Глобальні оголошення!



Вкусив кліщ. Що робити?

Модератор: Галина

Re: Вкусив кліщ. Що робити?

Повідомлення flash-ka » 02 червня 2015, 21:50

вперше вкусив малу в шию. були два дні на фестивалі "Тустань" побачила вдома. малій було 1,4 то чекала поки засне, а потім викрутила його. а місце припекла спиротом.
другий раз був минулої суботи на дачі. кажу дай роздігну тебе, дивлюсь а там на пузіку кліщ лапами ворушить, певно ще не дуже встиг залізти. навіть не з пів оберта викрутився. у свекрухи паніка :scare: а я спокійно продезінфікувала місце і спостерігала десь днів 6 ( на 3-тій день не було вже на шо дивитись )
головне не панікувати. правильно вийняти,щоб нічого не залишилось (бо може бути запалення) і чимось спиртовим протерти та спостерігати.
варіанти як вийняти:
1 обережно взяти за попу і викрутити проти годинникової стрілки.
2 намастити олією і накрити корком від пляшки. він мав би вилізти,але якщо не вилізе сам, то помре точно.
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Вкусив кліщ. Що робити?

Повідомлення Касівочка » 05 червня 2015, 10:28

Їздили ми до інфекціоніста. Як і передбачалось, назначили антибіотик. Ще занесла кліща в санстанцію біля поліклініки на Гоголя, його не взяли на аналіз, бо був дуже маленький (личинка), сказали, що не зможуть його дослідити( Через місяць маємо здати аналіз крові з вени. Спостерігаю за малою і місцем укусу, і тепер не знаю, що робити - і дитину даремно травити антибіотиками не хочеться, і ту хворобу Лайма боюсь, як вогню. Напевно таки перестрахуюсь, наслідки від антибіотика все-таки менші, ніж від цієї хвороби.
А олією, доречі, мастити ні в якому разі не можна, бо тоді кліщ задихається і зригує вміст свого шлунка в кров жертви, що ще більше підвищує шанси заразитись.
Касівочка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 224
З нами з: 06 грудня 2011, 21:03
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 174 раз.
Подякували: 224 раз.
Діти: Дві доцьки

Re: Вкусив кліщ. Що робити?

Повідомлення flash-ka » 06 червня 2015, 18:39

Касівочка а як місце укусу? є якийсь слід?
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Вкусив кліщ. Що робити?

Повідомлення nadusha » 15 червня 2015, 17:31

І ми зловили кліща. Вчора Денис попісяв під деревом і, мабуть там і заліз йому. Ще може бути, що з туй коло церкви, бо ми стояли коло них на Службі Божій. Був на правій сідничці. Вчора не бачила, сьогодні як попу витирала, то знайшла. Спочатку подумала, що то якийсь прищ, а придивились - він з лапками і рухається! Злякалась. Поїхали в Травмпункт - витягнули. Повезли на аналіз - кліщ виявився здоровим :crazy: Але інфекціоніст теж казала - незалежно від результату пропити Аугментин. І не хочеться і ризикувати боюсь... Теж потрібно буде через місяць здати аналіз. Капець :dash:
В нас є червоненька маленька крапочка на місці укусу.
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Вкусив кліщ. Що робити?

Повідомлення Vikibee » 15 червня 2015, 19:34

nadusha, а як лікарі пояснили, чому незалежно від результату пропити антибіотик?
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Вкусив кліщ. Що робити?

Повідомлення Kisja » 15 червня 2015, 20:04

ТАк мене це дивує - навіщо незалежно від аналізу пити антибіотик. Чи то результатам аналізів не довіряють.
Зображення
Kisja Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 762
З нами з: 10 листопада 2011, 20:08
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 173 раз.
Подякували: 442 раз.
Діти: Донечка Софія

Re: Вкусив кліщ. Що робити?

Повідомлення Kisja » 16 червня 2015, 00:34

І я сьогодні перед сном випадково в малої в голові серед волосся знайшла кліща, так наполовину роздягнені і поїхали в травмпункт кліща діставати. Я часто оглядала дитину, але не думала ще й в волоссі дивитись. Лікар сказав, що десь 2-3 дні сидить. Завтра походи в санстанцію і до лікарів. Хто порадить інфекціоніста, бо з таким ніколи не стикалась, чи є до кого йти на Гоголя? І ще скажіть, то треба здавати кров з вени на аналіз?
Зображення
Kisja Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 762
З нами з: 10 листопада 2011, 20:08
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 173 раз.
Подякували: 442 раз.
Діти: Донечка Софія

Re: Вкусив кліщ. Що робити?

Повідомлення erinaceus » 16 червня 2015, 09:30

Це капець! Нашестя якесь :scare: То і в нашому дитинстві така була проблема з кліщами чи то вони останні роки активізувались? В чому причина?
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Вкусив кліщ. Що робити?

Повідомлення flower » 16 червня 2015, 10:26

Мої батьки маючи нас 3х не стикалися з кліщами. Я про кліщів взагалі не знала в дитинстві і ніколи їх не "хапала", хоч де тільки не ходила, і по лісах, і по озерах, і садках (колись колгоспні були, то я і ровесники можна сказати там жили :hi: ). Тому думаю колись їх не було, а якщо і були то дуже мало.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Вкусив кліщ. Що робити?

Повідомлення nadusha » 16 червня 2015, 10:39

Інфекціоніст на Гоголя в тому корпусі, де беруть аналізи, на першому поверсі 109 (здається) кабінет. Сьогодні приймає з 12 (але краще передзвоніть в реєстратуру). Вона пише в карточці і дає направлення в санстанцію на аналіз кліща. Санстація відразу за міською поліклінікою. Заходите в ворота, повертаєте направо, бачите височенні сходи - по них до самого верху, двері з віконечком. Там пишете заяву про аналіз, даєте кліща (наш був в контейнері з голкою). З заявою йдете в бухгалтерію (корпус найближчий до поліклініки, перший поверз, наліво), там дають рахунок на 27 з копійками грн., з ним в банк (я ходила в Ощадбанк коло шкірдиспансеру). З квитанцією про сплату забираєте результат аналізу. Дуже "весело" робити ті походеньки з дитиною на руках...
Кров з вени треба здавати через місяць після укусу.
Антибіотик призначають, я думаю, для перестраховки... Я вчора була в такому стані, що не задумувалась... З одного боку краще перестрахуватись, з іншого - якщо ще буде кліщ - знов антибіотик? Якось не дуже правильно...
Активність кліщів, напевно пов'язана з сезонністю і погодою.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Тільки що говорила з мамою. В селі собаку вкусив кліщ, побачили як набух вже дуже сильно... Собака здохла...
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Поперед.Далі

Повернутись до Здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей