Глобальні оголошення!



Перепади напруги

як організувати побут, побут з дітьми, наші будні, відпочинок...

Модератори: олеся, Любов

Перепади напруги

Повідомлення КлубНіка » 12 березня 2011, 21:00

Скажіть, а у вас дома бувають перепади напруги?
Бо у мене вже другий день мигає постійно світло у квартирі, і двічі на цьому тижні небуло світла, десь по пів години.
КлубНіка Офлайн


 

Re: Перепади напруги

Повідомлення flower » 12 березня 2011, 21:34

Живемо біля цукрового заводу і коли він працює то тоже таке буває шо світло виключається і відразу включається по пару раз, або блимає. Наразі вся техніка працює... надіюсь так і буде!
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Перепади напруги

Повідомлення happymami » 12 березня 2011, 21:35

в нас бувають. але не часто. і не так сильно, шоб аж техніка вирубувалася))))
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Перепади напруги

Повідомлення TanenRom » 12 березня 2011, 21:37

у нас такого не буває, за останній рік світло виключали всього два рази, і то при сильній грозі!!!
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Перепади напруги

Повідомлення КлубНіка » 12 березня 2011, 22:09

у мене за останню годину тричі включали і виключали світло, а звонила свекруха (вона в мене на Злуки живе) то в неї небуло пів години світла. Я якраз в тойчас виглянула увікно ( у мене дуже гарний краєвид і обзор з 9 пов.) то пів району було без світла і лише пару хвилин тому включили.
КлубНіка Офлайн


 

Re: Перепади напруги

Повідомлення nadia 2311 » 13 березня 2011, 01:04

у мене за останню годину тричі включали і виключали світло, а звонила свекруха (вона в мене на Злуки живе) то в неї небуло пів години світла. Я якраз в тойчас виглянула увікно ( у мене дуже гарний краєвид і обзор з 9 пов.) то пів району було без світла і лише пару хвилин тому включили.

І в нас на канаді не було світла :( :( , правда лише в декількох будинках.А ще дуже часто в ночі може виключатись. В нас електронний годинник на мікрохвильвці , який при відключені збивається, то в тиждень 2 - 3 рази з ранку треба наставляти.
Зображення
Зображення
nadia 2311 Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 130
З нами з: 13 березня 2010, 21:29
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 187 раз.
Подякували: 181 раз.
Діти: Синочок- грибочок
Донечка квіточка

Re: Перепади напруги

Повідомлення Marichka » 13 березня 2011, 12:07

Ми на даний час живем в селі,то перепади напруги-нормальна річ.Буває 100,а незадовго і 300 вольт.Світло завжди є.На холодильник і на морозілку маємо такі обмежувачі(не знаю,як то називається,чоловіка зараз вдома немає),що якщо напруга наприклад більша за 250,то холодильник сам вимикається.Напевно,то для того,щоб не згорів,коли так скаче.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Перепади напруги

Повідомлення TanenRom » 13 березня 2011, 15:13

nadia 2311 написав:
у мене за останню годину тричі включали і виключали світло, а звонила свекруха (вона в мене на Злуки живе) то в неї небуло пів години світла. Я якраз в тойчас виглянула увікно ( у мене дуже гарний краєвид і обзор з 9 пов.) то пів району було без світла і лише пару хвилин тому включили.

І в нас на канаді не було світла :( :( , правда лише в декількох будинках.А ще дуже часто в ночі може виключатись. В нас електронний годинник на мікрохвильвці , який при відключені збивається, то в тиждень 2 - 3 рази з ранку треба наставляти.

а у нас світло було.
чи то може ми до різних підстанцій відносимось ???
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Перепади напруги

Повідомлення КлубНіка » 13 березня 2011, 22:02

У мене від тих вчорашніх перепадів, згорів в щитку автомат :( сьогодні зранку мусили міняти. Але сказав, електрик,що ми ще легко відбулись, бо якби автомат перед тим як згоріти не вибив нам світло, то могла погоріти вся проводка в хаті :extesi:
КлубНіка Офлайн


 

Re: http://mamusi.org.ua/forum/viewtopic.php?f=6Перепади нап

Повідомлення vikhrist » 14 березня 2011, 12:37

У нас дуже часто стрибає напруга. Чоловік поставив стабілізатори напруги на холодильник, котел і коли сильний перепад чути , як вони клацають.
vikhrist Офлайн


 

Далі

Повернутись до Побут



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей