Глобальні оголошення!



В загальному про хвороби

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

В загальному про хвороби

Повідомлення Dashko » 13 грудня 2013, 23:48

Цікавить, поговорити в першу чергу на тему "Причини хвороби". Хто як вважає, чому ми хворіємо? Чи це випадковість? Чи від імунітету залежить ( і що таке в свою чергу імунітет)? Чи ще від чогось?

Далі, поговорити про ознаки хвороби і ознаки боротьби організму. Мені здається, дуже часто ці поняття переплутані.

Також про здоровя хочеться поговорити, а не про хворобу. Що таке "здорова людина"?

Думаю, про лікування, немає сенсу говорити, поки не розберешся в цих та інших базових речах.

Дуже цікаво думку інших почути, я в процесі теж напишу, що думаю ;)
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: В загальному про хвороби.

Повідомлення Dribchuk » 14 грудня 2013, 00:21

Dashko 1. Хворіємо тому що хворіє все живе - і тварини і рослини і ми люди. Хворіємо тому що клітини живих організмів здатні деформуватися під впливом тих чи інших чинників - грибків, інфекції і т.д. Чому саме - не знаю- так задумано природою. Якби не хворіли то б жили вічно :hi:
2. Я вважаю що основними чинниками схильності чи не схильності до захворювань є імунітет і спадковість. Крім того дуже погоджуюся з думкою Комаровського що від того як батьки дбають перші роки життя про дитину залежатиме її подальше здоровя і розвиток. Думаю, що дитина вже народжується з певною схильністю до тих чи інших захворювань, ну а зовнішні чинники вже активують, чи навпаки тормозять виникнення цих хворіб.
3. Основну ознаку боротьби організму при будь-якій хворобі ми можемо побачити лише по аналізу крові, так як деякі болячки абсолютно не проявляють себе зовнішніми ознаками. Про те що організм бореться під час звичних грві свідчить підйом температури, чхання, нежить. Часто це виглядає як початок хвороби,але за міцного імунітету все цим і закінчується.
4. Здорова людина - це людина, яка не має хронічних чи гострих захворювань. (таких знаю мало :hi: )
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: В загальному про хвороби

Повідомлення dr.tagabat » 14 грудня 2013, 11:51

В першу чергу хочу звернути вашу увагу на визначення, що таке здоров'я!
У преамбулі Всесвітньої організації охорони здоров'я записано, що здоров'я - це стан повного фізичного, духовного і соціального благополуччя, а не лише відсутність хвороб або фізичних дефектів.
А тепер можна робити висновки чи можемо ми всі назвати себе здоровими?
люблячи - перемагай!
Зображення
dr.tagabat Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 152
З нами з: 07 травня 2011, 21:19
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 64 раз.
Подякували: 120 раз.
Діти: Дівчинка Мартуся, хлопчик Мартин

Re: В загальному про хвороби

Повідомлення Sms » 14 грудня 2013, 12:25

Я Вважаю себе і свою дитину здоровою. Мені здається, що це ще від людини і сприйнятя залежить. Хтось вагітність вважає хворобою, а комусь, як мені, вона була в радість. Я й спортом займалась , і мандрувала, взагалі ні в чому своє життя не змінювала. Не дивлячись , ні на тяжкість на останніх місяцях, ні на набряки, ні на набраних 32 кг :scare: :)

Всі болячки, як казав мій татко, в голові:) Хтось долає смертельні хвороби і насолоджується життям, а хтось при нежиті вже "Самый больной человек на свете": як казав Карлсон :)))

Тому побільше оптимізму нам всім :rose:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: В загальному про хвороби

Повідомлення Dashko » 14 грудня 2013, 23:54

1. Хворіємо тому що хворіє все живе - і тварини і рослини і ми люди.

Я згідна, що хвороба це природний механізм. Але цікавить в конкретний момент конкретна людини. Чому хтось захворіває саме тоді і якоюсь певною хворобою. :confused: Це просто випадковість чи ні?

Якби не хворіли то б жили вічно :hi:

А я зовсім так не думаю :wink: Думаю, можна прожити не хворіючи і здоровим померти :crazy: (своєю смертю) :pardon:

Про імунітет мені така думка не дає спокою. Хай хвороба зявляється через ослаблений імунітет, але під час хвороби імунітет має ще набагато більше ослаблятися. І в результаті людина мала б захворівати на інше, раз діло в першу чергу в імунітеті :confused: А в реальності дуже рідко хвороби накладаються одна на одну.

Про те що організм бореться під час звичних грві свідчить підйом температури, чхання, нежить.

Тобто ці ознаки: темп-ра, чхання, нежить - це що таке:
- це і є хвороба,
- це просто свідчення, що хвороба протікає
- чи те, за допомогою чого організм бореться з хворобою
чи ще щось? :confused:

4. Здорова людина - це людина, яка не має хронічних чи гострих захворювань. (таких знаю мало :hi: )

Про гострі захворювання - не згідна :confused:
Навпаки вважаю, що, якщо людина хворіє рідко і хвороба протікає гостро - це ознака здоровя. Так само - висока температура під час хвороби - ознака здоровя. І також - якщо ми збиваємо температуру, а вона після того піднімається - це добре - це теж ознака міцного організму :confused:

dr.tagabat написав:В першу чергу хочу звернути вашу увагу на визначення, що таке здоров'я!
У преамбулі Всесвітньої організації охорони здоров'я записано, що здоров'я - це стан повного фізичного, духовного і соціального благополуччя, а не лише відсутність хвороб або фізичних дефектів.
А тепер можна робити висновки чи можемо ми всі назвати себе здоровими?


Мені таке визначення здоровя теж ближче :wink:

Я Вважаю себе і свою дитину здоровою. Мені здається, що це ще від людини і сприйнятя залежить. Хтось вагітність вважає хворобою, а комусь, як мені, вона була в радість.

Ще на одне питання наштовхнуло. А в хворобах бувають якісь позитивні моменти?
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: В загальному про хвороби

Повідомлення Sms » 15 грудня 2013, 00:07

Dashko написав:Ще на одне питання наштовхнуло. А в хворобах бувають якісь позитивні моменти?


Хіба увага близьких:))) А ще переоцінка цінностей при тяжких хворобах. Наприклад, якщо людина хворіє на рак, людина переосмислює своє життя. І не лише сам хворий, але й його близьке оточення. Такі люди частіше стараються провести час з близькими, аніж попрацювати зайву годину чи ще щось. Мені так здається.

А ще, кожна хвороба, якщо говорити про звичні вірусні інфекції - це досвід. Бо пам'ятаю, як мала вперше захворіла і одразу бронхіт, і одразу температура 39,5 і не збивається... Я думала, здурію. :scare: А потім ще бронхоспазм і всіляке інше.... Зараз набагато спокійніше сприймаю і підняття температури і все решта, знаю як уникнути бронхоспазму і стараюсь саме так робити. Тобто після одного разу я отримала безцінний досвід.
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: В загальному про хвороби

Повідомлення flash-ka » 15 грудня 2013, 00:12

ойойой.....
скільки себе пам'ятаю, батьки казали, що всі хвороби з голови....
коли падав перший сніг, то тато нас зранку в піжамах і босими на двір виганяв (в доброму сенсі слова)...я здорова :yes: а ті пчихання чи соплі раз в 4-5 років, то я не рахую. дякую Богу,що чоловік такий як я і до здоров'я дитини так само ставиться. змалечку привчаю дитину не хворіти :ha: ото написала........
під час вагітності мала деякі проблеми, але то ніяк не пов'язую з поганим моїм здоров'ям, то лікарі погані і Божа воля. а от вагітність без лікарів пройшла успішно і закінчилась народженням донечки.
п.с. колись мала таку ситуацію невизначену на роботі, дуже переживала і не хотіла йти на роботу, то наступного дня втратила голос і пішла на лікарняний :wink:
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: В загальному про хвороби

Повідомлення flash-ka » 15 грудня 2013, 00:15

Sms щось в тому є... у мене братова все життя мріяла про велику хату,машину....а коли виявили у дитини невиліковну хворобу, то після смерті сина готова була викинутись з вікна, але стримало те,що є ще одна дитинка.
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: В загальному про хвороби

Повідомлення Dashko » 15 грудня 2013, 00:39

Хіба увага близьких:))) А ще переоцінка цінностей при тяжких хворобах.

Це теж не мало ;) І мені також здається, що переоцінка цінностей не тільки при тяжких хворобах. При легких - так само, але можливо не настільки глобальні цінності переосмилюються ;)

ойойой.....
скільки себе пам'ятаю, батьки казали, що всі хвороби з голови....

От мені таке теж близьке. Але хочеться саме в механізмі розібратися. Як діє те, що в голові на тіло :confused:

А стосовно діток. Коли дитиина хворіє - це в кого в голові? Виходить, що в батьків. Тим більш цікавить, як це передається :wink:
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: В загальному про хвороби

Повідомлення Dribchuk » 15 грудня 2013, 11:42

Dashko написав:Думаю, можна прожити не хворіючи і здоровим померти (своєю смертю)

ти таких людей реально знаєш? чи тільки думаєш? :=):
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Далі

Повернутись до Здоров'я карапуза



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron