Глобальні оголошення!



Дитяча медкарта

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Дитяча медкарта

Повідомлення Melisa » 10 червня 2011, 11:21

happymami написав:Ну і шо шо діагноз не подобається і я з ним не згідна? йду до іншого лікаря і він пише інший діагноз (або той самий).

Так в тому і справа. а якщо той перший написав невірний діагноз, другий перепише і візьметься за лікування, відповідно, стягування грошей. А лікування як такого могло б і не бути. і тут мама вся в переживаннях віддає останню копійку, щоб дитину полікувати. а дитині всього-навсього треба це перерости, припустим.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Дитяча медкарта

Повідомлення georginochka » 10 червня 2011, 14:59

Я б напевне тоже вирвала. Правда слабо уявляю щоб там мало бути аж таке написане. Хіба щоб інший лікар, до якого звернулась з тією ж проблемою, не бачив заключень свого колеги.
А загубитись все може. В нас загубились результати однієї нейросонографії (причому, з найкращим результатом). з тих пір маю звичко всяке таке ксерити і копії давати клеїти в картку, а оригінали залишати в себе.
Зображення
georginochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 476
З нами з: 02 лютого 2011, 13:59
Дякував (ла): 484 раз.
Подякували: 351 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка

Re: Дитяча медкарта

Повідомлення гра з вогнем » 10 червня 2011, 15:22

а я б не виривала, хай буде. умний лікар уваги не зверне на лєві записи, принаймі розбереться. а компромат хай буде :grin: :grin: :grin:
а раптом потім виявиться, що перший лікар був прав і перші аналізи знадобляться. навіть для чогось іншого. одним словом мені б не заважали ті листки, на яких написана думка, що відрізняється від моєї.

нам карточки на руки не дають :evil: дещо є доступним в мережі, аналізи всякі, шеплення, таке. але не більше :(
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Дитяча медкарта

Повідомлення Natalinda » 10 червня 2011, 15:36

Ох нічого собі! Як це не дають? Ніколи б не подумала, а шо є десь таке в них написано шоб не давати?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Дитяча медкарта

Повідомлення гра з вогнем » 10 червня 2011, 15:38

Ну за гроші дадуть копію.
Я не памятаю розцінок, щось по 3-4 долари за листок і плата погодинна за робиту людині, яка буде копіювати.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Дитяча медкарта

Повідомлення Natalinda » 10 червня 2011, 15:43

капець :shock: а шо шось багато пишуть в картці чи як в нас
ріст вага скарги
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Дитяча медкарта

Повідомлення гра з вогнем » 10 червня 2011, 15:48

а хз. нам не показують.
раз приносили, то малюють там графіки росту, ваги, ше якісь листики заповнюють. в нас лиш раз скарги були, то вроді записали (але теж по свому, галочки поставили в кліточках і на тому сталося)
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Дитяча медкарта

Повідомлення happymami » 12 червня 2011, 04:44

Nelya написав:якщо той перший написав невірний діагноз, другий перепише і візьметься за лікування, відповідно, стягування грошей. А лікування як такого могло б і не бути. і тут мама вся в переживаннях віддає останню копійку, щоб дитину полікувати. а дитині всього-навсього треба це перерости, припустим.

чесно - не зрозуміла, як то :? . Перший написав - у вашої дитини діагноз А. Другий написав - діагноз Б і лікування. Діагноз А і Б - різні? Ну якшо мама не згідна з висновком і другого лікаря, то най іде до третього... Особисто я довіряю якійсь своїй мамській інтуіції. А ще - форуму і гуглу :lol: . Але зазвичай, якшо лікар пише, що потрібне лікування, то навіть якшо вон платне - лікую. Не думаю, шо лікарі пишут діагнози, шоб собі шось заробити...

Хоча чула таку версію: моїй малій поставили діагноз - грижа. за пів року прийти на обстеження. Ймовірне хірургічне втручання. Так от чоловік вже цілу історію склав, шо хірурги, то клан. Шо грижу можна зараз сучасними методами якось усувати чи лікувати, а той лікар того або не знає, або мені сказав. бо йому вигідно робити операції і він хоче нас клієнтами зробити... :?

Плюс - була з дитиною в приватного окуліста. Той нам вже окуляри надумав чіпати. Так як особисто я вважаю, що окуляри як вчіпиш, то це вже на все життя, то такий радянський підхід мене насторожив. І я до того лікаря більше не хожу. Але діагноз і приписи не вириваю з картки. Нашо? Хоч я і не згідна з лікуванням, але діагноз ж є. Піду до ншого лікаря - напише може кількома словами інакший діагноз, але по крайній мірі в майбутньому може виявитися, що перший лікар був правий.
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Дитяча медкарта

Повідомлення Melisa » 12 червня 2011, 13:12

Ну не знаю, як тобі більш детально пояснити, та й чи варто. Тому просто дякую за твою думку, але для себе я вже висновки зробила.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Дитяча медкарта

Повідомлення taranjka » 13 червня 2011, 15:48

о, нагадали. тре карточку Дарціну в поліклініку занести, а то місяці 2 тому ходили до спеціяліста і так і не повернули :? :? але ніхто не питає і не нагадує...
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Поперед.Далі

Повернутись до Здоров'я карапуза



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron