найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Треба перевезти лежачу бабусю

30 березня 2024, 00:45

Добрий вечір. Мені порада потрібна. Не знаю, що робити. Бабуся впала. Перелом шійки бедра. Не можна вставати. Зовсім. А нам треба її перевезти до нас. А ми у іншому місті живемо. Порадьте, як це зробити. Може хто стикався з таким?

Re: Треба перевезти лежачу бабусю

30 березня 2024, 00:46

Це проблема. Хто з таким не стикався, той не розуміє. У машину звичайне не не можна. Поїзд теж не варіант. Ми винаймали машину таку, де можна покласти. Але це було дуже багато проблем. Шукайте спеціалізовану машину. Щось типу швидкої.

Re: Треба перевезти лежачу бабусю

30 березня 2024, 00:47

У деяких приватних клініках є така послуга, що можна замовити машину типу швидкої допомоги. Це спеціалізована машина. Там є необхідне устаткування. Ось таку машину вам треба. Але де знайти - я не знаю.

Re: Треба перевезти лежачу бабусю

30 березня 2024, 00:48

Лили написав:Добрий вечір. Мені порада потрібна. Не знаю, що робити. Бабуся впала. Перелом шійки бедра. Не можна вставати. Зовсім. А нам треба її перевезти до нас. А ми у іншому місті живемо. Порадьте, як це зробити. Може хто стикався з таким?


Добрий вечір. Я вас розумію. Та співчуваю вам. Ми теж з таким стикалися. Нам треба було батька перевезти з одного міста до іншого. До лікарні. А він лежачий. Навіть не їсть сам. Так ось нам порадили звернутися до медичної компанії, яка саме займається транспортуванням хворих - Мед103 https://med103.com/ Вони мають спеціальні машини. У машинах є все неохідне устаткування та медичне обладнання. Це така собі лікарня на колесах. До речі, коли ми перевозили батька, у машині ще знаходився лікар, який при потребі зміг би надати будь-яку медичну допомогу. Можете подзвонити їм хоч зараз - вони цілодобово працюють.

Зображення
Відповісти