Глобальні оголошення!



Гулька під коліном

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Гулька під коліном

Повідомлення Тиха » 27 лютого 2016, 23:16

Сьогодні помітила у сина під коліном ззаду гульку розміром з перепелине яйце, м'яку. Дитину вона не турбує. До кого звертатись з таким? До хірурга? Ортопеда? Може хтось з таким стикався? Панікую :scare:
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Гулька під коліном

Повідомлення nadusha » 28 лютого 2016, 00:37

Мабуть до хірурга... Не переживайте наперед. Добре, що помітили, проконсультуєтесь в лікаря, може і нічого страшного нема. Будемо тримати за вас кулаки.
На рахунок хірурга, то я стикалась з Дивоняком з міської поліклініки. Хороший лікар. Хоча, напевно, краще буде звернутись до когось з обласної дитячої лікарні. Хай все в вас вирішиться добре!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Гулька під коліном

Повідомлення erinaceus » 28 лютого 2016, 01:09

Тиха То може просто бути така жирова капсула. Вони бувають в різних місцях і не несуть загрози. Не накручуйте себе :rose: Хірург би роз'яснив ситуацію.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Гулька під коліном

Повідомлення Тиха » 28 лютого 2016, 18:22

Може порадите хірурга толкового?
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Гулька під коліном

Повідомлення Тиха » 07 травня 2016, 22:22

Розкажу про наші походеньки-досліження явища гульки під коліном. Може комусь ця інфа стане в нагоді. Почали ми з хірурга в поліклініці. Вичекали довгелечу чергу, щоб почути, що то справа ортопеда. Ортопед назвав гульку гігромою і назначив фізіопроцедури - гріття озокеритом, електрофорез і ще одну,коли уз хвилею стимулюють гігрому (забула, як називається). Відбули ті процедури, як каторгу - бо ж то 2,5річна дитина, і то два тижні! Потім вирішила підтвердити діагноз у Бойка. Бойко назвав гульку кістою Беккера і сказав шукати причину в організмі - має бути щось зле, а кіста - то наслідок. Здали аналіз крові, сечі, мазок з носа і рота. І зробили узд. Пішли з результатами до Бойка. Той сказав - так, халепа, у вас стафілокок і мутна сеча, йдіть до педіатра, я вам не допоможу.Педіатр (Дутчак О.з Малечі) подивилась на гульку, на аналізи і сказала що кіста Беккера - через особливість колінного мішка (?)-він у сина видовжений і при навантаженні знайшов собі слабке місце і виліз назовні. Зазвичай іі не оперують, фізіопроцедури до 5 років не назначають. Спостерігають. А аналізи - все в нормі. Стафілокок (зеленистий) лікувати антибіотиками не радить, бо ж він є чи не у всіх, то де гарантія, що знову не підхопить? Можна місцево хлорофіліптом полікуватись, а загалом - імунізація організму і хай собі буде. І ніякого зв'язку між стафілококом і кістою вона не бачить.
І от пригадала я всі ті наші походеньки і подумала- не звертала б уваги на ту гульку- результат був би той самий, лиш без зайвоі мороки :confused:
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Гулька під коліном

Повідомлення pan_kotskyy » 07 травня 2016, 23:15

Таке важення, що звертались до гадалок. Було б смішно, якби не було так сумно... насправді сумна реальність, точний діагноз ставлять лише коли точно видно що це, перепрошую, геморой, в інших випадках і доктор Хаус відпочиває.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Гулька під коліном

Повідомлення TYulia » 08 травня 2016, 08:09

І не звернути увагу на гульку в дитини було б неможливо. Добре що прогнози досить хороші і нехай вони (саме пройде) і справдяться
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик


Повернутись до Здоров'я карапуза



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron