Глобальні оголошення!



Хода дитини

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Хода дитини

Повідомлення гра з вогнем » 17 жовтня 2017, 19:40

Помітила, що синочок став сильно підвертати носок до середини, закидати ногою. Одною більше, одною менше.
Бігає погано, потім жаліється, що ноги болять, я почала придивлятися і помітила, розстроїлася. Почала сама так ногу ставити, дійсно тягне трохи і болить саме там, де він каже. Почала вчити його рівно ніжки ставити, як рівно ставить то навіть бігати виходить нормально, але він часто забувається і знову підвертає. Потім ходить припадає на ногу.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Пише, що це нормальний фізіологічний етап. Таке не лікують. Розстроїлася ще більше, бо знач відфутболять нас у лікаря.

Тому звертаюся з проханням до вас. Може хто зіштовхувався з такою проблемою, які вправи вам радили, рекомендації? Буду вдячна за поради.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Хода дитини

Повідомлення TYulia » 17 жовтня 2017, 20:04

В мого хлопчика спершу був діагноз плоско-вальгус, х-подібні коліна, то десь було з 2 років. Зараз (майже 5 років), плоскостопості практично немає. Періодично ходимо на масажі. Вже десь більше року то масажували і спину. Масажистка наша каже, що в нього гіпотрофічні мязи (такі вроджені), і якщо йде стрибок в рості то мязи свого роду не встигають за тим і можуть мати певні спазми і т.п. Зараз я вже сама періодично замічаю, що він одну ніжку може косолапо ставити досередини. Недавно ходили на черговий курс масажів, то лікарка показала мені, що то зараз в нас проблема не так в ногах як в спині, тепер вже мязи спини потребують більшої уваги. І дійсно ми поставили малого рівно стояти і навіть мені було помітно, що лінія талії справа і зліва на різному рівні, так само ямки над попою і нижня лінія лопаток, і оскільки йде перекос по спині, то дитина мусить якось собі то компенсовувати, натягаючи чи завертаючи ніжку всередину. Після курсу масажів ходить рівно ніби. Я теж допитуюсь завжди, коли ми то переростем чи що, відповідь - коли перестане вже рости (а це чуть не 20 років). Просто вже чим старший тим більше мязи тренуватимуться якимось спортом. Наша масажистка казала, що подібні масажі і в Америці роблять :wink:

До слова, я нікого не агітую йти на масажі, це суто наш досвід. Я особисто бачу результат. Може й сам би переріс, хто знає :confused: але боюсь щось пропустити чи запустити, тим більше якщо це стосується здоровя моєї дитини.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Хода дитини

Повідомлення taranjka » 17 жовтня 2017, 21:33

гра з вогнем в племінника було схоже (десь в 12 років). Діагнозу не памятаю, але лікувати не потрібно було. Заборонили на пів року грати футбол і сильні фізичні навантаження. На секцію не ходив, але в дворі і школі ганяв. Пройшло непомітно
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Хода дитини

Повідомлення Marichka » 17 жовтня 2017, 21:38

Я по спині всім турнік рекомендую-по со6і по6ачила результат,як почала висіти.
Але ти почитай ще,чи можна.
А масаж-то супер,не мало 6 зашкодити.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Хода дитини

Повідомлення гра з вогнем » 17 жовтня 2017, 21:46

У нього остання гра з футболу в кінці жовтня. Потім буде перерва до весни.
Зимою тільки боротьба буде (тренування, виступати він не буде), але він не погодиться відмовитися від реслінгу. Йому там подобається.
Щоправда на цих тренуваннях вони майже не бігають.
Сподіваюся перейде, бо залишати спорт не дуже хочеться :cray:
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Хода дитини

Повідомлення гра з вогнем » 17 жовтня 2017, 21:48

Marichka, турнік є. Чоловік недавно "побудував". Буду відправляти його туди висіти)
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Хода дитини

Повідомлення taranjka » 17 жовтня 2017, 21:54

гра з вогнем я не знаю чи спорт залишати треба. Малий на тренування не ходив, але після школи пару годин (поки мама не бачить) щодня ганяв, думаю не менше ніж на тренуваннях. Тому чи та перерва мала сенс сказати важко. Тільки злився на ту заборону і ще більше гасав коли не бачать
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Хода дитини

Повідомлення TYulia » 17 жовтня 2017, 22:10

Ще кажуть, якщо є якісь такі проблеми, то добре коли спорт буде не однобокий. На рахунок футболу, то певно важливо як їх тренують, чи всебічні вправи, чи коротка розминка і копай своєю ходовою ногою. Тобто цей другий варіант не добрий для дітей, які мають якісь негаразди з ніжками. Так само не варто самокат, теніс, бальні танці, бо всюди буде робочою одна сторона тіла.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Хода дитини

Повідомлення гра з вогнем » 17 жовтня 2017, 22:24

О, на цьому футболі їх не перевантажують. Розминка дійсно коротка. Він навіть питав мене чому на цьому футболі вони не роблять розтяжок і всяких інших загальних вправ.
Той футбол, де дійсно тренували, уже завершився, завдяки цим тренуванням я і звернула увагу на проблему, бо спершу побачила, що він дивно бігає, а потім почала слідкувати чому дивно і побачила, що не так ставить ножку. Я все думала, що він так йде, бо взуття спеціалізоване, і йому так йдеться, але потім бачу він і в звичайному взутті так ходить, дійсно закидає ніжку.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Хода дитини

Повідомлення Радмила » 18 жовтня 2017, 23:41

Обов'язково перевірити хребет. Можливо має перекос. От йому ногу й тяне.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Далі

Повернутись до Здоров'я карапуза



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron