Глобальні оголошення!



Графік відвідування педіатра

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Графік відвідування педіатра.

Повідомлення happymami » 04 лютого 2012, 03:17

Я думаю, тут все залежить від педіатра і ніяких графіків офіційних нема. Ну як може бути графік, якшо дитина може хворіти і не прийти вчасно на огляд? Хоча, якшо дільниця маленька, то лікар може часто запрошувати на прийом. А якшо велика - то вони навіть не пам'ятають, що треба вас кликати. То вже значить не так від лікаря, як від батьків залежить. Прийдете важитися-мірятися-обстежуватися - вони не відмовлять вам у прийомі. Взагаліто, важитися-мірятися таки мабуть ходити частіше. адеж в малому віці лікарі ще якшо знайдуть якийсь недолік/хворобу в дитини, то легше зупинити чи вилікувати якусь штуку, ніж потім вже коли буде пізно...
Нам так в малої не побачили вчасно защемлення в хребті, то потім довелося з озокерітами вже масажі робити. А якби раніше всьо виявилося - може було б легше, хз
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Графік відвідування педіатра.

Повідомлення олеся » 04 лютого 2012, 15:07

happymami написав: адеж в малому віці лікарі ще якшо знайдуть якийсь недолік/хворобу в дитини, то легше зупинити чи вилікувати якусь штуку

Це хіба що якісь штуки як ти пишеш про хребет і т.д. Бо я з малим була в 6.5міс на огляд: міряти, важити... І все ніби було добре... То десь була 12-13 год, а вже в 17-18 ми викликали іншу лікарку додому, бо малий почав хрипіти і важко дихав... То добре що вона сказала ВЖЕ їхати в лікарню вколола укол, бо не відомо як то б закінчилося, бо ж тільки були на огляді і подумати не могла що дитина хвора!!!
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Балачки: ні про що і про все 4

Повідомлення irinka » 04 травня 2012, 13:46

Галина написав:І ми в прольоті, в поліклініку мусимо йти, бо вже 2 місяці не були, дзвонила лікарка і казала (а вона в нас ще та штучка!) що подасть запит в соцзабез щоб допомогу зняли, бо безвідповідальна мамаша. Одній моїй сусідці так зробила.


Галина, ну і лікарка в тебе :%%: :%%: :ireful:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

щомісячні відвідування педіатра

Повідомлення TanenRom » 04 травня 2012, 13:50

Галина, а хто в вас дільнича?
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Балачки: ні про що і про все 4

Повідомлення pan_kotskyy » 04 травня 2012, 16:38

irinka написав:
Галина написав:І ми в прольоті, в поліклініку мусимо йти, бо вже 2 місяці не були, дзвонила лікарка і казала (а вона в нас ще та штучка!) що подасть запит в соцзабез щоб допомогу зняли, бо безвідповідальна мамаша. Одній моїй сусідці так зробила.


Галина, ну і лікарка в тебе :%%: :%%: :ireful:

О, і нас просили приходити щомісяця, бо якщо не будем приходити, то лікарі змушені повідомляти в соцслужби... але наша дільнича не злякувала, просто констатувала факт. не думаю, що вона б повідомляла за пропуск...
я з старшим чемно ходила мірятись-важитись до півроку, а потім якось аж в рік... ну, вопшем, трохи забивала на то діло.
а з малою, бачу, такий номер не пройде, бо напевно, пішла строга вказівка лікарям зверху... думаю, що в зв'язку з тими допомогами, аби поменше їх платити
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Балачки: ні про що і про все 4

Повідомлення irinka » 04 травня 2012, 19:46

pan_kotskyy написав:irinka написав:
Галина написав:
І ми в прольоті, в поліклініку мусимо йти, бо вже 2 місяці не були, дзвонила лікарка і казала (а вона в нас ще та штучка!) що подасть запит в соцзабез щоб допомогу зняли, бо безвідповідальна мамаша. Одній моїй сусідці так зробила.


Галина, ну і лікарка в тебе :%%: :%%: :ireful:

О, і нас просили приходити щомісяця, бо якщо не будем приходити, то лікарі змушені повідомляти в соцслужби... але наша дільнича не злякувала, просто констатувала факт. не думаю, що вона б повідомляла за пропуск...
я з старшим чемно ходила мірятись-важитись до півроку, а потім якось аж в рік... ну, вопшем, трохи забивала на то діло.
а з малою, бачу, такий номер не пройде, бо напевно, пішла строга вказівка лікарям зверху... думаю, що в зв'язку з тими допомогами, аби поменше їх платити

Ми теж приходили чемно кожен місяць, але наша лікарка ніколи не наполягала :nea: могли навіть інколи запізнитись на пару днів.
А про те, що вони мають повідомляти в соцслужби взагалі такого ще не чула :confused: :crazy:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Балачки: ні про що і про все 4

Повідомлення pan_kotskyy » 04 травня 2012, 20:52

irinka написав:Ми теж приходили чемно кожен місяць, але наша лікарка ніколи не наполягала :nea: могли навіть інколи запізнитись на пару днів.

на пару днів, ну ти і відповідальна :wink: )))))))) я на пару місяців запізнитись могла...вот і тепер на тиждень "спізнилась"
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Балачки: ні про що і про все 4

Повідомлення taranjka » 04 травня 2012, 21:01

ми після 8-ми з Дарцьою десь аж в рік пішли, тоді в півтора і після того не були. з Амалькою минулий місяць пропустили, цього були, але дільничої не було - медсестра поважила-міряла і сказала, шо нам краще йти, бо шось діти які приходять важитися то зразу хворіють - в поліклініці вірусів нахапають :crazy:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: щомісячні відвідування педіатра

Повідомлення Галина » 04 травня 2012, 21:29

TanenRom написав:Галина, а хто в вас дільнича?

Сиско А.Р.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Графік відвідування педіатра

Повідомлення TanenRom » 05 травня 2012, 21:28

Галина і вона в нас була, щось не думала, що вона така строга.
а може дійсно то вказівки з "вище"???
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Поперед.Далі

Повернутись до Здоров'я карапуза



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість