Глобальні оголошення!



Біоритми людини

Модератор: Галина

Біоритми людини

Повідомлення mari » 20 червня 2010, 09:48

Які біоритми у ВАС?

Біоритми організму людини. Вплив біоритмів на людину

Щоб о 7 годині ранку ваш організм прокинувся і відразу активно включився в новий день, допоможе контрастний душ, що закінчується обполіскуванням в холодній воді, який не лише остаточно розбудить організм, що чинить опір, але і додасть шкірі свіжий рожевий колір, а м'язам – життєвий тонус.

Вранці обов'язково потрібно як слід поснідати (не менше чверті денного раціону живлення), оскільки всі калорії підуть на виробництво енергії. Не варто з раннього ранку використовувати нові косметичні засоби, щоб не виникла алергія, краще перенести це на якийсь час після 8 годин.

З 9 до 12 годин організм в хорошому тонусі, мозок працює чітко, увага не розсіюєється, проте до 12 години організм вже вимагає відпочинку, тому потрібно трохи понизити інтенсивність роботи.

Близько 13 годин шлунок починає за звичкою виділяти шлунковий сік. Ще б, він же звик до того, що в цей час він отримує обід.

Після обіду реакції організму декілька сповільнюються, тому не варто планувати на цей час дуже важливі справи. За годину, приблизно до 15 години, організм знову активізується, і голова працює краще.

Близько 16 годин відбувається пониження чутливості організму, і на цей час можна перенести такі хворобливі процедури, як відвідини стоматолога або депіляцію.

Ближче до 17 години спостерігається прилив енергії, який сприятиме заняттям фізичними вправами.

О 18 годині рухова активність зберігається – самий час для відвідин спортзалу, пробіжки або енергійної прогулянки, після яких слідує не дуже калорійна вечеря.

А ось о 19 годині вже пора дати відпочинок нервовій системі, щоб не перенавантажувати її.

До 20 годин самопочуття зазвичай покращується, цей час сприятливий для прогулянок і зустрічей з друзями.

О 21 годині спостерігається активізація пам'яті, тому можна ненадовго повернутися до справ.

Біоритми організму людини. Вплив біоритмів на людину.Пора подумати і про сон. Вдень регенерація верхнього шаруючи шкіри протікає досить повільно, а свого піку цей процес досягає до 23-24 годин. Цим і потрібно скористатися, щоб використовувані вами креми і маски надали максимальний ефект.

Для того, щоб організм дорослої людини функціонував нормально, йому необхідно не менше 7-8 годин здорового сну, щоб він міг відпочити і відновитися. Проте життєво важливі процеси при цьому не припиняються. Не забувайте, що при нормальному сні йде процес схуднення.
Знаючи біоритми організму людини ви зможете спланувати свій день з найбільшою віддачею і користю. http://www.missli.ru
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Біоритми людини

Повідомлення Super Pap » 04 квітня 2011, 14:59

хотів би додати ,що починаючи з 22.00 до 24.00 у людини виділяеться гормони "молодості"
забув як точно називаються)),але тільки коли людина спить і в сітківку ока не подразнює світло))
отже хто рано лягає і рано встає -тому Бог подає))
Кохайтесь чорноброві))і здоровя вам і вашим рідним)
Super Pap Офлайн


 

Re: Біоритми людини

Повідомлення happymami » 04 квітня 2011, 15:10

Вау, я то думаю, чого то мені так спати хочеться в 21.00-24.00, а далі вже ні))))) Круто
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Біоритми людини

Повідомлення Super Pap » 04 квітня 2011, 15:13

happymami написав:Вау, я то думаю, чого то мені так спати хочеться в 21.00-24.00, а далі вже ні))))) Круто

користуйся всоєю інтуіцією))
Super Pap Офлайн


 

Re: Біоритми людини

Повідомлення mala-karta » 10 квітня 2011, 02:19

а як же поділ на сов та жайворонків?
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Біоритми людини

Повідомлення Super Pap » 12 квітня 2011, 17:03

mala-karta написав:а як же поділ на сов та жайворонків?

Так в тому то й вся фішка)) користуйся своєюінтуіцією)) ,а вона підкаже хто ти))
Super Pap Офлайн


 

Re: Біоритми людини

Повідомлення krapk@ » 12 квітня 2011, 17:22

а якщо я рано лягаю і пізно встаю то хто я?? Аааа, ледащо!
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Біоритми людини

Повідомлення Super Pap » 12 квітня 2011, 18:03

krapk@ написав:а якщо я рано лягаю і пізно встаю то хто я?? Аааа, ледащо!

якщо ти написала серьйозно ,то варта задуматись про своє здоровя...
Можливо не хватає вітамінів,можливо потрібно переставити ліжко(геопатогенні зони)))хоча рано для тебе і пізно це в годинах озвуч)))) для кого рано (а для кого вже північ)))
Super Pap Офлайн


 


Повернутись до Здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron