Глобальні оголошення!



Профілактичний огляд

Модератор: Галина

Профілактичний огляд

Повідомлення Natalinda » 14 липня 2010, 01:33

А чи ходите ви на профілактичні огяди?

До яких лікарів?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Профілактичний огляд

Повідомлення Natalinda » 14 липня 2010, 01:34

Я от знаю що до стоматлога треба раз в півроку, а не йду :(
До гінеколога - аналогічно :(
А ше куди?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Профілактичний огляд

Повідомлення мешканка » 14 липня 2010, 09:14

я до гінеколога збираюсь вже 8 місяців... то що вже про інших спеціалістів говорити...до стоматолога-коли тільки зуби болять..а так, не дуже бачу сенсу до них ходити... туди заходиш-здоровим а виходиш з різними діагнозами і метровим списком всякого-різного, чого б треба було попити "для профілактики"... Хіба, якщо лікар знайомий-то можу піти, а так просто-ні.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Профілактичний огляд

Повідомлення Melisa » 14 липня 2010, 12:58

Я до стоматолога ходила, але мене просто турбували мої "чорні" зубки, та і думала пломбу тре буде ставити. Але як виявилось, не треба. Зубки мої почистили. Добре, що пішла. Стоматолог не знайомий, але лікар, до котрої ходжу вже 6 рік.
А нещодавно ходила до гінеколога. Теж добре попала. Маю на увазі, добре, що не відтягувала візит. Зараз проходжу лікування.
Я не ходжу на профогляди, але як тільки щось десь заболить, при чому біль часто проявляється (незначний), тоді вирішую, що треба піти.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Профілактичний огляд

Повідомлення Marta » 14 липня 2010, 13:37

А я от завершу ГВ колись, тоді і піду до гінеколога, бо чує моє серце, що знов ерозія буде, яка була до і під час вагітності...До речі, була до, я її, як сказала мій лікар, вилікувала, якраз це получилося незадовго до вагітності, чому я була дуже рада,а на 28 тижні в гінекології сказали,що є, та ще й така нормальна, що скоріше за все,нікуди не зникала...То кому вірити...Жаль часу, грошей, т.д. потрачених...Бо лікувала довго..А з дитиною літати туди на огляди не маю бажання...(
Marta Офлайн


 


Повернутись до Здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей