь одягу.

Ставши на коліна праворуч від постраждалого, потрібно лівою рукою одночасно притримувати його голову і затиснути великим і вказівним пальцями ніс. Правою рукою утримуйте рот потерпілого у відкритому положенні.
Почніть робити штучне дихання. Зробіть глибокий вдих, щільно обхопіть губами рот постраждалого, і з зусиллям вдуйте повітря в його легені. Можна це робити через хустинку.Слідкуйте за тим, щоб при цьому його грудна клітка піднімалася. Це буде вірною ознакою того, що легені наповнюються повітрям.
Допомога при зупинці серця
Після кожного видиху з рота в рот потрібно робити непрямий масаж серця: 4-5 натискань обома руками, покладеними одна на іншу, на нижню частину грудної клітки, тиск повинен здійснюватися долонями. Натискання повинні бути не плавними, а різкими, як поштовхи, руки необхідно накладати чітко на нижню третину грудної клітини, а не на живіт.

N.B. Масаж повинен проводитися випрямленими в ліктях руками, щоб тиск проводився не тільки силою рук, але і вагою вашого тіла. Сила тиску повинна бути достатньою для того, щоб грудна клітка прогиналася хоча б на 3-4 см до хребта. Нерідко в таких випадках потерпілому ушкоджують грудну клітку, ламають ребра, але такі травми можна вважати незначними порівняно з врятованим людським життям.

Штучне дихання і масаж робляться поперемінно. Краще всього, якщо в хвилину ви зможете зробити близько 12 таких циклів.

При виникненні у потерпілого пульсу та дихання зауважте час, який минув з моменту початку реанімації, але не припиняйте відразу реанімаційні заходи. Це можна зробити тільки за наявності рівного і стабільного пульсу і досить частого дихання.

Не дозволяйте людині яка прийшла в себе вставати і рухатися до приїзду лікарів.

Але, навіть якщо людина не подає ознак життя, не припиняйте заходів щодо його пожвавлення хоча б протягом півгодини .Це дуже важко фізично, але людське життя коштує цих зусиль!

(з медичних порад)

Re: Проблеми з серцем

ПовідомленняДодано: 04 листопада 2018, 16:56
Familika
дякую за поради! Це важливо знати всім!

Re: Проблеми з серцем

ПовідомленняДодано: 19 серпня 2019, 09:23
iamokkk
Очень важный совет!
Спасибо большое!

Re: Проблеми з серцем

ПовідомленняДодано: 19 жовтня 2019, 16:31
Сюзанна
Сама часто нервуюся, декілька разів сердце кололо - треба йти до кардіолога, але боюся та грошей зараз не багато на то всйо.

Re: Проблеми з серцем

ПовідомленняДодано: 19 жовтня 2019, 17:07
МарийкаЙо
Я маму возила до Івано-Франківська, там приймає лікар-кардіолог Цебрик Галина Миколаївна, дуже грамотна та досвідчена лікарка, 30 років працює на посаді - я її знайшла на сайті док юа та відразу записала до неї на прийом маму. В неї часто бувають серцеві напади, але наші місцеві лікарі не можуть виявити через що в мами погіршується стан. А Галина Миколаївна відразу знайшла причину та виписала дієве лікування, зараз у мами стабільний стан, та вже півроку не було проблем з сердцем. :yes:

Re: Проблеми з серцем

ПовідомленняДодано: 20 березня 2020, 01:17
Анна123
Очень полезные советы, спасибо :nea:

Re: Проблеми з серцем

ПовідомленняДодано: 26 лютого 2021, 11:29
SoniMak
Доречі, якщо у вас в родині хтось страждає на алкогольну чи наркотичну залежність, можу порадити клініку в Київі узнать більше про них можна на сайті клініки.

Re: Проблеми з серцем

ПовідомленняДодано: 25 березня 2021, 13:05
Familika
В Івано Франківську порадьте гарного фахівця по кардіології?

Re: Проблеми з серцем

ПовідомленняДодано: 24 січня 2022, 14:02
clocot
Ни в коем случае не стоит с этим шутить, и если есть проблемы, то беги записываться к врачу. И желательно в медицинский центр, который оснащён современным оборудованием, и где работают самые лучшие врачи. Я вот нара такой здесь https://doc.ua/doctors/kiev/all/kardiorevmatolog , на сайте есть возможность записаться абсолютно к любому врачу, что очень удобно