Глобальні оголошення!



Поради для роззяв

як організувати побут, побут з дітьми, наші будні, відпочинок...

Модератори: олеся, Любов

Поради для роззяв

Повідомлення mari » 12 лютого 2011, 18:40

Засновник науки "знахідкознавство" дав поради, що допомагають знайти втрачені речі.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Цитата:
Американський викладач гуманітарних наук Майкл Соломон заснував нову дисципліну - "знахідкознавство". Назвавши себе першим в світі професором цієї науки, 66-річний співробітник Балтіморської школи мистецтв (Меріленд, США) пропонує увазі книгу "Як знайти втрачені речі". У ній містяться 12 порад, які допоможуть знайти втрачене, запевняє автор.

Перша рада - для тих, хто не може позбавитися від думки на зразок "Я втратив свій гаманець". "Не шукайте його. Щось загубилося, і вашою першою думкою - вашим основним інстинктом - стає її пошук. Охота за нею в хаотичній і все більш несамовитій манері. Це найпоширеніша помилка. Почекайте доти, поки не здогадаєтесь, де шукати", - каже Соломон.
| +
Другий принцип Соломона є квінтесенцією всієї його теорії: "Не річ загубилася, а ви самі. Не буває зниклих речей, бувають лише ті, хто погано шукає", передає NEWSru.com.

З нього випливає третій: сліпа паніка якраз і не дає нам знайти втрачене. Перш ніж почати пошуки, переконайтеся, що вам комфортно, що ви спокійні і впевнені в собі. Сядьте, випийте чашку сподіваючись і лише після цього беріться до пошуків.

Порада номер чотири проста: "Речі часто знаходяться там, де і повинні бути. Чи є таке місце, де ви зазвичай тримаєте цю річ? Певна полиця, шафа або ящик? Якщо так, подивитеся спочатку саме там - і як слід подивитеся, щоб переконатися, що очі вас не одурюють і що цього предмету дійсно там немає. Можливо, ви повісили минулим вечіром своє пальто на звичайне місце або поставили свій словник на полку".

Якщо річ все-таки не там, де повинна бути - можливо, вона стала жертвою "домашнього дрейфу". Адже, хоча багато предметів дійсно мають певне місце зберігання, реальність така, що вони не завжди повертаються туди. Замість цього вони залишаються там, де ними останній раз користувалися.

І це приводить нас до ради номер п'ять: просто запам'ятовуйте, коли ви останній раз користувалися даним предметом. Порада здається дуже очевидною, але здебільшого методи професора Соломона - це простій здоровий глузд, каже скромний винахідник.

"Якщо ви заспокоїтеся, втрачена річ може чарівним чином спливти у вашій голові з втраченого світу. Пам'ятайте: ви не втратили річ, ви лише поклали її не туди", - пояснює автор.

Іноді ми не те що не помічаємо втраченої речі - ми навіть забуваємо, що саме шукаємо. Тому у пошуках слід постійно повторювати назву втраченої речі. Це шосте правило професора Соломона.

Повторюючи "ключі від машини", "ключі від машини", пам'ятайте про правило номер сім: ефекті камуфляжу. Ключі від машини можуть опинитися саме там, де ви їх шукали, але ви не помічали їх. "Перевірте, чи не прикриті вони чимось, наприклад газетами", - радить науковець.

"Якщо вони нічим не прикриті - тоді звернетеся до наступного правила - Зони Еврики. Деякі об'єкти, переміщаючись на невелику відстань, стають невидимими", - каже професор. Наприклад, олівець закочується за машинку, інструмент завалюється в задню частину ящика. "Я з'ясував, проте, що об'єкти тікають в середньому не більше ніж на 42 см від початкового місця розташування. Я називаю круг з цим радіусом Зоною Еврики, тому що в його межах ви, швидше за все, і знайдете шукане. Розрахуйте для втраченої речі Зону Еврики і ретельно її досліджуйте", - вчить Соломон.

Решта чотири принципи заснована знову ж таки на здоровому глузді: пригадаєте, де саме ви перебували, коли втратили свою річ.

"Не перевіряйте одне і те ж місце, раз вже ви перевірили його ретельно. Потім пройдіть власними слідами. Отже, ви вже вичерпали всі знахідкознавчі методики і залишилися лише з одним правилом, ось воно: це були не ви. Іншими словами, хтось позичив вашу парасольку, з'їв вашу пампушку або потягнув ключі від машини. І ось 13-й принцип: значить, така доля. Змиріться зі втратою. Можливо, втрачена річ ще повернеться.



Маю ще одну пораду - чотирнадцяту! Кажуть, що варто звертатися за допомогою до святого Антонія! З такою молитвою:
Цитата:
Господи, помилуй!

Христе, помилуй!

Господи, помилуй!

Отче Небесний, Боже, помилуй нас!

Сину Відкупителю Світу, Боже,

Духу Святий, Боже,

Свята Трійце, Єдиний Боже,

Святий Антонію з Падуї, молись за нас!

Святий Антонію, друже сердечний, дитино Ісуса,

Святий Антонію, слуго Пречистої Матері,

Святий Антонію, вірний послідовнику св.Франциска,

Святий Антонію, муже святої молитви,

Святий Антонію, перлино бідності,

Святий Антонію, лілеє чистоти,

Святий Антонію, зразок послуху,

Святий Антонію, прихильнику вкритого життя,

Святий Антонію, священику за Божим Серцем,

Святий Антонію, апостоле людських душ,

Святий Антонію, учителю правди,

Святий Антонію, могутній проповіднику Благої Вісті,

Святий Антонію, навертаючий грішників,

Святий Антонію, ангеле миру,

Святий Антонію, відновителю добрих традицій,

Святий Антонію, покровителю пригноблених,

Святий Антонію, переможцю злого духа,

Святий Антонію, повертаючий загублені речі,

Святий Антонію, прикрасо францисканського чину,

Святий Антонію, наш дорогий заступнику перед Богом,

Агнче Божий, що береш гріхи світу, — Господи, прости нас!

Агнче Божий, що береш гріхи світу, — Господи, почуй нас!

Агнче Божий, що береш гріхи світу, — Господи, помилуй нас!

С: Молись за нас, святий Антонію,

В: щоб ми удостоїлись Христових обітниць.

С: Молімось.

Просимо Тебе, Господи, нехай допоможе Твоєму народу набожна та постійна молитва Твого проповідника, чесного Антонія, а його заступництво нехай вчинить нас гідними Твоєї благодаті через Христа, Господа нашого.

В: Амінь

(Дивен світ)
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Повернутись до Побут



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron