Глобальні оголошення!



Чим ви забавляєте карапуза на кухні?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Чим ви забавляєте карапуза на кухні?

Повідомлення westa » 02 червня 2014, 22:48

А ми на кухні робили і робимо все те , що мама. Богданчик навіть має свій ніж і ми разом чистимо картоплю. Ніж тупий , але дірки в картоплі робить.
В нас кухня велика , тому всі іграшки були там , але посуд , а особливо кришки -це хіт :wink:
Мабуть нічого нового я не напишу , бо ми і з ящиків все виймали і там сиділи , і банки перескладували , і крупи розсипали , і все вище перераховане робили.
Коли був менший , то пхав руки в будь-яку доступну воду , якщо я робила щось з водою ( мила посуд чи готувала ) , а малого не допускала , то віе біг в туалет і пхав руки в унітаз , на зло :crazy: . Після того я брала синочка до себе , на крісло і він мив все зі мною. Мавпеня мале :kiss:
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Re: Чим ви забавляєте карапуза на кухні?

Повідомлення erinaceus » 06 червня 2014, 00:36

Дівчата, дякую всім за відповідь. Нам, на жаль, більшість з цих занять ще зарано, бо лише виповнився рочок. Синочок ще сам не ходить і стоїть недовго, тому на стільчик його не поставиш. Мультики ще не показуємо. Тоді і на цілий день був би спокій :yes: Крупи і макарони теж не даси, бо все пхає до рота, вік такий. Холодильник у нас знизу з морозилкою, ще й зі шухлядами, тому не дуже і повитягуєш (це плюс). Тумбочок як таких теж нема, більшість шухляд, які досить туго відкриваються, сам ще не навчився. Теж мабуть плюс :ha: Наразі бавимось підручними предметами, включаємо музику, щось жуємо... Все що роблю, коментую і показую, тому як підросте, буду підключати до роботи. А сьогодні якраз забрала ерго-рюкзак, сподіваюся, трохи буде виручати. Бо як малий в мене на руках, то так все йому цікаво, що я роблю, що навіть не пискне.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Чим ви забавляєте карапуза на кухні?

Повідомлення flash-ka » 06 червня 2014, 20:33

моя зі мною поряд на кухні з 6 місяців. як почала сидіти. сиділа на підлозі поруч і гралась віничком і мискою )))) маю навіть фотки і відео...
ось це десь у 8 місяців було
Зображення
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Чим ви забавляєте карапуза на кухні?

Повідомлення Marichka » 07 червня 2014, 00:35

Нашому 11 міс,то часто на кухні зі мною.Саджу в літній візочок,прив"язую.На столик часом надроблю хліба і він собі клює,ставлю також і попити.Трохи лазить по підлозі,але в нас плитка,то дуже холодно.Часом саджу на крісло для годування і присуваю до холодильника-теж щоб магнітами погрався.Зрозуміла,що цей період важкий,бо він мало що розуміє на кухні біля мене,а роботи завжди там найбільше
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Чим ви забавляєте карапуза на кухні?

Повідомлення Ultra » 13 червня 2014, 13:27

З малечку синочок забавлявся в стільчику для годування,для мене+ те,що він прикріплений і нікули не втече,поки я біля Мартена стою)
Спочатку на столику перед ним була гора іграшок,в тому числі на присосках,шоб не розкидав,потім ніблер виручав-посажу,дам кусочок яблучка,банана чи бублика,смокче собі через ситечко...пізніше крупи висипала щоб збирав в стаканчик,але то треба під наглядом,ще пізніше олівцями забавлявся...
Ultra Офлайн


 

Re: Чим ви забавляєте карапуза на кухні?

Повідомлення 1Liliya » 05 травня 2015, 09:55

в мене коли чоловік чистить картоплю, то мала сідає до нього, тримає за край картоплечистки та чистять разом :ha:
1Liliya Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 70
З нами з: 29 квітня 2015, 11:53
Звідки: Івано-Франківськ
Дякував (ла): 2 раз.
Подякували: 28 раз.
Діти: Дві дівчинки, хлопчик

Re: Чим ви забавляєте карапуза на кухні?

Повідомлення Marichka » 07 травня 2015, 12:54

В нас тепер на кухні то основна забавка планшет чи ноутбук з Ютубом
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Поперед.

Повернутись до Дитячі будні



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron