Глобальні оголошення!



Платна медицина: плюси та мінуси.

Модератор: Галина

Ви б хотіли, щоб медицина була платною?

так
9
60%
ні
6
40%
 
Всього голосів : 15

Re: Платна медицина: плюси та мінуси.

Повідомлення мешканка » 22 листопада 2010, 12:09

і я Рері підтримую...я б, напевне, не зуміла більш точно та лаконічно висловитись.... :good:

П.С. Не цілком до теми, але, підкажіть, скільки зараз "дають" лікарці, якщо просишся саме до неї на облік, а не до тої, яка тобі належить по дільниці... (можна в ПП).
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Платна медицина: плюси та мінуси.

Повідомлення pepi » 22 листопада 2010, 21:34

скільки зараз "дають" лікарці, якщо просишся саме до неї на облік, а не до тої, яка тобі належить по дільниці...
мешканка , я в прошлому році на перший прийом дала 100грн , (лікар не є моя дільнича ) хоча мені знойомі казали , що це обійдеться в 50грн, але так не було . Коли я лікареві спочатку дала 50грн , вона сказала , що це ніби для постанови на облік вагітної, ....а потім в неї був до мене діалог : ну а за те що я буду вести вас ще 50грн.попросила . Потім коли я відвідувала її то через раз давала двадцять. А знаю , що деякі мої знайомі , які також у неї стояли давали кожного разу по 20, хто по 50 через раз , а хто по 100 через раз .Кожен собі обирає особисто . Чесно кажучи коли я спілкувалась зі своїми коліжанками на рахунок прийому , то всі , не залежно від того хто скільки давав, в прийомі не бачили ніякої різниці .
Тож для чого переплачувати , якщо ставлення одне і теж :?: :?: :?:
Измениться не может никто, но стать лучше может каждый.
pepi Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 216
З нами з: 28 листопада 2009, 23:00
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 228 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Павлушка (12.07.2011)
Сергійко (04.01.2013)

Re: Платна медицина: плюси та мінуси.

Повідомлення Перлинка » 22 листопада 2010, 22:40

Я ніколи не давала коли стояла на обліку ні наперед ,ні щоразу ні через раз.Як випадало якесь свято чи перед Новим Роком ,чи 8 березня ,то давла 20 у.е лікарці і 10 у.е медсестрі і все.Я за таке навіть не чула,що люди за кожен прийом носять,до мене ітак добре відносяться(правдв зараз в іншої лікарки,то її медсестра вякає,але такій хамці тим більше не хочеться давати).Тим більше я ж не хвора,що мене треба лікувати ,а вагітна,прийшла зважилась помірялась поки не бачу за що дякувати.При перших вагітностях назвонювала,то отруїлась,то застуда на свята чи вихідні ,то головні болі,то від молочниці кришу зносило,вона завжди терпляче в будь-який час допомагала,не нервувалась що турбую,от і хотілось віддячити.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Поперед.

Повернутись до Здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron