Глобальні оголошення!



Вкусив кліщ. Що робити?

Модератор: Галина

Re: Вкусив кліщ. Що робити?

Повідомлення Melisa » 30 травня 2011, 20:13

krapk@ написав:happymami а опиши процес витягування волосинкою

flower написав:мені теж цікаво, бо вперше про таке чую.

Каже мій чоловік, шо то певно кліща полоскотати треба тою волосинкою. :lol:
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Вкусив кліщ. Що робити?

Повідомлення happymami » 01 червня 2011, 01:23

Волосинкою витягую такво - беру волосинку, зав'язую її на вузлик. Але не затягую до кінця. Тобто вузлик ще не дотягнутий, тому утворюється петля. Яку закидаю кліщу на шию))) Тобто закидаю до упора, де він входить в шкіру. Петельку за два кінці затягую (але не так шоб йому голову відсікти) :lol: І тягну догори. Тобто виходить ніби зашморг з волосини для кліща. Ефективніше ніж пінцет, бо з пінцетом можна силу не розрахувати і надто притиснути кліща і відтяти тільце від голови. А волосиною, розхитуючи, витягувати може й важче, ног зато дієвіше і є менший ризик лишити голову в в себе в тілі
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Вкусив кліщ. Що робити?

Повідомлення happymami » 01 червня 2011, 01:26

mavpusya, та з тими лікарями тільки звяжися. Зроблять завжди з мухи слона а з кліща - крокодила. А ми, батьки, мусимо їх слухати, бо ж боїмося за здоровля дитини. А реально, інколи не все так страшно буває, як вони перестраховуються тищу разів. Але добре би, шоб у вас все скінчилося просто легким переляком і без антибіотиків ніяких :-|
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Вкусив кліщ. Що робити?

Повідомлення krapk@ » 18 липня 2011, 16:01

Вчора був страшний день для моєї сім'ї. Вечором десь в 7 годин я побачила в Юрчика на очці кліща. Прямо там де ростуть війки на верхній повіці. Ніяк не можу зрозуміти як він там зміг присосатися. І що саме цікаве, що ще раненько в 10-11 ранку він засипав в очко пісок, але в друге, дуже плакав, ми мили, я бігала в апетку за краплями, і бачила що ніби війка загнулася на другому очці. Але він так плакав, певно пекло, що було не до війки. Потім заснув, тому що цілу ніч з 12 до 5 ранку не спав зовсім, ми ще думали бо жара, а то певно вже кліщ сидів. Але поспав нормально, грався. Аж вечором я його взяла на руки і зверху побачила-сумнівів не було-кліщ, і то вже повненький. Як же я настрашилася. Зазу сама хотіла виривати, потім згадала, що він міцно засідає і можна зарвати. Ми повезли його в ілкарню, там дурно вичекалися пів години, але нам сказали, що без наркозу не будуть тягнути, а наркоз роблять лиш в дитячій в Тернополі. Я була в шоці від байдужості і страху що неділя, і ніч. Важко передати що я пережила, почувши слова обласна лікарня, наркоз. Але що було робити-сіли і вже в 9 ми були там. Але і в дитячій лікарні в травм пункті, молодий хлопчина, сказав що не буде тягнути і відправив нас в дорослу обласну в офтальмологію. Юрчик сидів цілу дорогу як мишеня, ніби щось відчував. Бабуся плакала, а я просто молилася. І знаєте, синочок, щасливий в Бога, бо на діжурстві була лікарка з досвідом. Вона без лишніх емоцій швидко наказала підготувати палату, його запеленали в простинею по руках і ногах, а далі я вийшла і нічого не бачила. З одної сторни я раділа, що не треба робити загальний наркоз, а з іншої страшенно переживала що би не мотнув головкою в самий страшний момент. Просто плакала і молилася під стінами. Я чула як він кричав, але нічого не могла зробити. Не знаю скільки прошло часу-для мене вічність. Я лиш гнала думки від себе, що гарача голка може проколоти очко. Аж вийшов дідусь і сказав все добре. Вже потім розказали. Що три рази припікали голкою ту тварину, а потім мікроскопічним щипцем, теж не спершого разу витягнула. Все це робилося під мікроскопом. Дідусь і бабуся лежали зверху на дитині і тримали, але він все одно брикався. Я вже як вбігла, обійняла лікарку, як рідну маму. Хотіла дати гроші, вона сторого настрого відмовилася. Сказала, що вийняли з головкою і що все добре. Я навіть прізвище не запам’ятала, лиш ім’я - пані Ольга. Тепер дам на службу Божу за її здоров’я. Малий був мокрий як ніби з душу. Вже в 11 ми були дома і гамали. Він звісно поспав в машині дорогою назад, і вже хотім гамати. Вночі спав нормально, дуже боялася щоб не заспав страх. Сьогодні підемо на вчірню, нехай священник відчитає молитву над головкою. Заглядаю, почервоніння нема. Думаю все обійшлося.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Вкусив кліщ. Що робити?

Повідомлення krapk@ » 18 липня 2011, 20:08

а за антибіотики мені ніхто нічо не казав. Але не буду давати. Чи варто? Крові все-таки попив.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Вкусив кліщ. Що робити?

Повідомлення mari » 18 липня 2011, 20:31

Якщо навколо укусу є кільцевидне почервоніння тоді дають ніби доксициклін довго, але для того треба порадитись з інфекціоністами.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Вкусив кліщ. Що робити?

Повідомлення krapk@ » 18 липня 2011, 21:12

ага дякую. Нема почервоніння.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Вкусив кліщ. Що робити?

Повідомлення Natalinda » 18 липня 2011, 23:59

krapk@ мені аж сльози в очах стояли як читала :cry: Добре що все добре :emphaty: Навіть важко уявити що ти пережила. Дуже-дуже вам бажаю щоб то був останній кліщ в Юрчиковому житті :heart:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Вкусив кліщ. Що робити?

Повідомлення krapk@ » 19 липня 2011, 16:16

Так, то можна уявити :( , я теж надіюся що ніякі бяки не вчепляться більше. Принаймі я буду тепер уважніша.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Вкусив кліщ. Що робити?

Повідомлення krapk@ » 05 серпня 2011, 17:46

З новин здоров'я: Эпидемиологи нашли новый штамм инфекции, которую переносят клещи. Это новая разновидность эрлихиоза – острого инфекционного заболевания

Эпидемиологи в США нашли новый штамм инфекции, которую переносят клещи. Это новая разновидность эрлихиоза – острого инфекционного заболевания, которое сопровождается лихорадкой, интоксикацией, головной болью и болью в суставах, тошнотой и сыпью. Пока новый штамм нашли только на территориях Миннесоты и Висконсина.

Без необходимого лечения болезнь смертельна в 2% случаев. Вирусологам пока известно более чем о 25 зараженных людях и 4 умерших. Стало известно, что новый штамм считают близким к тому, который переносят лесные животные в Восточной Европе и Японии.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Поперед.Далі

Повернутись до Здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей