Глобальні оголошення!



Страхування здоров"я

Модератор: Галина

Страхування здоров"я

Повідомлення mari » 06 вересня 2012, 10:55

Я знаю що люди страхують своє здоров"я і своїх дітей.
Платять певний (немаленький) річний внесок і тоді їм повертають кошти і за стоматолога і за ліки які витратили.
Я щось цим сейозно до останнього часу не цікавилась, окрім існування відомого страхування при поїздках за кордон.
У школі в нас страхівка є- 30 гр здається в рік. У вас є? Ви цим цікавились?

Але зацікавилась, бо наш знайомий захворів серйозно і машину продав щоб операцію на серці в Києві зробити. Лікарі питали чого не застрахований, але то поки що для нас ще дивне питання.

Може хто з вас застрахований. Я от почала цікавитись..
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Страхування здоров"я

Повідомлення malyshka1612 » 06 вересня 2012, 11:02

коли я народилась, то бабця оплатила мені страховку до виповнення 16 років. але чи батьки нею користувались то не знаю, не цікавилась. зараз страхуюсь при виїзді закордон (бо це обоязково) і при поїздках по Україні, якщо екскурсійний тур. а так то не цікавилось. якщо в нас страхування буде заведено обовязково як закордоном, то застрахую себе і свою сім"ю.
malyshka1612 Офлайн


 

Re: Страхування здоров"я

Повідомлення irinka » 06 вересня 2012, 11:25

mari написав:Ви цим цікавились?

Ніколи таким не цікавилась, бо не було потреби. Закордон теж не їздила, тому за страхування не платила.
mari написав:Може хто з вас застрахований. Я от почала цікавитись..

Можливо колись прийде таких час, коли застрахую. Я б теж була не проти якби в нас страхування було обовязковим, а то мало що може бути..
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Страхування здоров"я

Повідомлення Зенон » 21 березня 2013, 15:56

страхування здоров'я це фарс. На даний час це питання не врегульоване законодавством.
Зенон Офлайн


 

Re: Страхування здоров"я

Повідомлення smailik_m » 21 березня 2013, 21:10

залежно де страхуватись і яку програму брати...тобто можна брати страховку що і не включатиме стоматолога. По фірмах не цікавилась, але ще треба враховувати такий нюанс (то знайомі знайомих розказували)там система яка, попадаєш ти в лікарню ну і ліки тобі мають надавати безкоштовно, (страхова перераховує гроші на рахунок лікарні), а в лікарні їм сказали, що нам з тих грошей що попадуть нам на рахунок нам треба готівка,(вже непамятаю як вони то вреголювали) легше якщо йдеш в приватну клініку лікуватись, тих переказ грошей влаштовує, але знов, треба знати перелік клінік з якими страхова співпрацює...ще я говорила з однією вагітною, вона була застрахована, то якщо їй лікарка виписувал якісь препарати, то вона мусила рецепт нести в страхову і тоді з Києва їй ті препарати передавали, то займало кілька тижнів....ну якось так, українцям ще далеко до адекватного страхування...але я бдуже-дуже хотіла, особливо чоловіка застрахувати, як тільки то все якось втрясеться, то обовязково це зробимо...
Ніхто тобі не друг. Ніхто тобі не ворог. Кожна людина тобі вчитель.
smailik_m Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 533
З нами з: 17 вересня 2011, 16:23
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 497 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: два синочки-колобочки

Re: Страхування здоров"я

Повідомлення nataljka » 21 березня 2013, 21:45

я застрахована ,на певний перелік захворювань,від нещасного випадку,і крім того іде накопичувальна програма, на 30 років,для забезпечення достойної старості :yes:
nataljka Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 78
З нами з: 27 серпня 2010, 12:22
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 38 раз.
Подякували: 106 раз.
Діти: дівчинка і хлопчик

Re: Страхування здоров"я

Повідомлення Зенон » 24 березня 2014, 05:04

Для всіх бажаючих застрахуватись. Компаній на ринку дуже багато, Українських і міжнародних, від державних до приватних. Як лікар, стверджую, страхового законодавства в нас немає. Тому, заключаючи договір, крім суми вкладів і "золотих гір" виплат, уточніть: який порядок оплати, який перелік захворювань оплачується, які не оплачуються, які штрафні санкції і умови невиплати (напр. ви перехворіли вдома ГРВІ, але це ускладнилось пневмонією. Виплата може не відбутись по пневмонії, оскільки початок хвороби ви лікували вдома, одже свідомо запустили хворобу). Крім контракту, на кількох листках ознайомтесь з інструкцією по виплатах, це товстилезна книга.
Другий момент, зверніться до начмеда, заввіділом вашої лікарні/поліклініки/відділення де ви постійно лікуєтесь і уточніть, чи дійсно вони працюють з страховими виплатами. Зазвичай це відбувається таким чином: все лікування ви оплачуєте самостійно! Після виписки, ви приносите всі чеки і спеціальний бланк, де вказані всі ліки, обстеженні і процедури. Після співставлення чеків і виписок, вам повертається затрачена сума (по чеках, чек має бути фіскальним, а їх аптеки практично не видають!!!) Будь ласка, перевірте і зважте всі дані. Інколи доцільніше кошти відкладати на депозит в банку... Успіхів.

Форуми переглядаю дуже рідко, тому при потребі пишіть в ПП
Зенон Офлайн


 

Re: Страхування здоров"я

Повідомлення kassiopeya » 24 березня 2014, 19:04

В мене є медична страховка. Застрахована в компанії Українська страхова група - програма страхування -- Еліт 3 регіон. Страхування життя та здоров'я у мене на роботі є обов'язковим. На стоматологію в рік виділяється 3500, на лікування ( консультація лікаря, огляди, аналізи, оперативне втручання, вагітність, пологи, лікарські препарати) 200 тис. грн. Компанія рекомендує звертатись в медівіт( приватна клініка на текстиль ній), або в будь яку державну установу( поліклініка, лікарня) . Будучи на прийомі я телефоную в страхову і лікар вказує по телефону діагноз, та призначенні препарати після чого я говорю в якій з аптек( є список) мені буде зручно забрати і через 30 я можу отримати ліки. А іще страхова перевіряє список препаратів якщо є Бади то вони не покриваються страхівкою , а також якщо лікар призначає індійський препарат його рекомендують змінити на європейський генерик або оригінальний препарат. Це дозволяє мені бути впевненою , що я лікуюсь якісними ліками. Якщо будуть якісь питання у вас я з радістю відповім.
kassiopeya Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 11
З нами з: 10 березня 2014, 15:13
Дякував (ла): 12 раз.
Подякували: 11 раз.

Re: Страхування здоров"я

Повідомлення Natalinda » 24 березня 2014, 19:44

kassiopeya а яку суму ви сплачуєте на місяць чи то на рік?
3500 на стоматологію то вроді досить пристойна сума
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Страхування здоров"я

Повідомлення kassiopeya » 25 березня 2014, 00:40

Кожного місяця знімають 18% від зарплати.
kassiopeya Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 11
З нами з: 10 березня 2014, 15:13
Дякував (ла): 12 раз.
Подякували: 11 раз.

Далі

Повернутись до Здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей