Глобальні оголошення!



Коли ви робите домашні справи?

як організувати побут, побут з дітьми, наші будні, відпочинок...

Модератори: олеся, Любов

Re: Коли ви робите домашні справи?

Повідомлення Кокетка » 16 лютого 2016, 00:03

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Коли ви робите домашні справи?

Повідомлення erinaceus » 16 лютого 2016, 00:37

nelly написав:Не знаю чи можна любити за те що готуєш, чи за гарний вигляд чи ще за щось... :confused:

Ну це все складові, імхо :pardon: Та і більшість чоловіків люблять смачно поїсти, а сита людина, кажуть, добріша.

nelly написав: Я вже десь писала, що мій злісний ворог це самодисципліна. Я можу довго-предовго морально збиратися зробити роботу яка робиться в рази швидше ніж моральна підготовка до неї)))
Ми після придбання посудомийки з чоловіком жартуємо що тепер треба ще якусь штуку щоб ту посуду загружала :crazy: :crazy: :crazy: Бо мене та загрузка вже теж напрягає. :В):

Аналогічно!!! :hi:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Коли ви робите домашні справи?

Повідомлення pan_kotskyy » 16 лютого 2016, 01:18

"вже всі привикли))) що я не допомагаю нічо різати і мастити)"
А я навпаки, люблю в гостях щось помастити чи нарізати. А шо, досточку дали, ніж дали, чим мастити дали, мастиш - не переймаєшся, а за нарізанням ще щось цікавеньке можна побалакати )))
А от коли до мене гості, і я щось не встигла(а не встигаю я завжди), то мене це вже більше напружує, що треба ж організувати помічників: видати ніж, досточку, пояснити, що робити.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Коли ви робите домашні справи?

Повідомлення Marichka » 16 лютого 2016, 09:57

Мені після двох років з дітьми стає набагато легкше.Вони самі граються,малюють,вирізають і дивляться мультики.але і після такої творчості є що після них робити.
Але я не педант,чоловік теж.Можу залишити немитий посуд на ранок і одяг можу скласти непопрасований до шафи,а тоді о мірі потрібності прасувати.
Їсти готувати люблю.Проблема,що не всі все їдять.Діти ще половину з нашого не люблять.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Коли ви робите домашні справи?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 16 лютого 2016, 12:19

Погоджуюсь, що з дитиною після 2 років стає значно легше. Ми багато чого робимо разом, особливо на кухні вона любить допомагати, прання вішати і ще багато чого. Тому мені не треба чекати, щоб вона заснула або десь пішла, щоб зробити домашні справи. Або якщо не допомагає, то може просто сама довго гратись, коли я роблю якісь домашні справи.
Але тут другий момент, що смітить вона значно більше, аніж допомагає. Тому найбільшою моєю проблемою з усіх домашніх справ є розкидані іграшки та інші її речі. Вони всюди і їх багато. І я дуже стомлююсь весь час то все збирати, тому в нас завжди повний бардак :=):
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Коли ви робите домашні справи?

Повідомлення Marichka » 16 лютого 2016, 12:29

І в нас бардак через іграшки,витинанки,книжки,олівці...
В нас зараз немає окремої дит.кімнати і меблів на дитячі речі,тому все порозкидано.Часом щось губиться.
Добре,в кого є окремий зал,без комп"ютера,де можна заводити гості будь-коли.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Коли ви робите домашні справи?

Повідомлення erinaceus » 16 лютого 2016, 13:28

TaniaPicaSSo написав: Тому найбільшою моєю проблемою з усіх домашніх справ є розкидані іграшки та інші її речі. Вони всюди і їх багато. І я дуже стомлююсь весь час то все збирати, тому в нас завжди повний бардак :=):


І в нас те саме :crazy: Мене так дратують оті розкидані речі: іграшки, книжки, одяг... Завжди купа всього, і скільки б його не прибирав, за лічені хвилини знову те саме. Ніби нічого глобального не робиш, але оте підкидання по сто раз в день реально дратує :ireful:

Marichka написав: Добре,в кого є окремий зал,без комп"ютера,де можна заводити гості будь-коли.


Я собі то слабо уявляю... В нас хоч і окрема дитяча, але переважну більшість часу ми проводимо у вітальні. Там і книжки, і мультики, і залізниця, і цілий манеж іграшок :hi: Хіба від початку закривати двері і не пускати туди дітей. Хоча я б так не практикувала, якось неправильно, імхо...
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Коли ви робите домашні справи?

Повідомлення !OLGA! » 16 лютого 2016, 14:06

В я педант і то страшний :crazy: Люблю щоб все було чисто, акуратно, на своїх місцях, їсти наготовлено і я щоб при цьому на людину схожа була :hi:
Тому всю хатню роботу люблю робити пізно ввечері і так десь до годинки 1-2. А ще все одразу складаю на місце бо знаю що потім все рівно я це маю зробити. Зараз вже легко все встигати бо дитині 4 роки. А до проблеми з іграшками я підійшла особливо. Розказала малому історію: колись був один хлопчик, який дуже не любив збирати свої іграшки. Вони були розкидані по всьому будинку, лежали зламані і ображеі... І одного разу іграшки домовилися, що в ночі втечуть від цього не гарного хлопчика до чемної дитини, знайдуть собі іншого господаря.Коли хлопчик зранку прокинувся то не знайшов жодної іграшки. Він дового плакав і зрозумів що так робити не гарно. Мама пожаліла його, купила нові іграшки які він завджи тепер після гри складає на місце. :yes: Короче, мою дитину це так розчулило, що проблем з іграшками в нас не має)))) збирає все сам. Буває таке, що вже в ліжку лежить, майже спить і ще йде перевіряти чи все рівненько стоїть. Він в мене також педант :wink: Я собі поставила такий принцип- "Жінка має виглядати так, що в будь-який момент могла вийти з дому. А вдома має бути так, щоб в любим момент могли прийти гості."
Зображення
!OLGA! Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 191
З нами з: 22 вересня 2013, 11:54
Дякував (ла): 289 раз.
Подякували: 162 раз.
Діти: Синочок

Re: Коли ви робите домашні справи?

Повідомлення pan_kotskyy » 16 лютого 2016, 14:45

!OLGA! написав:Я собі поставила такий принцип- "Жінка має виглядати так, що в будь-який момент могла вийти з дому. А вдома має бути так, щоб в любим момент могли прийти гості."

Круто, звичайно, і прекрасно, коли є така можливість... мені щоб так було, треба по кілька разів перевдягатись на день... і бігати з мітлою-тряпкою і більше нічим в принципі не займатись. Одного разу до нас прийшли гості і зауважили мені, що кофтина моя на спині помальована фломастером, найменьший помалюваав так, що я навіть не помітила коли! ну а про поставити пляму на футболці чи трохи кашою посипати чи обпісяти - мови нема, дітьо завжди готове )))
на днях діти розмалювали білі шви білої плитки чорним фломастером... може, коли діти вже доросли до 4-ьох років, то той принцип і можливо реалізовувати... зараз мене не хватає на такий ол інклюзів ))
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Коли ви робите домашні справи?

Повідомлення nelly » 16 лютого 2016, 15:39

мене чистота тішить коли діти сплять і я можу пройтися по кімнаті не шпортаючись за мільйон речей а от вдень мене то вже давно перестало напрягати.
Стерильна чистота інколи нав,іть лякає, немає якось життя коли все чисто.
Є така приказка: якщо Ви прийшли в квартиру де є діти а в хаті чисто то в цій сімї щось не так))) ::Р:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Поперед.Далі

Повернутись до Побут



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron