Глобальні оголошення!



Як ви відноситеся до лабораторії Сінево?

Модератор: Галина

Як ви відноситеся до лабораторії Сінево?

Повідомлення svetlanaRoza » 18 серпня 2015, 16:07

Девочки, подскажите, пожалуйста, кто был в Синево? Что можете сказать? Сегодня в троллейбусе ехала, краем уха услышала разговор двух женщин, у которых мнения по поводу этой лаборатории были противоположными, они очень громко ее обсуждали, чуть не побились, отчетиво не смогла услышать все аргументы, но беседа была очень жаркой. Я просто как раз собираюсь своего сына вести на анализы в садик и думала в Синево пойти, но не могу решить, стоит ли туда идти, по ценам на сайте посмотрела, вроде нормально, не кусаются.
svetlanaRoza Офлайн

Аватар користувача
Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 10
З нами з: 11 серпня 2015, 17:54
Дякував (ла): 5 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Как вы относитесь к лаборатории Синево?

Повідомлення Kisja » 18 серпня 2015, 22:01

Зі всіх лабораторій, що є в Тернополі - ціни в них мабуть найвищі. А за якість аналізів не можу сказати, хоча сервіс в них подобається
Зображення
Kisja Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 762
З нами з: 10 листопада 2011, 20:08
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 173 раз.
Подякували: 442 раз.
Діти: Донечка Софія

Re: Как вы относитесь к лаборатории Синево?

Повідомлення Тиха » 18 серпня 2015, 22:36

ми теж тільки там здаємо аналізи. і головним чином через те, що близько і ставлення гарнею а про якість не знаю. не порівнювала результати з іншими лабораторіями. але наразі казусів не було
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Как вы относитесь к лаборатории Синево?

Повідомлення Марійка » 19 серпня 2015, 06:51

Деякі лікарі тільки звідти аналізи і читають. Якби не це, я не пішла б туди. Так, ціни високі. Але обслуговування не прирівняти до поліклінік чи лікарень. Засоби сучасні. Я таких ніде не бачила. Коли я робила аналізи, якраз був тиждень перед Вербною неділею, то мені вручили 3 гілочки, я більше і не купляла, ту посвятила. Дорого, але приємно.
Зображення
Марійка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 167
З нами з: 22 лютого 2012, 21:30
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 409 раз.
Подякували: 73 раз.
Діти: Дві донечки-красунечки

Re: Как вы относитесь к лаборатории Синево?

Повідомлення svetlanaRoza » 19 серпня 2015, 16:39

Kisja написав:Зі всіх лабораторій, що є в Тернополі - ціни в них мабуть найвищі. А за якість аналізів не можу сказати, хоча сервіс в них подобається

Цены их видела на сайте, согласна, не сильно дешево, но в принципе меня устраивает, если сервис того стоит! спасибо за ответ!)
svetlanaRoza Офлайн

Аватар користувача
Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 10
З нами з: 11 серпня 2015, 17:54
Дякував (ла): 5 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Как вы относитесь к лаборатории Синево?

Повідомлення svetlanaRoza » 19 серпня 2015, 16:46

Тиха написав:ми теж тільки там здаємо аналізи. і головним чином через те, що близько і ставлення гарнею а про якість не знаю. не порівнювала результати з іншими лабораторіями. але наразі казусів не було

Спасибо за рекомендацию! для мня отношение к клиенту, наверно, важнее всего, очень не люблю, когда куда-то приходишь, а тебя обслуживают, будто одолжение тебе делают и ты им что-то должна. :wink:
svetlanaRoza Офлайн

Аватар користувача
Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 10
З нами з: 11 серпня 2015, 17:54
Дякував (ла): 5 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Как вы относитесь к лаборатории Синево?

Повідомлення angela_mommy » 19 серпня 2015, 16:46

Мені теж сподобалось в Сінево. Сервіс дійсно на висоті. Я коли ходила зі своєю малою сдавати кров, то моя не плакала взагалі, тільки щось шморгнула носом, але на цьому усе) бо там медсестра класна, добра) Перша моральна психологічна допомога. Да й синячків не залишилось. А платиш за якість, такого сервісу у звичайній поліклінніці дійсно не дочекаєшся. Ходимо тепер досить часто. Тим паче, що там є програма лояльності. На сайті можете глянути. У нас вже є картка здоров’я, тепер економимо трошки. Приємно, що тут сказати. :wink:
Какое это счастье, что у меня есть дочка, красивые глаза и пухленькие щечки, веселая улыбка и звонкий детский смех и этот человечек дороже в мире всех! :-*
angela_mommy Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 16
З нами з: 10 серпня 2015, 08:47
Звідки: Киев
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 2 раз.
Діти: У мене донечка Іринка))

Re: Как вы относитесь к лаборатории Синево?

Повідомлення svetlanaRoza » 19 серпня 2015, 16:50

Марійка написав:Деякі лікарі тільки звідти аналізи і читають. Якби не це, я не пішла б туди. Так, ціни високі. Але обслуговування не прирівняти до поліклінік чи лікарень. Засоби сучасні. Я таких ніде не бачила. Коли я робила аналізи, якраз був тиждень перед Вербною неділею, то мені вручили 3 гілочки, я більше і не купляла, ту посвятила. Дорого, але приємно.

Вроде и мелочь, но действительно, приятно :yes: Видно, что в Синево ценят своих клиентов. Спасибо за ответ! :wink:
svetlanaRoza Офлайн

Аватар користувача
Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 10
З нами з: 11 серпня 2015, 17:54
Дякував (ла): 5 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Как вы относитесь к лаборатории Синево?

Повідомлення svetlanaRoza » 20 серпня 2015, 16:25

angela_mommy написав:Мені теж сподобалось в Сінево. Сервіс дійсно на висоті. Я коли ходила зі своєю малою сдавати кров, то моя не плакала взагалі, тільки щось шморгнула носом, але на цьому усе) бо там медсестра класна, добра) Перша моральна психологічна допомога. Да й синячків не залишилось. А платиш за якість, такого сервісу у звичайній поліклінніці дійсно не дочекаєшся. Ходимо тепер досить часто. Тим паче, що там є програма лояльності. На сайті можете глянути. У нас вже є картка здоров’я, тепер економимо трошки. Приємно, що тут сказати. :wink:

Вот уж что я точно хотела услышать, так это как раз про то, как там с детками обходятся! Спасибо, очень ценный отзыв, а то у меня Лешка очень капризный и боится людей в белых халатах и всего, что связано с медициной, а когда в прошлом году сдавали кровь в нашей районной, то у него потом гематома была, долго не проходила, я аж испугалась, но прошло потом. Он просто руками дергает от страха перед иголками, а медсестра не особо на это внимание обращала.
Спасибо вам за совет! :wink:
svetlanaRoza Офлайн

Аватар користувача
Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 10
З нами з: 11 серпня 2015, 17:54
Дякував (ла): 5 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Как вы относитесь к лаборатории Синево?

Повідомлення Настя_Щастя » 01 вересня 2015, 13:55

Мала справу з Синево під час вагітності. Нічого поганого сказати не можу, бо все: від сервісу, обладнання до самої процедури було на найвищому рівні. Багато кто каже за ціни. Так, дороге задоволення, але все ж безпечніше ні жу бридких "бескоштовних" поліклініках.
Діти - це життя!
Настя_Щастя Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 12
З нами з: 01 вересня 2015, 12:48
Звідки: Тернопіль, живу у Дніпропетровську.
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 9 раз.
Діти: Хлопчик Вадим - 5 років

Далі

Повернутись до Здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей