Глобальні оголошення!



Вітрянка, боротьба з рубцями?

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Вітрянка, боротьба з рубцями?

Повідомлення TattyMummy » 08 лютого 2016, 22:52

Перехворіли мої уже всі вітрянкою. Донечка правда перенесла щось дуже важко, обсипало практично всю і то великими везикулами. Дуже висока температура була кілька днів :(
От тепер позалишались на тілі "сліди". Дуже би не хотілось, щоб дівчинка на обличчі та й взагалі по тілі мала рубці. Хтось чимось мастив рубці у дітей? Надіятись на те, що пройде час і видно не буде не дуже хочеться. Старший мав вітрянку у 1,2р, от уже 7,2 а рубці від вітрянки де-не-де є :(
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Вітрянка, боротьба з рубцями?

Повідомлення Natalinda » 09 лютого 2016, 03:23

TattyMummy а рубці є бо здирав? Чи вони так чи інакше залишаються????
В нас зараз та ж фігня, я правда тішуся, бо давно шукала де б підчепити
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Вітрянка, боротьба з рубцями?

Повідомлення Kisja » 09 лютого 2016, 09:18

Зі свого досвіду памятаю, що поздирала деякі - то сліди залишились до тепер - так що надіятись , що заростуть - не має змісту - але що робити, щоб їх не було - не знаю точно
Зображення
Kisja Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 762
З нами з: 10 листопада 2011, 20:08
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 173 раз.
Подякували: 442 раз.
Діти: Донечка Софія

Re: Вітрянка, боротьба з рубцями?

Повідомлення Marichka » 09 лютого 2016, 09:57

В мене вітрянка була в 25 років,від дітей з школи,в якій працювала.То деякі самі віддираються під час сну і тому подібне.Сліди були на початку більші.З часом розгладжується.Купувала крем від рубців,але не впевнена,що мені поміг.Думаю,дитині заросте і розгладиться,в нього ще шкіра молоденька.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Вітрянка, боротьба з рубцями?

Повідомлення nadusha » 09 лютого 2016, 10:10

Є крем "Контрактубекс", він дорогий, але певний ефект є. Це з власного досвіду. З народних методів, навіть і не знаю... Нашукала, що масло шипшини ще розгладжує рубці.
А це нагуглила
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Бажаю швидкого і результативного розгладжування! :rose:
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Вітрянка, боротьба з рубцями?

Повідомлення TattyMummy » 09 лютого 2016, 11:30

Старший не здирав, він взагалі не розумів, що з ним щось не так. Але сліди позалишались :(
Молодший трохи чухав, може й тихенько здирав, бо він в нас "любитель" все собі зішкрябати, але в нього слідів майже немає.
А от доня не зішкрябувала, деякі справді віддирались самі, але таких небагато. ЇЇ шкода, бо на обличчі має 3-4 досить глибоких "дірки". :sad:

Зробила висновок, що це дуже індивідуально - все залежить від шкіри ;)
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Вітрянка, боротьба з рубцями?

Повідомлення ksenja » 09 лютого 2016, 20:58

в нас в найстаршої вітрянка була в 6 міс.,то сліди залишилися лише від перших двох прищів - на голові і на спині.
ksenja Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 159
З нами з: 04 грудня 2010, 14:19
Звідки: Тернопіль - Херсон
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 236 раз.
Подякували: 276 раз.
Діти: три донечки

Re: Вітрянка, боротьба з рубцями?

Повідомлення Tajga » 09 лютого 2016, 21:20

В мене теж всі перехворіли цієї осені вітрянкою, різного ступеня важкості. Зі своїх 4-х різних випадків зробила висновок, що чим більші були пухирці і чим довше тримались, тим більша ймовірність, що лишиться слід. Ще - чим важчий був перебіг, тим більша ймовірність, що від пухирця лишиться слід. Якщо шкрябали до ранки - теж ймовірніше буде слід і надовго.
Ще велику роль грає обробка. Хай там що кажуть, я - за зеленьку, доки з*являлися нові прищики і були пухирці 2 рази в день обробляла саме нею. А потім - коли пухирці лопались і вкривались кіркою - мазала цинковою маззю. Дешево і сердито. Але - ця мазь добре підсушує шкірки, а під ними все дуже чудово заживає.
Мій результат - два рубця на лиці, один з яких - найперший прищик, що з*явився і його першого він і зішкрябав ще до того, як здогадались, що це в нас вітрянка. До того ж я ще не здогадалась використати цинкову мазь. В інших слідів не лишилось, особливо переживала за старшу доньку (багато пухирців було на лиці) і меншого синочка (було найбільше висипу взагалі). В обох вже обробляла ранки цинковою маззю. Як результат - в доньки жодного сліду на лиці, за що переживала найбільше, в малого теж не лишилось серйозних рубців.
За сліди чула, що все таки з віком зникають, не за рік-два, а за 10 наприклад. тобто дитина хворіла в 6, а в 16 вже слідів не має. Тож надія є. :yes:
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Вітрянка, боротьба з рубцями?

Повідомлення TattyMummy » 09 лютого 2016, 22:39

Я також великі "сушила" зеленкою і потім наносила мазь з цинком (мала якусь італійську типу Деситину).
А під памперсом в нас взагалі "краса", без памперса нерельно було і під памперсом те все "кисло" :(
Колтсь чула від знайомої, що на рубці (в дитини був серйозний опік) наносять якісь силіконові пластини і вони допомагають, хтось чув про таке? (звичайно, то вже крайня міра)
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Вітрянка, боротьба з рубцями?

Повідомлення denamama » 21 лютого 2016, 01:24

Трохи не по темі...
В старшого в класі карантин - вітрянка з 18 числа. Вчора помітила на руці прищик рожевий з водянистою серединою,думала що починаеться вітрянка. Але тем-ра в нормі, прищиків більше нема, лише рожева плямка на плечі. Чи можна завтра вибиратись в люди чи це таки нетипова вітрянка?!
denamama Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 209
З нами з: 22 червня 2010, 10:07
Звідки: Тернопiль
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 75 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Два хлопаки

Далі

Повернутись до Здоров'я карапуза



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей