Глобальні оголошення!



ЖК «Острозький» – місто у місті.

як організувати побут, побут з дітьми, наші будні, відпочинок...

Модератори: олеся, Любов

Re: ЖК «Острозький» – місто у місті.

Повідомлення wowkai » 15 серпня 2010, 23:59

Liza написав:"закордоном" - в смислі мають нормальний заробіток за кордоном? бо "закордоном" ще не означає безбідного існування.

мав на увазі отримується фінансова допомога від родичів/батьків з-закордону.
wowkai Офлайн


 

Дольова участь. Це реально?

Повідомлення Natalinda » 19 вересня 2011, 00:56

Відколи знайомі з чоловіком відтоді час від часу фантазуємл на тему дольово участі :-| Але шось реалії зовсім не рожеві :( Тут і там сумні історії про невчасно здані будинки :(
Хтось цікавися тим питанням детально?
А може маєте досвід?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Дольва участь. Це реально?

Повідомлення Русік » 19 вересня 2011, 09:26

Знаю кілька прикладів. В основному невтішних.
Мої куми вже 6 років живуть у будинку, побудованому вельмишановним паном Садовським. Спочатку були "прохання" доздати гроші, щоб ввести в експлуатацію (на момент вселення існував тільки проект). Після здачі грошей нічого не змінилось. Потім стались всім відомі події, після чого будинок повис у повітрі. Мешканці наймали юриста, здавали ще по N тисяч грн. з кожної квартири для вирішення питань введення в експлуатацію. Наразі питання рухається, але документів про право власності на руках у людей досі немає. При цьому ще й виявились пару "мертвих душ" - подвійно проданих квартир, в основному заробітчанам, які з тих пір тут і не з"являлись.
Інший кум навпаки - довольний. Вступив в дольову участь ще у 2004 році, за рік вже почав ремонт в квартирі. Проблем з документами не мав.

Ми самі, коли шукали квартиру, неодноразово розглядали варіанти дольової участі. Але ті пропозиції, що нам попадались, не внушали нам довіри - запропоновані нам договори не давали гарантій того, що все закінчиться щасливо.
В результаті ми придбали квартиру не нову, але вже і відразу. Тим більше, що на той момент ціни скакали так швидко, що зараз на ці гроші ми би придбали хіба що коридор від нашої квартири
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Дольва участь. Це реально?

Повідомлення Liljondr » 19 вересня 2011, 09:44

кажуть добре приймати дольову участь там де будинок вже майже завершений
Мудра жінка будує свій дім, а безумна своєю рукою руйнує його.
(Пр.14:1)
Кожна праця приносить достаток, але праця уст в недостаток веде.
(Пр.14:23)
Liljondr Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 04 лютого 2011, 21:15
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1557 раз.
Подякували: 1300 раз.
Діти: Дівчинка Росаночка і синочок Якимчик

Re: Дольва участь. Це реально?

Повідомлення Ірунця » 19 вересня 2011, 10:04

Liljondr написав:кажуть добре приймати дольову участь там де будинок вже майже завершений

Це правда. Та збудований будинок ще не є гарантією швидкої його здачі(власний приклад :crazy: )
Хоч це, звичайно, надійніший варіант - адже будинок вже Є!

Як на мене, дольова участь - цілком нормальний варіант купівлі житла. Головне ретельно дослідити кому довіряєш гроші.
Зображення
Він їсть - я готую, він носить - я перу, він розкидає - я прибираю... і що б я без нього робила????
Ірунця Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 201
З нами з: 25 січня 2011, 01:15
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 377 раз.
Подякували: 408 раз.
Діти: хлопчик

Дольова участь

Повідомлення Радмила » 02 жовтня 2011, 11:15

Дівчата, може хтось брав квартиру в дольову в КреаторБуді? Цікавлять враження, підводне каміння.
А також чи хтось виплачував квартиру в дольовій участі. В якій компанії. Чи дуже відрізняється якість будинків? Отож вдячна за будь-яку інформацію. ;-)
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Дольова участь

Повідомлення ola » 05 жовтня 2011, 22:54

Радмила, теж займаюся цим питанням.Чула як хороші відгук, так і навпаки.Проте зупинила свій вибір поки саме на цій фірмі. Буду щось більше знати, напишу обов"язково!
ola Офлайн


 

Re: ЖК «Острозький» – місто у місті.

Повідомлення okcana » 22 лютого 2013, 21:39

Дуже цікавить дольова участь у фірмі ' Технотерн плюс' вони будують зараз десь в Березовиці на Енергетичній. Може хтось там вже є у дольовій участі, чи просто чув про них, цікавить все... Як будують, чи здають вчасно... Буду вдячна за будь-яку інформацію
okcana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 701
З нами з: 18 вересня 2011, 14:21
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 935 раз.
Подякували: 607 раз.
Діти: дівчинка Настуся, 5 рочків

Поперед.

Повернутись до Побут



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron