Глобальні оголошення!



Соляна лампа

Модератор: Галина

Re: Соляна лампа

Повідомлення mariana » 16 січня 2013, 12:57

В мене така сама лампа як пише Flover, теж куплена в Велічці вже купу років назад. Купувала для тата, який хворіє астмою. Чесно не можу сказати ні позитивного ні негативного чогось, включаємо її, але си був ефект то не знаю.
mariana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 841
З нами з: 12 листопада 2010, 01:31
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 335 раз.
Подякували: 637 раз.
Діти: Хлопчик

Re: Соляна лампа

Повідомлення Oksana » 16 січня 2013, 13:57

І у мене така ж як у Квіточки і Маряни, з Велічко. Купували цього літа, коли їздили до Кракова. З того часу стоїть в дитячій, і служить вечером за настольну лампу. Ефект...Я сама незнаю, але ми не хворіємо, а я себе тішу, що таки допомагає. Мені так на душі гріє :hi: Купувала і як на память також, і як для оботи по призначенню, бо дуже хотіла вже тоді соляну лампу додому :) Я в принципі задоволена повністю. Як буду літом ще там, то куплю собі ще одну обовязково :))))
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Соляна лампа

Повідомлення Oksana » 16 січня 2013, 13:59

Якщо не помиляюсь ми свою купували за 46 чи 42 злотих
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Соляна лампа

Повідомлення Леонмд » 03 квітня 2013, 20:33

Купили цього року в
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
. Достатньо велику, коли добре розігрівається (не менше 3 годин), добре чути соляний запах (щось схоже на морське повітря). Включаю малому перед сном. Не знаю чи це збіг, але від липня серйозних проблем з бронхами і легенями не було (а в нас це слабке місце).
Леонмд Офлайн


 

Re: Соляна лампа

Повідомлення Natalinda » 11 квітня 2013, 09:45

Купили!
Від 8 березня почали користуватися.
Приєднуюся до більшості, може то самонавіювання, а може таки правда, каже бабця що дихати легше, ну але вона паралельно ще інгаляції робить.
Певно таки куплю і нам :yes:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Соляна лампа

Повідомлення Nymydora » 11 квітня 2013, 13:53

Чула про величезну користь - що іонізує повітря, вбиває мікроби і все таке. Купли в дитячу, коли Денис народився. Постінйо викорнистовуємо у якості нічника. Чи є ефект - не знаю, запаху не чую, світло приємне, м"яке. купували в Епіцентрі. Маю ще підсвічник соляний - запалюємо, коли світло пропадає )))) Або просто, бо хочеться.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Соляна лампа

Повідомлення Natalinda » 11 квітня 2013, 13:57

Nymydora Ну сіль вона не пахне)))
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Соляна лампа

Повідомлення Ленка » 11 квітня 2013, 22:04

Минулого року, як ходила в соляну кімнату в міській дитячій поліклініці, радилась з медсесстрою щодо доцільності покупки сьоляної лампи. Вона сказала що ті що в Україні це всі китайські, а там рідко дотримуються стандіртів, виготовлення: дерево, клей. Сказала що вони можуть мати негативні випари. Крім того, користуватись лампою можна раз на день і головне не перед сном, за 2-3 год до нічного сну.
Радила нам польські, напевно такі як в дівчат. На разі ми відмовились від садочка і проблема якось сама відпала, на екстренні випадки маємо небулайзер :yes:
Самое главное и ценное в жизни — это семья! Сначала, в которой ты рождаешься, а затем, которую создаешь!
Ленка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 327
З нами з: 18 листопада 2012, 00:39
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 209 раз.
Подякували: 271 раз.
Діти: Ана і Іка

Re: Соляна лампа

Повідомлення Natalinda » 11 квітня 2013, 23:31

Ленка і шо тавіть ті що в тій соляній кімнаті з Солотвино китайські? :confused:
Чоловік каже не спішити, поїдемо влітку в Солотвино і він сам зробить))))
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Соляна лампа

Повідомлення Ленка » 12 квітня 2013, 00:51

Natalinda написав:Ленка і шо тавіть ті що в тій соляній кімнаті з Солотвино китайські? :confused:
Чоловік каже не спішити, поїдемо влітку в Солотвино і він сам зробить))))

Якщо чесно, то не питалась, але вона казала що велику курость приносить іменно соляна шахти. Десь в донецьку є в Артемівську чи де.
Щодо Солотвено то ми були минулого літа, на базарі там теж китай тому і не купили. Крім того кажуть що вода там вже не така як раніше була сольна, що навіть був період що деякі озера були сухі, то їх штучно зрошували :sad: Хоча шкіра після нього була шикарна :hi:
Самое главное и ценное в жизни — это семья! Сначала, в которой ты рождаешься, а затем, которую создаешь!
Ленка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 327
З нами з: 18 листопада 2012, 00:39
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 209 раз.
Подякували: 271 раз.
Діти: Ана і Іка

Поперед.Далі

Повернутись до Здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron