Глобальні оголошення!



Комарі та інші літаючі

як організувати побут, побут з дітьми, наші будні, відпочинок...

Модератори: олеся, Любов

Комарі та інші літаючі

Повідомлення happymami » 02 травня 2010, 17:51

Ну шо? А ви нє ждалі. а ми пріпьорлісь? Сонце пригіло і дзижчачі вампіри з*явилися...
Чим ви рятуєте дітей вдома, на вулиці?

Я вдома раніше купувала фумігатор "Некусайку". Зображення
З рідиною із пластинами. Рідини мені здаєтья на довше вистачає

Тепер купую вже звичайний раптор. Перед сном всіх виганяюз кімнати, вмикаю на 15-20хв, а потім тіко трупи комарів з підвіконника змітаю :lol:

А надворі шось нічим не рятуюся. Кажуть, є якісь спреї, але в мене не було такої потреби, бо доця бігає швидше за комах))))

Читала, що як комар вкусить, то добре допомогає народний метод: листя петрушки, розтерти в руках до соку і тим намазати укус (так можна лікувати укуси і від інших комах, ос, чи мурашок), почервоніння проходить буквально за пару хвилин.
Або ефірна олія гвоздики. Но я сама ще не пробувала
Або добре допомагає змастити місце укусу розчином соди - 1 ч. л. на півсклячнки кип"ятку - знімає свербіння і висмоктує "отруту", яку вводить комар для незгортання крові.
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Комарі!!!

Повідомлення mala-karta » 02 травня 2010, 21:35

до нас ще недобралися :)
минулого року теж не пам'ятаю комарів дома, може тому, що в нас лоджія і яїм тяжко добратися :)
так що ми захищаємось лоджією :)

надворі поки ще не знаю :unknown:
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Комарі!!!

Повідомлення mari » 02 травня 2010, 23:53

Мене так покусали ці тварини :niger: Нічого не помагало. Схоже що цього року які хрущі такі і комарі. От все набрякло. Добре, що малу не брала. Я минулого року купувала їй в Чікко такий олівець після укусів, трохи допомагав і ще крем після укусів. А от щоб на вулиці не кусали- не знаю
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Комарі!!!

Повідомлення alenka » 03 травня 2010, 09:53

ми на вікна поставили сітки від комарів, вже 2 роки в квартирі ні комарів, ні мух, ні ос немає. А от як на рахунок двору? Навіть не знаю, мене вчора вже скусали, доця була теж з нами, але її не зачепили, може тому що дорослих краще чують, бо ми всі гуртом сиділи, а доця метри за 2-3 від нас. Але теж цікавить хто що і як випробовував уже. Йду пробувати соду :lol:
ЗображенняЗображення
alenka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 266
З нами з: 18 березня 2010, 15:13
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 243 раз.
Подякували: 316 раз.

Re: Комарі!!!

Повідомлення мешканка » 05 травня 2010, 08:02

Я теж використовую "некусайку", покищо, задоволена... Але от не знаю, чи то вона, чи комарів менше стало, бо раніше на стелі з 5-6 могло бути, а тепер 1, рідше 2... А кремам я не дуже довіряю, адже в дитини через шкіру значно сильніше всмоктуються речовини, ані ж в дорослого.
А може хто чув якісь ейфірні олійки від тих кровопивць?
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Комарі!!!

Повідомлення happymami » 05 травня 2010, 09:23

happymami написав:Або ефірна олія гвоздики. Но я сама ще не пробувала
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Комарі!!!

Повідомлення Natalinda » 05 травня 2010, 13:18

Були сьогодні в педіатра. питалися. Казав що для профілактикиніякою хімією не мастити, а вже як вкусить комарик - то камфорним маслам
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Комарі!!!

Повідомлення мешканка » 05 травня 2010, 13:21

Люб, а я читала і думала, що то від укусів ейфірна олія помагає, а не від їх присутності
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Комарі!!!

Повідомлення happymami » 15 травня 2010, 17:46

мешканка написав:Люб, а я читала і думала, що то від укусів ейфірна олія помагає, а не від їх присутності

а я так зрозуміла, коли то всьо в неті шукала, шо то від присутності)))
Не знаю, як там і шо ПІСЛЯ укусів. Але мені шкода шоб дитину вони кусали. Захищаюся ДО ТОГО
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Комарі!!!

Повідомлення Natalinda » 17 травня 2010, 02:08

До речі, на разунок всяких там мазів і спреїв. Треба добре інструкцію читати, а то знайомі розповідали як засобом від комарів намастилися і пішли в ліс - повернулися всі покусані. Виявилося що той засіб треба було на тарілочку намазюкати, бо він навпаки притягує комарів до себе, а не відганяє :lol:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Далі

Повернутись до Побут



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість