Глобальні оголошення!



Соляна лампа

Модератор: Галина

Соляна лампа

Повідомлення Natalinda » 16 січня 2013, 01:53

Чи має хтось з вас таку лампу вдома?
Чи можете сказати щось позитивне/негативне?
Знаю ще що в Тернополі є соляна кімната. Хтось може туди ходив? Водив дітей?

Дуже цікавлять відгуки, бо хочемо купити для бабусі
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Соляна лампа

Повідомлення mari » 16 січня 2013, 02:19

Не знаю як саме лампа виглядає, я маю соляну лампадку- таку важку штуку що всередину свічка ставиться.
Подарували нам. Живе в нас на столі на кухні. Якось результату ні позитивного, ні негативного не бачила, ні запаху теж.
Сказати чи потрібна така як в мене-не знаю.

Щодо соляної кімнати- знаю точно що не можна водити дитину в час загострення, лише при стуханні в ремісії хвороби.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Соляна лампа

Повідомлення Natalinda » 16 січня 2013, 02:40

mari а вона у вас просто стоїть, чи ти свічку запалюєш?
Бо вона лиш при нагріванні я так розумію корисна
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Соляна лампа

Повідомлення Natalinda » 16 січня 2013, 02:47

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
- отут є картинки ламп
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Соляна лампа

Повідомлення mari » 16 січня 2013, 02:49

:yes: Так- так- запалюю завжди при вечері таку маленьку свічку, поки там на стіл все накрию, поки помолимось спочатку і вкінці, поки поїмо, поговоримо собі, десь так це все хв.40- свічка й згоряє.
Лампадка трохи тане з часом, тобто сіль з неї.

Така ж як на фото, лише не електрична.

Так собі подумала, що запаху й не має мати.Значить -все добре. Можливо просто ми її дії не помічаємо.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Соляна лампа

Повідомлення nadusha » 16 січня 2013, 10:09

Natalinda написав:Чи має хтось з вас таку лампу вдома?
Чи можете сказати щось позитивне/негативне?
Знаю ще що в Тернополі є соляна кімната. Хтось може туди ходив? Водив дітей?

Дуже цікавлять відгуки, бо хочемо купити для бабусі


Мені відомо про дві соляні кімнати в Тернополі: одна в міській поліклініці на Гоголя, а друга приватна на Бродівській, десь в районі 6 магазину. Мій Артем відходив три курси ( раз в півроку) в міській поліклініці, нам було призначено ЛОРом як ЧТХ (часто і тривало хворіючі діти). Алергії чи якоїсь іншої реакції не було. Ефект все-таки є якийсь або він вже сам переріс свої болячки (часто хворів в садочку: фарингіти,трахеїти, ларингіт ну і риніт : ). Курс там коштує 50 грн, 5 грн за процедуру, направлення дає лікар-реабілітолог або імунолог. Процедура проходить так: кімната має по-особливому зроблені стіни, соляною "штукатуркою", на підлозі товстий шар солі, стоять пластмасові крісла. Перед входом медсестра вмикає якийсь агрегат, дітки взувають бахіли,вдягають шапочки і накидки від солі. Дітки маленькі можуть заходити з батьками, старші самі сидять або граються сіллю як пісочком, лопатки, відеречка. В дверях є віконечко. Процедура триває до 15 - 20 хвилин, перші коротші, щоб спостерігати за реакцією дитини.

Соляні лампи є в тій другій соляній кімнаті на Бродівській. Теж хотіла б собі таке придбати. Знайомі привезли шмат солі з Солотвино, ставили біля батареї, ніби не жалілись...
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Соляна лампа

Повідомлення flower » 16 січня 2013, 10:22

в мене є соляна лампа. купляли в Польщі в Вєлічці, тоді про користь не задумувалися, а купляли на згадку про екскурсію. Вийшла значно дешевше ніж у нас продають. Користуюсь нею щовечора, як нічник в мене на тумбочці біля ліжка стоїть. Бачу шо чуть чуть сіль якби стопилась. Про користь от дізналась з форуму :hi: ми поки шо не часто хворіємо. ми на гв, плюс я підтримую постійно вологість в хаті і та соляна лампа є в спальні, то значить все буде гуд(хочеться принаймі вірити) :hi:
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Соляна лампа

Повідомлення denamama » 16 січня 2013, 11:11

Natalinda написав:Чи має хтось з вас таку лампу вдома?
Чи можете сказати щось позитивне/негативне?
Знаю ще що в Тернополі є соляна кімната. Хтось може туди ходив? Водив дітей?

Дуже цікавлять відгуки, бо хочемо купити для бабусі


Ми ходили на Бродiвську. Профiлактичний курс 10 сеансiв. 1 сеанс з дорослим 60грн. У нас був сильний кашель. За 3 сеанси кашель став легшим. Але чи то кiмната допомогла чи все разом (бо робили iнгаляцii, пили трави).
Чула вiд людей, якi з нами приходили на сеанс, що добре допомагае при бронхiтах i астмi.
Ще кажуть, що ефект вiд кiмнати на Бродiвськiй бiльший, нiж вiд кiмнати на Гоголя.
denamama Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 209
З нами з: 22 червня 2010, 10:07
Звідки: Тернопiль
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 75 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Два хлопаки

Re: Соляна лампа

Повідомлення krapk@ » 16 січня 2013, 11:52

ми вже рік маємо таку лампу у формі піраміди на 5 кг. Сушить повітря, тому мушу вклчати зволожувач. Але впринципі ні особливих плюсів а ні мінусів не побачила. Коли лиш почали користуватися, то малий зразу почав шмаркати і кашляти, мама казала що щось підтягує якісь залишки. (бо якраз саме після хвороби були). А так для краси -кльово виглядає. Ще можна замість звичайної лампочки вкручувати червоні-зелені сині.... Добре що нагадали буду включати, бо дехто каже що майже не хворіли осінню, думають завдяки лампі.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Соляна лампа

Повідомлення Сяна » 16 січня 2013, 11:53

колись бачила в "Золотому дукаті" продавали соляні лампадки (всередину свічку треба ставити), здається, коло 100 грн коштувало :confused: але то було давно, ше вагітна була там останній раз
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Далі

Повернутись до Здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей