Глобальні оголошення!



Вкусив кліщ. Що робити?

Модератор: Галина

Re: Вкусив кліщ. Що робити?

Повідомлення nelly » 16 червня 2015, 22:44

На хворобу Лайма і ще якусь не памятаю
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Вкусив кліщ. Що робити?

Повідомлення Кокетка » 17 червня 2015, 11:14

кропили коло педагогічного кліщів , знайома питалася то казали писати в жек заяву і вони прийдуть і покроплять коло вас, я в жек ходила і мені відмовили ( наш жек то приватне підприємство а не від міста)
сина вкусив кліщ , але не заліз ще у шкіру то ми його витягнули цілого і спалили, але лікарка- інфекціоніст сказала, що тре було його покласти у голку від шприца і принести на аналіз , а тепер то курс антибіотика і через місяць здати аналіз в сінево на бериліоз, ми в той день у лікарки були вже десь 16-17... за пів дня.
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Вкусив кліщ. Що робити?

Повідомлення Natalinda » 17 червня 2015, 12:54

erinaceus написав:Це капець! Нашестя якесь :scare: То і в нашому дитинстві така була проблема з кліщами чи то вони останні роки активізувались? В чому причина?

Чоловікові батьки кажуть що систематично колгоспи кропили поля, лісництва кропили ліси, того й не було
А чи то так, что то таки нашестя
Ще чула чудову гіпотезу)))))
Це все втробники антибіотиків і лабораторії, щоб мати прибутки замутили
Навряд чи ми знатимемо чому зараз так(((
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Вкусив кліщ. Що робити?

Повідомлення Kisja » 17 червня 2015, 13:28

а щодо антибіотиків, кому що призначали? Нам назначили Аугментин, хоча прочитала в інструкції, то про укус кліща і бериліоз нічого не побачила, є лиш укус тварин
Зображення
Kisja Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 762
З нами з: 10 листопада 2011, 20:08
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 173 раз.
Подякували: 442 раз.
Діти: Донечка Софія

Re: Вкусив кліщ. Що робити?

Повідомлення Касівочка » 17 червня 2015, 15:55

flash-ka написав:Касівочка а як місце укусу? є якийсь слід?

Ні, немає жодного сліду чи почервоніння.
Kisja написав:а щодо антибіотиків, кому що призначали? Нам назначили Аугментин, хоча прочитала в інструкції, то про укус кліща і бериліоз нічого не побачила, є лиш укус тварин

Бачу таки всім назначають той аугментин. Може не довіряють аналізам, а може мають від того якусь користь, хз..
olgakr написав:А на які хвороби робили аналізи? , адже вони переносять дуже багато різних хвороб.

Направляють на аналіз хвороби Лайма, бо як мені пояснила інфекціоніст, в нашій області кліщі є її збудниками. Енцефаліту, за її словами, не виявляли.
Касівочка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 224
З нами з: 06 грудня 2011, 21:03
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 174 раз.
Подякували: 224 раз.
Діти: Дві доцьки

Re: Вкусив кліщ. Що робити?

Повідомлення flash-ka » 17 червня 2015, 17:19

та й енцефаліт провляється одразу а лайма може 2 роки жевріти. аналіз краще таки зробити (((((
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Вкусив кліщ. Що робити?

Повідомлення Тиха » 28 червня 2015, 22:45

І я вже знаю на практиці, як то, коли до дитини кліщ чіпляється :cry: Так вчора з татком в Топільче погуляли. Вчепився на стегні, з зовнішньої сторони. Витягали в травмпункті. Так переживала, як та процедура пройде, а синок навіть не зрозумів, що з ним відбулося :crazy: Дали направлення до інфекціоніста. Хто там був останнім часом, черги великі? І може знаєте, коли він у вівторок приймає?
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Вкусив кліщ. Що робити?

Повідомлення Експерт » 09 липня 2015, 16:36

Вперше стикнувся за 48 років життя з кліщем.
На кліща який присосався налив камфорного масла, він почав лапками сильно дьоргатися. Через декілька хвилин легенько його пінцетом викрутив.
Місце обробив спиртом і потім офлокаїном.
Знаючи відношення наших медиків до людей нікуди не звертався.
На протязі 2 тижнів кожного дня міряв температурі і дивився на місце укусу.
Якщо температура не появляється і червона плямка не розповзається, не появляється червоне коло, то все добре.
Лікарі вам скажуть теж саме, але ще призначать дорогі антибіотики (100-200 грн) і відправлять кліща на аналізи, за що знову прийдеться платити десь до 100 грн. Лікарняний бізнес ще ніхто не відміняв.

А тепер звідки в місті коло багатоповерхівки взялися кліщі!
Зрозуміло, що санстанція не працює. Замість того щоб обробляти зелені насадження коло будинків вони заробляють гроші на аналізах.
Виникає підозріння, що власне медики разом з санстанцією і в місто їх занесли. Бізнес є бізнес і нічого святого.
А плодяться кліщі на бездомних собаках, які зграями бігають по дворах. Тут слід подякувати "захисникам тварин" які отримують з міського бюджету і від спонсорів кошти на утримання собак і спеціально роблять все щоб їх ставало більше. Теж свого роду бізнес. Роботи іншої не мають. але це ж треба так оскаженіти "захисникам тварин", щоб життя людей, особливо дітей поставити нижче чим існування бездомних собак. Не раз бачив як ці собаки скажено кусають свою шкіру, викусуючи всяку живність що їх кусає.
Тому рекомендації, не підпускайте дітей близько до собак і не пускайте щоб бігали під деревами і там де трава.
Експерт Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 1
З нами з: 09 липня 2015, 16:20
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Вкусив кліщ. Що робити?

Повідомлення mari » 15 липня 2015, 10:51

Собаки чешуться від блох, а не кліщів, кліщі- не викликають свербіжу!!!
І не треба все спирати на медиків, вас ніхто не заставляє купувати ліки, ви можете вийти за кабінету і піти собі додому і пити зелений чай, це ваш вибір.Просто ж не хочеться на себе його брати???
та само я і в думках собі не уявляю що якісь фармкомпанії причетні до розмн.кліщів :))), не має їм чим займатись. Та й не один аугментин призначають- є десятки препаратів антибіотиків.


Профілактика- це попередження.Так, кліщі- то велика проблема сьогоднішнього життя, але чому їх таке нашестя- не знаю, але нарікати -не допоможе.
Лікувати можна й вже при наявності виявлених с-мів хв.Лайма, от тільки тоді аугментином далеко не обійдешся.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Вкусив кліщ. Що робити?

Повідомлення Тиха » 05 серпня 2015, 13:48

Дівчатка, хто стикався зі здачею аналізу крові на бореліоз в Сінево - потрібно здавати на антитіла до госторого чи хронічного бореліозу? Бо моя педіатриня не написала, і я сумніваюсь, що вона в курсі :crazy:
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Поперед.Далі

Повернутись до Здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей