Глобальні оголошення!



В загальному про хвороби

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: В загальному про хвороби

Повідомлення Dribchuk » 16 грудня 2013, 12:59

flash-ka написав:наше суспільство ще не готове до такого кроку, бо ж звикли ділитись своїми "головними " проблемами не з фахівцем а з подругою,сусідкою....

не готове бо в нас і спеціалістів вдень з вогнем не знайти :dreams:
flash-ka написав:тобто....вийшли на двір ,зима, дітьо падає на коліна....хтось йойкає айкає, серце калатає і біжить піднімати...інший контролює ситуацію

між контролювати ситуацію і
flash-ka написав: нічим не переймався глибоко-душевно
є дуже велика різниця. Я теж не лежу в обмороці коли в дитини 40 і нічим не збивається, але і відчуваю надзвичайне хвилювання, тобто ситуацію я контролюю, але в голові мозги вдругий бік не перевернеш і є страх і є хвилювання. Тому порівнювати самоконтроль і внутрішні переживання це по-моєму не правильно. Мій чоловік теж дуже спокійна людина і рідко проявляє емоції, але це не означає що в нього в голові пустота і байдужість. Просто хтось бється в істериці і падає в обморок при вигляді краплини крові, а хтось робить по принципу "очі бояться, а руки роблять", потім коли все пронеслось і можна розслабитися, почуваються як вижатий лимон (це я про себе) :confused:
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: В загальному про хвороби

Повідомлення flash-ka » 16 грудня 2013, 15:10

стоп, оце
Dribchuk написав:нічим не переймався глибоко-душевно

я писала про діда свого живий приклад життя без болячок.
еее....чоловіки і жінки таки різні :yes: мій чоловік від каплі крові може втратити свідомість, але при цьому був присутній на пологах і поводив себе достойно, я аж здивувалась ::Р:
Dribchuk написав:не готове бо в нас і спеціалістів вдень з вогнем не знайти

ха-ха -ха.....ти часто зверталась до психолога? шукала? думаю ні, як більшість.
коли у свекрухи мама помирала від раку, то лікар бабусі відправив її до психолога. поважаю, бо ніхто не міг їй зарадити краще як психолог. це дорого,але так і має бути. наші люди не готові за "балачки" платити...
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: В загальному про хвороби

Повідомлення Dribchuk » 16 грудня 2013, 15:48

flash-ka
flash-ka написав:шукала? думаю ні,

не правильно думаєш, просто не всі люди ходять і по вулиці кричать "я був в психолога", може комусь соромно про це говорити, може хтось не вважає за доцільне обговорювати своє особисте життя, не думай що більшість (я говорю не про пенсіонерів, а про нормальних молодих людей 18-45 років) категорично проти звернень до психолога, навпаки, мені багато знайомих казали що б хотіли відвідати толкового психолога. В мене в будинку живе психолог - приймає на дому. Чесно, не хотіла б я до такого психолога попасти, а люди ходять постійно. :crazy:
Я теж зверталася дожінки-психолога, маю з чим рівняти нашого психолога в Тернополі і за кордоном. Правда, за кордоном мені довелося йти до психолога бо там такі правила (була в дтп то направляли до психолога щоб оцінити психологічну травму :hi: ) а тут вже по особистій потребі. Особисто знаю людей яким психолог допомагав не те що шлюб вберегти, але і завагітніти. Я якоїсь реальної допомоги тут не відчула, може варто було спробувати когось іншого. :confused:
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: В загальному про хвороби

Повідомлення Dashko » 17 грудня 2013, 09:16

Про імунітет. То я собі таке придумала щойно - але може доля істини в цьому є. :ha: :ha:

Ulkanet, цікаво :wink: Певно щось в тому є :confused:

Це коли соплі зразу переходять в бронхіт, а бронхіт в запалення легень, а через антибіотик (від запалення) страдають нирки; печінка; жінки - молочниця; кандидоз; стоматит :cry: :cray:
соплі-бонхіт-запалення . Це все стадії однієї і тої самої хвороби.
А молочниця і все-інше - ти ж сама пишеш - це вже від антиибіотиків, а не від антибіотиків, а не від ослабленого імунітету. (в цьому випадку)

А чого не можна захворіти на ангіну і грип одночасно??? думаю що така хвороба вже є і називається щось типу ларинго- фаринго- трахе- шось там :crazy:

Мені здається, якщо щось таке і трапляється, то дуже-дуже рідко. Крім того, по ідеї, мало б поинатися навіть не два захворювання, а накладатиися ще інші.

Можливо справді організм (імунітет) під час хвороби мобілізується, як ти пишеш (хоч нам здається, що нам погано, ми слабкі, як ніколи і т.п.), а насправді організм міцнішає. Як на мене, це ще один величезниий плюс хвороб, а ми накидаємося на цю хворобу з купою ліків і процедур. :confused:

а ще щодо "дітей яких занадто плекають - тому вони частіше хворіють". діти яких мало плекають хворію так же ж само, але просто їхні батьки цього "не помічають". "А, подумаєш соплі зелені! Я все дитинство так ходила і нічо, жива!", "А, подумаєш кашляє! Всі діти кашляють! Потім пройде!". :crazy:
А це мама плеканої дитини: "О :scare: , соплі! :scare: Тре носа закапати. А чим? Хюмером чи то вже краще нафтізін?? А як піде ускладення? Опуститься нище? Плямка. :scare: Алергія! :scare: Ото я погана мама - бо моя дитина постійно хворіє :cry: :cray: ".

Думаю, тут не два випадки треба розглядати, а три ;) гіперопьоку або заліковування, повний пофігізм (взагалі не звертання уваги), і свідоме ставлення (от про це і говоримо в цій темі) ;)

Хе-хе :hi: , то якщо все співставити виходить що діти і самі емоційно вразливі люди просто приречені на болячки. :crazy:

А чого? Я б навпаки казала. Крім того, думаю, звязок набагато глибше.
Емоційні люди швидше всі свої проблеми вивиодять назовні, і на душі стає легше. А ті люди, які в собі накопичують негатив - в ниих потім через болячки і вилазить.

Не знаю, може я "Фома невіруючий", але якби це було 100% єдиною причиною болячок то в нас би не було лікарів - одні психотерапевти :hi:

В наш час дуже багато абсолютно не потрібниих речей, на який витрачається купа часу і грошей, і ще чогось. Тому такий висновок, думаю, не зовсім доречний ::Р:
Крім того, психотерапевти - це теж не панацея у всіх ситуаціях, я схиляюся більше до того, що хвороба (або швидше ті ознаки, по яких ми її бачимо, і є найкращим лікарем).
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: В загальному про хвороби

Повідомлення Dribchuk » 17 грудня 2013, 09:43

Dashko тоді від чого лікує остання стадія раку? чи туберкульозу? чи розсіяного склерозу?
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: В загальному про хвороби

Повідомлення Sms » 28 січня 2014, 00:18

Цікава стаття на цю тему:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: В загальному про хвороби

Повідомлення smailik_m » 28 січня 2014, 21:30

Dribchuk написав:Dashko тоді від чого лікує остання стадія раку? чи туберкульозу? чи розсіяного склерозу?

Дозволю собі втрутитись, а ви знаєте про попередні причини (психологічні) раку, туберкульозу? Недавно прочитала книжку з поясненням, від чого ці хвороби виникають, згадала усіх свої знайомих ц кого був рак чи туберкульоз, з деякими з них навіть поговорила, в усіх були названі в книжці "психологічні проблеми". Можливо просто так співпало, але після цього я сиииильно задумалась.
Ніхто тобі не друг. Ніхто тобі не ворог. Кожна людина тобі вчитель.
smailik_m Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 533
З нами з: 17 вересня 2011, 16:23
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 497 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: два синочки-колобочки

Re: В загальному про хвороби

Повідомлення smailik_m » 28 січня 2014, 21:41

Sms написав:Цікава стаття на цю тему:
Прихований текст

хм...якось так все в тій статті, незнаю...так ніби просто писали на замовлення щоб щось написати, дещо є, але наприклад, онкологія, рак буває в різних органах і розглядати його треба теж відносно того де він. Особисто мені набагато більше подобається Лууле Віллма. Вона розглядає навіть те коли ми самі собі причиняєм зло, самі себе за щось нелюбимо і вчить як відпускати такі емоції...
І взагалі, зараз в неті появляться багато не дуже хорошої інформації в цій області( та напевно як і в будь-якій іншій), напевно збільшується "попит"
Ніхто тобі не друг. Ніхто тобі не ворог. Кожна людина тобі вчитель.
smailik_m Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 533
З нами з: 17 вересня 2011, 16:23
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 497 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: два синочки-колобочки

Re: В загальному про хвороби

Повідомлення Sms » 28 січня 2014, 21:42

smailik_m написав:
Dribchuk написав:Dashko тоді від чого лікує остання стадія раку? чи туберкульозу? чи розсіяного склерозу?

Дозволю собі втрутитись, а ви знаєте про попередні причини (психологічні) раку, туберкульозу? Недавно прочитала книжку з поясненням, від чого ці хвороби виникають, згадала усіх свої знайомих ц кого був рак чи туберкульоз, з деякими з них навіть поговорила, в усіх були названі в книжці "психологічні проблеми". Можливо просто так співпало, але після цього я сиииильно задумалась.

Що за книжка?
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: В загальному про хвороби

Повідомлення Dashko » 29 січня 2014, 00:50

Dribchuk написав:Dashko тоді від чого лікує остання стадія раку? чи туберкульозу? чи розсіяного склерозу?


я собі так уявляю:

іде людина по стежці
Якщо вона сходить зі стежки, їй стає іти некомфортно (або трава, або каміння, ...). Людина може зрозуміти по цьому, що вона збилася з дороги і вернутися на правильний шлях, а може продовжувати йти в тому самому напрямку і нарікати, як незручно йти

це аналогія з соплями-кашлями

якщо людина дуже далеко відійде від стежки - йти їй стане дуже погано, і це їй вже не допоможе знайти шлях, але така реальність :pardon:
це вже аналогія зі страшними хворобами.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Поперед.Далі

Повернутись до Здоров'я карапуза



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість