Глобальні оголошення!



Платна медицина: плюси та мінуси.

Модератор: Галина

Ви б хотіли, щоб медицина була платною?

так
9
60%
ні
6
40%
 
Всього голосів : 15

Re: Платна медицина: плюси та мінуси.

Повідомлення Natalinda » 18 листопада 2010, 15:31

Я шось поспішила проголосувати. Проголосувала за платну, а тепер сиджу і думаю, що Неля права, в нас і платна медицина звелась би до хабарів.
І не розумію я такого "подякувати". Подякувати - це сказати "дякую", а засунути 10, 100, 1000 грн. - то безумовно хабар.
Маю сумнів що оте хабарництво починалося з того що лікарі самі вимагали гроші їм платити, чомусь схиляюся що почалося з отого "по людськи подякувати". Нікого не засуджую, бо сама поступаю таким же чином.
Це ж так всім за їх роботу треба дякувати грошима виходить, лікарю - за те що вилікував, вчителю - за те що навчив, бухгалтеру - за те що зарплату нарахував, рятувальнику - за те що полумя загасив, двірнику - за те що біля підїзду попідмітав...........Нашо ж людям зарплата??? І де взяти стільки грошей простим смертним???
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Платна медицина: плюси та мінуси.

Повідомлення Перлинка » 18 листопада 2010, 16:03

Я думаю не варто рівняти роботу лікаря та двірника.

Махати віником кожен вміє може лиш не хоче,роблять це ті у кого виходу немає.

А зп у тих хто отримує її від держави + - у всіх одинакова.Хіба це справедливо?

Ви ж хочете щоб вас лікувала кваліфікована освічена людина,яка розвивається,читає сучасну спеціалізовану літературу,виписує журнали,користується інтернетом,їздить на семінари.Все це потребує коштів.

А який стимул лікареві розвиватись,якщо він знає що в будь-якому випадку крім зарплати йому нічого не світить?
Відповідно це впливає на якість його послуг.

Це ще не страшно,якщо просто якась застуда чи шмарклі,але якщо серйозна хвороба,від якої залежить життя .

Ми лікуємось у платного сімейного лікаря.Зверху нічого не даю,скільки скаже,стільки заплачу,такса відома,але на всяк випадок перепитую,бо можливо вона порахує,що цього разу її послуги коштують дорожче.Ніхто нікого не соромиться,все прозоро.Я розумію,що людина також хоче добре жити,робити вдома ремонти,купувати якісну їжу та одяг,їздити відпочивати.Зате вона завжди зацікавлена в тому,щоб надавати якісні послуги,щоб допомогти,щоб клієнт залишився задоволенним,тому її професійний кругозір набагато ширший більшості педіаторів та терапевтів,які працюють за зарплату,та за надію,що їм щось тицьнуть.І поки не тицьнеш ще можуть тобі нахамити,бо сидять там злі як собаки,саме через те що вважають,що їх праця достойно не оплачується.

Те ж саме з гінекологічною та стоматологічною клінікою,ставляться до тебе як до рідної,памятають по імені,навіть якщо давно не навідувалась.Знову ж таки вище тарифів нічого не даю,бо видно що й так всі задоволені.
Востаннє редагувалось Перлинка в 18 листопада 2010, 17:18, всього редагувалось 1 раз.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Платна медицина: плюси та мінуси.

Повідомлення Natalinda » 18 листопада 2010, 16:26

Перлинка написав:Я думаю не варто рівняти роботу лікаря та двірника.

Звісно що ти права і рівняти ці дві роботи не варто, але і двірники потрібні і вони хочуть добре жити і робити ремонти.

Перлинка написав:Ви ж хочете щоб вас лікувала кваліфікована освічена людина,яка розвивається,читає сучасну спеціалізовану літературу,виписує журнали,користується інтернетом,їздить на семінари.Все це потребує коштів.


Так я особисто хотіла б щоб мене при потребі лікував саме такий лікар, а не такий, який заплатив за навчання 10-15 тис. у.е. Здав хірургію на три і має одну мету - пошвидше відробити гроші.
Нажаль маю знайомих які пішли в мед. лише тому що потім їм носити будуть.

Але цікавить мене ще таке питання звідки має взяти гроші той самий двірник, який отримує копійки, гроші на те щоб додатково подякувати лікареві хабарем???
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Платна медицина: плюси та мінуси.

Повідомлення Перлинка » 18 листопада 2010, 16:34

Колись знала одного молодого хірурга,видно що хлопець не дурний,якраз з тих що горить,хоче бути професіоналом.
Можливо й поступив сам ,бо то було давніше ,тому що з бідної сільської сімї.Так от жили вони з дружиною та дитиною в гуртожитку в маленькій кімнатушечці зі спільними зручностями в коридорі.Щоб влаштуватись хірургом в місті,також треба дати солідний куш і мати блати.В нього таких можливостей не було,дали десь у районі місце .Короче бідували вони,поки не вирішив залишити кілька чергувань,щоб не втрачати кваліфікацію,і не пішов на більш прибуткову роботу.
Я запитую,ну що тобі ніяк не віддячували люди?
Каже давали хто що міг,курку,качку..переважно люди сільські та бідні,хто має гроші лікується в Тарнополі.

Коллеги вчили його виходити з операційної з сумним обличчям і казати,що все дуже страшно та серйозно,короче шугати родичів,тоді вони пхали любі гроші(хоч насправді з хворим все було ок.)

Він казав,що так не вміє,бо ще має якусь совість.Ну то як тоді порядному лікареві вижити?Чи захочеться йому розвиватись у своїй професії,бо медицина не стоїть на місці.А некваліфіковані лікарі часто нас і досі лікують совдепівськими методами,та ще й халатно.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Платна медицина: плюси та мінуси.

Повідомлення Naya » 18 листопада 2010, 16:46

Щось в нас дві теми йдуть паралельно, про одне й те ж....

давайте тут все-таки про плюси та мінуси платної медицини, а там чи давати хабарі.
Бо бардак творимо.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Платна медицина: плюси та мінуси.

Повідомлення krapk@ » 18 листопада 2010, 17:16

і що ви хочете вияснити? Це все одно замкнутий круг. Я за платну, як еталон хороших якісних послуг, але моя зарплата не дозволить робити страхові внески в тих сумах які потім дійсно забезпечать ту страхівку і лікування бо я вчитель. Мені хабарів не носять (пока, а якби носили то би брала :o ), а що робити. Бо пішла знайома в поліклініку держану де їй зуби вирвали за 20 грн (це звісно не хабар!!!) і рознесло таак лице що досі без сміху не глянеш на неї. А я пішла рвати в платну і дала 50 грн за зуб і 30 за уклол. Мене не рознесло, але зуб вирвали а корінь лишили. То потім ще 45 хв діставали, відливали мене і т.д. Я не бачу різниці дівчата. Крім фінансової сторони. Платне не завжди краще чи гірше, це все людський фактор. Апріорі в платній ще швидше буде працювати той хто не вчився а купив, бо має гроші і запхнеться. Хоча, якщо це вже буде система, то таких не будуть тримати, бо це ж все таки репутація. Але в нас в країні можливо все.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Платна медицина: плюси та мінуси.

Повідомлення Ludmila » 18 листопада 2010, 17:20

Я за справжню страхову медицину, яка в своїй основі і є платною, адже потенційний пацієнт сплачує кошти за ймовірний страховий випадок, який може статися в майбутньому приватній або державній страховій компанії, а вже страхова сплачує кошти лікарні, клініці, мед. центру і т.д. Дуже гарно, на мою думку організована страхова медицина в Ізраїлі, там існує 5 медичних кас (фактично страх. компаній, які спеціалізуються лише на мед. страхуванні), кожна людина обирає ту, яка їй більше підходить і певний вид страхування, існує навіть страхування від травм на випадок теракту (Ізраїль все таки). Медичне обслуговування в цій країні на дуже високому рівні (мала змогу переконатися особисто), і саме головне - медицина розвивається, при чому в усіх галузях, і ще врахуйте, що це ж порівняно дуже молода держава, яка починала будувати все, в т. ч. медичні заклади і систему охорони здоров'я практично з нуля! Ну чому ж у нас так складно змінити щось на краще в медицині, може почати з себе? :girl_hospital:
Зображення
Ludmila Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 271
З нами з: 22 вересня 2010, 10:34
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 496 раз.
Подякували: 325 раз.
Діти: дівчинка Сашенька

Re: Платна медицина: плюси та мінуси.

Повідомлення Naya » 18 листопада 2010, 17:26

а хтось переглядав фільм, що я дала посилання?
хотілося б обговорити.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Платна медицина: плюси та мінуси.

Повідомлення Перлинка » 18 листопада 2010, 17:31

А я пішла рвати в платну і дала 50 грн за зуб і 30 за уклол. Мене не рознесло, але зуб вирвали а корінь лишили. То потім ще 45 хв діставали, відливали мене і т.д. Я не бачу різниці дівчата. Крім фінансової сторони. Платне не завжди краще чи гірше, це все людський фактор.


Погоджусь лиш частково,бо звісно,що всяке буває,як в моєму випадку з аналізами в приватній лабораторії ,до якої я не маю довіри.

Але схиляюсь,що платна медицина має бути набагато якіснішою.Ну навіть зі свого досвіду,це не зрівняти починаючи з відношення,закінчуючи тим,що цим людям я довіряю ,і довіра виникла не тому що хтось мені розказав,що то файний дохтор,а тому що роками користуюсь їх послугами і досі вони мене не розчарували.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Платна медицина: плюси та мінуси.

Повідомлення Natalinda » 18 листопада 2010, 17:34

Питаю свою маму, яка жила в Союзі більше і свідоміше ніж я. Каже шо-шо, а медицини безкоштовної бракує зараз. Напевне таки була вона колись в нашій країні, чи то країна не наша була.

І шо ж робити тим 80% населення які живуть поза межею бідності - помирати???
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Поперед.Далі

Повернутись до Здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron