Глобальні оголошення!



Коли ви робите домашні справи?

як організувати побут, побут з дітьми, наші будні, відпочинок...

Модератори: олеся, Любов

Re: а коли ви робите домашні справи?

Повідомлення TanenRom » 27 січня 2011, 23:19

Nymydora написав:я всі справи роблю, коли малий спить або коли з ним бабуся-дідусь сидять. А разом нам рідко вдається щось зробити - тільки коли мале буває таке добре не нити і на ноги не вішатися. Один виняток - це пилососити. Засуваю Деника в слінг і за 15 хвилин маю чисту хату і сплячу дитину :zybu:


ми аналогічно пилососимо ;-)
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: а коли ви робите домашні справи?

Повідомлення Любов » 28 січня 2011, 11:09

також прибираю з малятком в слінгу на спині і так само як в Нимидорки - і хата прибрана і дитина приспана ;-) , бо коли він спить в ліжечку, то також лягаю поспати :) , їсти варимо теж разом в слінгу, інколи сміємося, що синочок наш маленький шеф-повар :zybu:
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: а коли ви робите домашні справи?

Повідомлення Alisa » 28 січня 2011, 11:35

Я людина лінива, і якщо часу на домашні справи бракує - я їх просто не роблю. Без докорів сумління.

Якщо стоїть вибір прибирання чи прогулянка - вибираю прогулянку.
Якщо закачала класне кіно - дивлюсь кіно.
А робота не вовк в ліс не втече.
Ще всієї хатньої роботи непереробиш. Більш-менш чисто. Щось мінімально приготовано - і душа моя спокійна.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: а коли ви робите домашні справи?

Повідомлення Вілена » 11 лютого 2011, 13:39

О, Дякую Alisa, за таке зізнання, бо вже думала, що сама лінива мамня в світі :D . І правду сказано :"Якби не інтернет, скільки б корисного було зроблено!" Ми з малям пилюку в слінгу не витираємо (боюся я тих кліщів, що в ній живуть (продвинуте телебачення надивилася :() А от пилососити в слінгу навть весело-не чути як маля возмущається (вона в мене це любить.) Але вже так хочеться до тої хати дорватися! Передраїти її, нещасну. Плитку в ванній-туалеті. хімєю всякою. А для того треба дочекатись, поки годуватись перестанемо кожні півтори-дві години, щоб дитяток сплавити з татком десь і засмердіти всю хатку.
Вілена Офлайн


 

Re: а коли ви робите домашні справи?

Повідомлення Руженка » 12 лютого 2011, 01:09

А я роболю все "по шуріку")))))))))) Або коли спить мала, або прибираємо разом))))))))))Я прибираю - вона розкидає))))) :lol:

Але переважно даю її чимось цікавим гратись і вперед за ординами прибирання)))))))))
А ще варіант, поки вона їсть!!!!!!Оскільки МАрго їсть сама в годувальному столику, то я маю час, або сама поїсти або щось зробити)))))))))

А прибираю я швидко)))))))За годинку встигаю помити підлоги, посуду, поскладати речі, закинути стірку......тут година закінчується))))))))))))))) Тому їсти готую лише для малої!!)))))) А для нас лише один раз вдень)))))))))Інколи 2 рази)))))))
Руженка Офлайн


 

Re: Що ви сьогодні готували?

Повідомлення erinaceus » 13 лютого 2016, 13:21

Ой, дівчата, і як ви з двома дітками знаходите час і можливість так виготовлювати?! Вас, господиньок, чоловіки мабуть дуууже люблять :love:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Що ви сьогодні готували?

Повідомлення Тиха » 13 лютого 2016, 19:36

Я уже колись про таке запитувала, ніхто не признався :nea: :ha:
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Що ви сьогодні готували?

Повідомлення pan_kotskyy » 13 лютого 2016, 21:41

Тиха написав:Я уже колись про таке запитувала, ніхто не признався :nea: :ha:

Ну напевне, якщо наготовано перше, друге і компот, то не прибрано, якщо наготовано і прибрано, значить дітям час не приділили достатньо. Якщо все три виконане, то в мами око дьоргається ))) А взагалі, вік дитини дуже має значення, одне діло мати річне дитя, яке ще ходить слідом і за спідницю тримається, друге діло по три-чотири і далі роки, коли вже досить часу самі граються.
Переносьте в якусь темку про "мама все встигає", десь була. :rose:
Я б побалакала, таки дізнатись чи тільки я все встигаю чи ще хтось теж )))
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Коли ви робите домашні справи?

Повідомлення nelly » 15 лютого 2016, 23:22

Не знаю чи можна любити за те що готуєш, чи за гарний вигляд чи ще за щось... :confused:
Мені до готовлення натхнення треба часом все хочеться готувати на купу а часом два дні підряд їмо молочну кашу на вечерю:crazy:
Я вже десь писала, що мій злісний ворог це самодисципліна. Я можу довго-предовго морально збиратися зробити роботу яка робиться в рази швидше ніж моральна підготовка до неї)))
Але маючи пралку, пилосос, мультиварку, посудомийку залишається лиш гратися з дітьми. Ми після придбання посудомийки з чоловіком жартуємо що тепер треба ще якусь штуку щоб ту посуду загружала :crazy: :crazy: :crazy: Бо мене та загрузка вже теж напрягає. :В):
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Коли ви робите домашні справи?

Повідомлення Natalinda » 15 лютого 2016, 23:38

я думаю, що просто в кожного є своі пріоритeти:)
В мeнe наприклад рідко прибрано в хаті, затe на город можу щодня чуть нe закордонні дeлeгаціі запрошувати :hi:
З готуванням — то трeба натхнeння. Часом можу три різні рeцeпти за дeнь випробувати, а часом три дні гарячі канапки. Відповідно як вeсь дeнь на кухні — то дитина сама собі мусить давати раду, а як вeсь дeнь з дитиною, то нічого більшe нe зроблeно. Просто мало хто будe хвалитися "а я вчора нічого нe готувала, і сьогодні нічого і завтра нeхай миша в холодильнику повіситься" :hi:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Поперед.Далі

Повернутись до Побут



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron