Глобальні оголошення!



Висока температура

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Висока температура

Повідомлення Anjuta » 11 листопада 2013, 16:15

ну в нас свічки категорчно відмовлявся і все, тому свічки ми жодного разу не випробували, а так то нам досі помогав нурофен і йому цікаво попити з того шприца що в комплекті йде, то часом може і те що не хоче звідтам випити
Anjuta Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 693
З нами з: 16 січня 2012, 12:44
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 739 раз.
Подякували: 540 раз.
Діти: Хлопчик Арсенчик !

Re: Висока температура

Повідомлення flower » 11 листопада 2013, 16:18

В мене аналогічно дитина не любить сиропи, тому для мене свічки вихід. Але приходилось інколи і сиропи давати наприклад антибіотики, бо вибору не було, або сироп або уколи. То я шприцом вприскувала і зразу забалакувала, на руки і до вікна або ще щось і помагало. Ще інколи дурила по іншому, наливала у стакан маленький і вона пила з нього, бо любить пити з стаканчика.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Висока температура

Повідомлення TaniaPicaSSo » 11 листопада 2013, 16:21

flower засада в тому, що вона любить пити і з стаканчика, і зі свого поїльничка, але не тоді, коли температура. Як температура спадає, то вона і пити тоді хоче, а поки температура ніяк :impossible:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Висока температура

Повідомлення flower » 11 листопада 2013, 16:39

А і ще бувало, що вливала сироп і гнала до умивальника і вмивала водою, тоді бували рвотні позиви, але зразу переставали, до рвоти не доходило.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Висока температура

Повідомлення westa » 11 листопада 2013, 16:52

TaniaPicaSSo написав:Підкажіть всі способи, які ви знаєте, як можна збивати дитині температуру

Є ще один спосіб - уколи. Якщо дуже висока температура , то можна вколоти анальгін з дімедролом (0,1 мл анальгіну на кожен рік життя , димедролу в рочок можна до 0,3-0,5 мл ).
Богданчик , коли температурив , то запхати в нього щось було нереально. Мусила колоти. Температура після того довго не піднімалася.
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Re: Висока температура

Повідомлення taranjka » 11 листопада 2013, 17:01

а висока температура це яка?
ви знаєте причину? невже знову зуби?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Висока температура

Повідомлення TaniaPicaSSo » 11 листопада 2013, 17:10

Так, це знов зуби. Висока це 39-39.4
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Висока температура

Повідомлення taranjka » 11 листопада 2013, 17:17

я температуру збиваю рідко, навіть більше 39. хіба більше боюся зневоднення, то можу збити. а так дозволяю організму дитини самому побороти вірус. головне давати пити - воду, компотик, навіть сочок.
напої з малини понижують температуру. можна навіть варення водичкою розводити.
в нас недавно була теж температура. почалося з рвоти, а тоді вночі більше 39. я не збивала до 5 ранку, але що 15 хвилин будила і давала пити, хоч по ковтку. в 5 збила, бо вона вже відмовлялася зовсім пити, ну і я боялася заснути. вдень вона пити практично відмовлялася, але я давала їй в різному посуді, і з трубочки і компотик - побільше. температура була більше 38 до вечора. потім вона поїла бульйону і заснула. за кілька годин температура спала.

а ви ще на ГВ, правда? їй молока в принципі має вистачати, головне частіше пропонувати
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Висока температура

Повідомлення taranjka » 11 листопада 2013, 17:22

щось довго в вас з зубами :confused:
мені одна знайома лікар казала, що температура від зубів - це не просто тому, що лізуть зуби. просто в цей час понижений імунітет і організм легко піддається інфекціям\вірусам. от і організм бореться з ними.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Висока температура

Повідомлення TanenRom » 11 листопада 2013, 17:25

taranjka написав:щось довго в вас з зубами :confused:
мені одна знайома лікар казала, що температура від зубів - це не просто тому, що лізуть зуби. просто в цей час понижений імунітет і організм легко піддається інфекціям\вірусам. от і організм бореться з ними.


нам лікар казав аналогічно, дійсно температура може бути на зуби не більше трьох днів і не вище 38,5, при цьому дитину більше нічого не турбує - немає соплів, кашлів, червоного горла.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Поперед.Далі

Повернутись до Здоров'я карапуза



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron