Глобальні оголошення!



Відкати лікарям у приватних лабораторіях

Модератор: Галина

Відкати лікарям у приватних лабораторіях

Повідомлення Перлинка » 11 листопада 2010, 21:43

Мене кожного року(мається на увазі при кожній вагітності :D )направляють з жіночої консультаціїї на здачу аналізів на токсоплазмоз,цитомегаловірус,герпес,трихомонз і т.д,раніше було 200 грн,цього разу заплатила 400.Завжди все було ок. Чесно кажучи жаба давить,але й не провіритись було стрьомно,хоч і сенсу не бачу,навіть якби болячки знайшли ,то все одно лікувати не можна,або на свій страх та ризик,тому що не відомо в такому випадку що гірше.Ну це лірика.

Далі ,у мене сильні приступи задушливого кашлю,направили і порекомендували найкращого в місті алерголога .Вона довго не оглядала,не випитувала та не допитувала,відправила на аналізи в приватну клініку .Нарахували на 1000 грн.
Я би вчора на імпульсі здла,якщо не треба було б на голодний шлунок.Дивлюсь на бланку направленні лікар вказала своє прізвище,те що вони отримують за це відкати,підозрювала й раніше,бо якось посилають туди не дуже мотивовано,тобто то не зашкодить,не кажуть скільки буде коштувати,щоб людина не передумала ,і не віриться мені ,що більше ніде ті аналізи не можна здати безкоштовно,або принаймні набагато дешевше.Що робили 10 років тому,коли не було приватних лаболаторій помирали від тих хвороб?

Зателефонувала нашому сімейному лікарю щоб порадитсь ,вона каже ,звісно так воно і є .Лікарня в якій приймає той алерголог,та приватна лаболаторія тісно між собою повязані і спільно натягують людей на гроші.Порадила де можна ті аналізи здати за 150 грн.
От можна було б подумати,та в приватній клініці точніше,там обладнання та реактиви імпортні,а коли про ту лаболаторію почитала відгуки,то 90 % людей по Україні не задоволені не точними результатами аналізів,виходить що халатність присутня і там і там.
Мені чесно кажучи не шкода тих грошей,якби я знала,що з того буде толк,але пускати на вітер також не хочеться.
Тільки уявляю собі лице лікаря(хоч ми її й так віддячили),якому принесу аналізи з іншої лаб.,можливо і не захоче на них спиратись :???: :)
Чесно кажучи неприємна така ситуація що платно ні безкоштовно не можеш бути впевнений що тебе правильно лікуть.
Востаннє редагувалось Перлинка в 11 листопада 2010, 22:19, всього редагувалось 1 раз.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Відкати лікарям у приватних лаболаторіях

Повідомлення гра з вогнем » 11 листопада 2010, 21:58

наскільки я знаю ті всі токсо, цмв - мають бути безкоштовно, а років 2 тому їх взагалі з обов'язкових зняли

я здавала на замковій безкоштовно.

думаю в неприватній лаборатії чи якомусь шкір-вен їх можна здати за помірну плату, а якщо ще трохи з лаборантом поговорити, то й за дійсність мона не переживати.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Відкати лікарям у приватних лаболаторіях

Повідомлення Перлинка » 11 листопада 2010, 22:16

Я токсо і т д вже поздавала за гроші,бо лікар у якої я стою на обліку сказала,що можна здати лиш там ,вприватній клініці.Тепер розумію,що можна було пошуршати і знайти безкоштовно або дешевше,тоді щось не здогадалась,та й не думала ,що аж на 400 грн потянуть(і досі вірила,що там таки роблять якісніше).Ну за 1000 грн я вже піднатужилась і знайшла дешевше,тільки немаю впевненості,що лаборант,якому заплачу зробить на совість.Тим більше беруть зазвичай одні,а досліджують інші.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Відкати лікарям у приватних лаболаторіях

Повідомлення mala-karta » 11 листопада 2010, 22:16

я теж не здавала на всякі токсоплазмоз, цитомегаловірус і все те інше.
Коли була на обілку, то лікарка сказала, можеш піти здати.
Я не пішла.
А оптім вона казала, що на великому терміні вже й не треба.
То я й не здавала...

З аналізами мала проблему з гепатитом Б - в безкоштовній лабораторії в ЖК2 позтавили позитивний :scare: . Я перездала в ЖК1 безкоштовно і в Сінево за гроші - обидва були негативні.
Що скажу, в сінево все так акуратно зробили, що я навіть не відчула, що мені кров з вени брали. Та ще й лейкоплатирем кльовим заклеїли 8-)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Відкати лікарям у приватних лабораторіях

Повідомлення Перлинка » 11 листопада 2010, 22:34

Що скажу, в сінево все так акуратно зробили

В Сінево мені й відправив алерголог,то аналізи не повязані з вагітністю,а з алергічним кашлем.
Читала в неті відгуки про Сінево ,люди пишуть,що якщо прийти здавати від себе аналізи,а не від лікаря,то зроблять добре.А якщо по направленню,то вони разом з лікарем зацікавлені щоб щось знайти,довго то лікувати і здавати аналізи повторно.Більше схильна вірити аніж ні.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Відкати лікарям у приватних лабораторіях

Повідомлення mala-karta » 11 листопада 2010, 23:18

в Сінево йшла від лікаря, з направленням. Чи там писало прізвище - не пам'ятаю.
Але результат був кльовий - ніц не треба було лікувати
:unknown:
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Відкати лікарям у приватних лабораторіях

Повідомлення Naya » 12 листопада 2010, 12:53

Ну, якщо при першій вагітності на токсо, цито, герпес і т.д були антитіла, то здавати їх ще раз повторно я не бачу аж ніякого смислу.
То дуже добре, що вони були, ті антитіла. Інша справа, якби їх не було.

Мене так направляли на УЗД. Бо лікаро там має відкати. А я йшла куди вважала за потрібне. І аналізи здавала там, де вважала за потрібне.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Відкати лікарям у приватних лабораторіях

Повідомлення Naya » 12 листопада 2010, 12:55

Ги..я в Синево сама ходила.
Після двох викиднів, коли лікарі розводили руками, я взялася сама шукати причину і пішла здавати аналізи на гормони.
І шо...я прийшла сама, а коли забирала результати, то там було вказано, хто направив...Малевич...і як може лікар-узист направляти на аналізи???
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Відкати лікарям у приватних лабораторіях

Повідомлення Перлинка » 12 листопада 2010, 14:08

токсо, цито, герпес і т.д були антитіла, то здавати їх ще раз повторно я не бачу аж ніякого смислу.

Я знала це лиш про токсо,але так як від медицини далека,то не наполягала,коли лікар сказав що все одно треба,після того як я казала що вже здавала раніше.
А я йшла куди вважала за потрібне. І аналізи здавала там, де вважала за потрібне.


Справа в тому що я не знаю де буде правильним їх здати,бо вже ніяким лабораторіям не довіряю,мабуть треба всюди поздавати,а потім то співставляти .
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.


Повернутись до Здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей