Глобальні оголошення!



Заспокійливі препарати дітям у садочках

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Заспокійливі препарати дітям у садочках

Повідомлення Перлинка » 16 листопада 2010, 20:00

Ми ще кілька тижнів тому помітили,що наш синочок після садочка якийсь дещо приковбашений,погана реакція,млявий,сумненький.А сьогдні взагалі був якийсь неадекватний,побіг до дверей повернувся,забився у кутик,щось нервово лепече.
Ну якось в голові не вкладалось,що їм там можуть щось давати.Але сіли з чоловіком ,подумали,зважили всі факти,моральний образ вихователя,і таки думаємо,що можливо.
Ще ми тиждень сиділи вдома,лічились від алергії(яка в садочку перед тим загострилась),сьогодні прийшов і знову почервоніння у локтьовому згибі і на тілі в деяких місцях.Просили маринади,соління,соки,ковбаси та борщ не давати,а все решту те що дають в садочку він і вдома їсть.Тобто є підозра,що то реакція на якийсь препарат,чи то може у мене вже паранойя :???: .Може чули такі випадки?Я пригадую доцю,вона теж ходила до тієї виховательки рік тому,там вся група така приковбашена була,я думала тоді,що маленькі і сумують.
Чесно кажучи вже боюсь давати в садок,а як вияснити чи є зловживання уяви не маю.Підозрюю ,що якщо є,то і завідуюча і няня в курсі.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Заспокійливі препарати дітям у садочках.

Повідомлення гра з вогнем » 16 листопада 2010, 20:23

так, чула про подібне
що робити не знаю, напевно краще проконсультують лікарі, може можна аналізи які здати
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Заспокійливі препарати дітям у садочках.

Повідомлення Naya » 16 листопада 2010, 20:23

навіть не знаю, якби я діяла.
Але шось однозначно треба робити.
Може інший садочок. Бо знайти докази, то майже нереально. А якби вони були - то підсудна справа.
А може можна здати сечу/кров на аналіз. Я думаю, що таким способом можна щось вичислити.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Заспокійливі препарати дітям у садочках.

Повідомлення mala-karta » 16 листопада 2010, 20:48

Перлинка, жах!!!

щось таки треба робити, підтримую про аналіз крові/сечі


нема слів просто, дуже ЗЛА прочитавше таке
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Заспокійливі препарати дітям у садочках.

Повідомлення Перлинка » 16 листопада 2010, 20:50

Завтра зателефоную нашому лікареві,запитаю чи можливо це виявити з допомогою аналізів.
Може у когось на форумі є мед.освіта, і можете підказати.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Заспокійливі препарати дітям у садочках.

Повідомлення гра з вогнем » 16 листопада 2010, 20:52

а дітки нічого такого підозрілого не говорять? від їжі не відмовляються? сплять нормально, не прокидаються раптово?
чи нема змін у грі. коли граються самі чи з кимось?

бажаю вам усе-усе з'ясувати!
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Заспокійливі препарати дітям у садочках.

Повідомлення Перлинка » 16 листопада 2010, 21:01

Доця ходить вже в іншу групу зі старшими дітками.Вона приходить адекватна.

Я нажаль не контактую з мамами інших діток,навіть нема ні до кого номера телефону,ми пішли в садочок в жовтні,а не в вересні як всі,на батьківських зборах не були,тому нікого не знаємо.

Малий ще майже не говорить,тобто розповісти нічого не може.Та й їм можуть ,наприклад до чаю накапати валерянки,так що ніхто не буде знати та бачити.

На рахунок зміни поведінки.Сьогодні,навпаки якийсь дуже голодний прийшов.спить добре.Вдома як трішки побуде,то відходить.Ми ще перший час списували на адаптацію ,думали може там дисципліна ,і дитина відразу не може вийти з того стану що то вже вдома,де все можна.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Заспокійливі препарати дітям у садочках.

Повідомлення Alisa » 16 листопада 2010, 21:30

Капєц. Але запросто таке може бути.
Востаннє редагувалось Alisa в 16 листопада 2010, 21:35, всього редагувалось 1 раз.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Заспокійливі препарати дітям у садочках.

Повідомлення Naya » 16 листопада 2010, 21:32

Перлинка написав:Завтра зателефоную нашому лікареві,запитаю чи можливо це виявити з допомогою аналізів.
Може у когось на форумі є мед.освіта, і можете підказати.

Спробуйте попитати в консультативному розділі.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Заспокійливі препарати дітям у садочках.

Повідомлення happymami » 16 листопада 2010, 22:16

Жесть. Ніби якесь кіно, а не реальність. Я до такого ставлюся скептично. І, звичайно ж, в першу чергу хочеться сказати - шанровна, у вас параноя. Бо стільки років вожу дитину в садок і були змішані групи і різні вихователі і я навіть уявити не можу собі, шоб хтось шось таке робив. Але, тепер таке життя, шо не дивуюся нічому. Тому може воно десь і є. Не факт, о якшо я не стикалася, то його нема. Удачі вам у розслідуванні. При потребі можу підключити пресу. Общім, наразі інформуйте, шо лікарі скажуть
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Далі

Повернутись до Здоров'я карапуза



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron