Глобальні оголошення!



Порадьте куди звернутися

Модератор: Галина

Порадьте куди звернутися

Повідомлення okcana » 12 березня 2012, 09:49

Моя мама давно має проблеми з серцем, судинами і хотіла б обстежитися і проконсультуватися. Я в інтернеті знайшла клініку "Паракліт" і "Медівіт". Можливо хтось вже там консультувався, знає куди краще звернутися, або порадьте щось своє. Буду щиро вдячна
okcana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 701
З нами з: 18 вересня 2011, 14:21
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 935 раз.
Подякували: 607 раз.
Діти: дівчинка Настуся, 5 рочків

Re: Порадьте куди звернутися

Повідомлення Lesya » 12 березня 2012, 11:11

Треба йти не в приватну клініку, а до конкретного лікаря. Я попитаю і напишу.
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Порадьте куди звернутися

Повідомлення КлубНіка » 12 березня 2012, 12:19

okcana одне можусказати, нівякому разі не ідіть в паракліт, була у них місяць тому, робила узд по жіночому, і щитовитки. Сказала мені що в мене на яічнику кіста 3см, що затримки у мене через неї,і що в мене середина циклу. А як виявилось, ніякої кісти в мене немає, і на той час вже 4-и тижні вагітності було, яку вона не побачила. А вже потім мені зайомі розказали,що також дуже неякісно їм там надавали послуги, і що туди більше в житті не підуть.
КлубНіка Офлайн


 

Re: Порадьте куди звернутися

Повідомлення okcana » 12 березня 2012, 15:10

Lesya, попитайте будь-ласка, дуже треба
КлубНіка, дякую за пораду
okcana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 701
З нами з: 18 вересня 2011, 14:21
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 935 раз.
Подякували: 607 раз.
Діти: дівчинка Настуся, 5 рочків

Re: Порадьте куди звернутися

Повідомлення світланка 2011 » 13 серпня 2013, 13:16

Дівчатка прошу вашої допомоги . У Вас в Збариші є народний лікар ,люди у нас розповідали ,що коли його відвідували все їм допомогало. У мене свекруха була в лікарні сказали ,що інсульт ,а зробивши мрт сказали лікарі ,що у неї грижа під якою задавлений нерв від якого у неї всі проблеми буває так ,що впадає в кому потім через пару хвилин відходить ,а тепер так тяне ногу ,що ходити не може і дуже сильні головні болі . Я її б хотіла відвести в Збараж ,але перед цим хочу знати думку форумчанок ,може хтось чув ,і взагалі відгуки про цього народного лікаря . Буду вдячна всім хто відгукнеться ,а може знаєте когось іншого то порадьте.
світланка 2011 Офлайн


 

Re: Порадьте куди звернутися

Повідомлення flower » 13 серпня 2013, 21:06

Я Збаразька але вперше чую про народного лікаря) Може прізвище знаєте? Аж цікаво хто то такий знахар)))))))) Зазвичай навпаки люди котрі мають якісь серйозні проблеми їдуть в Тернопіль чи Львів, бо в нас лікувати нема кому.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Порадьте куди звернутися

Повідомлення Dribchuk » 13 серпня 2013, 22:11

flower я чула про одну жінку, яка живе десь в Чорному лісі (чи яктам то село правильно називається) - лікує різні проблеми з кістками, щось типу остеопата, але крім медичної освіти типу щось "бачить" - читає з людини про стан її здоровя. Знайома зверталася до неї з болями вхребті після родів, вона їй виписала лікування рисом, аптечні гомеопатичні препарати - траумель, нервохеель і лікування за допомогою яєць - як точно не знаю, вроді знімати ту шкірочку з середини шкарлупи яйця і клеїти де болить (але там скількись годин має бути тому яйцю і в якийсь певний час) :confused:
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Порадьте куди звернутися

Повідомлення taranjka » 14 серпня 2013, 11:59

ага, а десь в ланівцях є бабка яка хребти рівняє, чи шось таке. моїй бабці робила. помогло, правда не на довго - бо там тре було лежати нерухомо пару днів, а мая таке не вміє
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Порадьте куди звернутися

Повідомлення flower » 14 серпня 2013, 12:19

Ну так це не в Збаражі.
А тих всіх костоправів багато всюди є.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015


Повернутись до Здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей