Глобальні оголошення!



Висока температура

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Висока температура

Повідомлення taranjka » 11 листопада 2013, 17:27

в Дарці була 40,5 через зуби :crazy:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Висока температура

Повідомлення flower » 11 листопада 2013, 17:38

taranjka написав:я температуру збиваю рідко, навіть більше 39. хіба більше боюся зневоднення, то можу збити. а так дозволяю організму дитини самому побороти вірус. головне давати пити - воду, компотик, навіть сочок.
напої з малини понижують температуру. можна навіть варення водичкою розводити.
в нас недавно була теж температура. почалося з рвоти, а тоді вночі більше 39. я не збивала до 5 ранку, але що 15 хвилин будила і давала пити, хоч по ковтку. в 5 збила, бо вона вже відмовлялася зовсім пити, ну і я боялася заснути.


Я не знаю, я з температурою не жартую. В мене в сусідки знайомої хлопчик 5 років від температури згорів при ОРЗ, і це при тому, що викликали швидку і самі пильнували. Як тільки вище 38 я збиваю тому, що чим вища, тим важче збити. А що 15 хвилин будити дитину, це мука для самої дитини так і для мами.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Висока температура

Повідомлення TanenRom » 11 листопада 2013, 17:44

taranjka написав:в Дарці була 40,5 через зуби :crazy:


але чи це точно температура була на зуби???
а не зуби + вірус???
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Висока температура

Повідомлення taranjka » 11 листопада 2013, 17:47

при 38 градусах організм тільки починає боротися з вірусом, якщо температуру збивати, то ніякі захисні реакції не будуть включатися.
ну і так, я виглядаю тираном, бо будила кожних 15 хв дитину. але - спала вона дуже чутливо - мені достатньо було запитати чи буде вона пити і вона казала, що так. доки вона спокійно погоджувалась і пила хоч по ковтку, то я нічого не збивала. якби перед тим вона весь вечір не рвала, то я б її не будила так часто. але після рвоти йде сильне зневоднення, тому мені було краще так повідпоювати а не попасти в лікарню з зневодненням, щоб там кололи.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Висока температура

Повідомлення taranjka » 11 листопада 2013, 17:49

TanenRom написав:
taranjka написав:в Дарці була 40,5 через зуби :crazy:


але чи це точно температура була на зуби???
а не зуби + вірус???

хто його знає, навіть наші лікарі не можуть нічого толком сказати. якщо це був вірус - то організм його сам вбив. 40,5 тримались не довго, потім спало до 38, а зранку дитину як нічого ввечері не турбувало - тільки нижні ікла тоді зявились :yes:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Висока температура

Повідомлення TaniaPicaSSo » 11 листопада 2013, 18:21

TanenRom написав:
taranjka написав:щось довго в вас з зубами :confused:
мені одна знайома лікар казала, що температура від зубів - це не просто тому, що лізуть зуби. просто в цей час понижений імунітет і організм легко піддається інфекціям\вірусам. от і організм бореться з ними.


нам лікар казав аналогічно, дійсно температура може бути на зуби не більше трьох днів і не вище 38,5, при цьому дитину більше нічого не турбує - немає соплів, кашлів, червоного горла.


Я вже теж чула від лікарів таке, але це теоретично, а з практики лікарі самі кажуть, що ще й не таке буває. В нас ні соплів, ні кашлів, нічого більше нема. А так довго температура, бо лізуть чотири кутніх зуба нараз, точніше по черзі, і по черзі дають температуру. Я вже помітила, що темп. триває з моменту, коли ясна напухають від зуба, який під верхом і до моменту, поки він хоч наполовину вилізе, а цей процес триває тижнів 2 не менше, з кожним зубом. 1 і 2 вже вилізли, 3 і 4 в процесі проривання. Час від часу аж кров з ясен іде, і постійно там чухає.
Звсіно, я переживаю, щоб то часом не було щось інше, але принаймні аналізи ми вже здавали, і причин думати на щось інше, ніж на зуби, в нас нема.

Не збивати температуру не можу, бо їй погано, коли в неї вище 38. Вона не їсть (навіть груди рідко бере), не п"є, не спить, і постійно плаче, без перестанку. Нічого не хоче, тільки сидить в мене на руках і скиглить. І блює, навіть як не їсть, то блює, а як поїсть то вирве зразу. А як температура спадає, то зразу оживає. Тому мені шкода мучити її температурою. Тим більше, що то не вірус, і боротися толком нема з чим, я так думаю.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Висока температура

Повідомлення Ameli » 11 листопада 2013, 18:42

Я вам дуже співчуваю. Бо і в нас зуби то дуже болюча тема, але слава Богу без температури. Тяжко коли діти хворіють, і тоді треба здоров’я діткам а мамам сили і терпіння. В нас теж з старшою таке було що 8 підлазило, то таки попали в лікарню, але нічого толком так і не сказали (тільки ще заробили алергію на антибіотик). Тримайтеся і виздоровлюйте.
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: Висока температура

Повідомлення Anjuta » 11 листопада 2013, 19:26

TaniaPicaSSо...важко у вас проходить цей процес з зубами, в нас було два рази ніби що на зуби мав температуру і зовсім нічого не пив і не їв десь 2-3 дні, але цицю смоктав цілими днями і дуже часто....а тепер вже не годуємось, але і проблем з зубами Дякувати Богу не маємо.
Anjuta Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 693
З нами з: 16 січня 2012, 12:44
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 739 раз.
Подякували: 540 раз.
Діти: Хлопчик Арсенчик !

Re: Висока температура

Повідомлення Sms » 12 листопада 2013, 02:21

TaniaPicaSSo написав:Я вже теж чула від лікарів таке, але це теоретично, а з практики лікарі самі кажуть, що ще й не таке буває. В нас ні соплів, ні кашлів, нічого більше нема. А так довго температура, бо лізуть чотири кутніх зуба нараз, точніше по черзі, і по черзі дають температуру. Я вже помітила, що темп. триває з моменту, коли ясна напухають від зуба, який під верхом і до моменту, поки він хоч наполовину вилізе, а цей процес триває тижнів 2 не менше, з кожним зубом. 1 і 2 вже вилізли, 3 і 4 в процесі проривання. Час від часу аж кров з ясен іде, і постійно там чухає.
Звсіно, я переживаю, щоб то часом не було щось інше, але принаймні аналізи ми вже здавали, і причин думати на щось інше, ніж на зуби, в нас нема.

Не збивати температуру не можу, бо їй погано, коли в неї вище 38. Вона не їсть (навіть груди рідко бере), не п"є, не спить, і постійно плаче, без перестанку. Нічого не хоче, тільки сидить в мене на руках і скиглить. І блює, навіть як не їсть, то блює, а як поїсть то вирве зразу. А як температура спадає, то зразу оживає. Тому мені шкода мучити її температурою. Тим більше, що то не вірус, і боротися толком нема з чим, я так думаю.


Не думаю, що температура на зуби буде триматися місяць на такому рівні!!! :scare: Ти жартуєш? Аналізи здавали? Кров загальний і з формулою, сечу на приховані інфекції? Вушка перевіряла? Горло червоне?

Я дивуюсь твому спокою. :impossible:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Висока температура

Повідомлення Sms » 12 листопада 2013, 02:23

Як вона в тебе нічого не пьє, то зневодненя не за горами. Тому і жене температуру верх, бо тепловіддачі нема. Регідрон в поміч і відпоюй , інакше світить вам лікарня і крапельниці....
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Поперед.Далі

Повернутись до Здоров'я карапуза



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron