Глобальні оголошення!



Перша кров...реакція і поведінка батьків

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Перша кров...реакція і поведінка батьків

Повідомлення flash-ka » 07 липня 2013, 12:15

День розпочався гарно і нічого такого не передбачалось....
Майже на рівному місці (добре,що не на асфальті чи бетоні і не далеко від дому) доня як завжди кудись поспішала і.........зарила лобом, плечем, носом, щокою і щойно вирощеними зубами.....цілий рот крові....татко (який саме йшов за нею) перелякався не на жарт......а мала лише трохи злякалась і майже не плакала....отакий от у нас ранок був...
Я взяла малу на руки і понесла додому....з боку можна було подумати,що мені байдуже. Але коли я помила малу від землі та крові і переконалась, що усе гаразд, мала заснула і тоді мене понесло....сльози лились горохами......сама в шоці
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Перша кров...реакція і поведінка батьків

Повідомлення irinka » 07 липня 2013, 15:26

flash-ka так то звичайно страшно, але скільки то ще таких випадків буде... :impossible: то ж діти, за ними не вслідкуєш :crazy: Мій перший раз падав десь в 9-10 міс(вже навіть непамятаю точно :confused: ) то теж тоді чуть зуби собі не повибивав і кров текла, то уявляю що ти пережила. :scare: Наступного разу вже не так стражно буде... :hi: головне щоб без великих травм обійшлося :wink:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Перша кров...реакція і поведінка батьків

Повідомлення nadusha » 07 липня 2013, 15:49

З Артемом, коли йому було десь рік і три сталося таке... Гуляла я з ним коло школи, гралися ку-ку довкола колони коло сходів: язаглядаю зодного боку - він тікає від мене на другий бік і т. д. Раптом на рівному місці перед стіною він перечіпляється і з розбігу вдаряється об стіну. Кров з рота мало не фонтаном, він плаче, я в паніці не знаю що робити, куди бігти, думала він відкусив собі язик... Поруч з школою - наша поліклініка, побігла з ним туди. Лікарка подивилась в рот, а там на нижній губі величезна і глибочезна рана (верхніми зубами розгаратав нижню губу). Плакати Артем перестав, поїхали в травмпункт, де на губу наклали один шов... Верещав бідний під час тої процедури... А я ревала під дверима...
Історія закінчилась тим, що наступного ранку Артем витягнув ту нитку з словами "Мама на, то недоде(недобре)" Полоскали рот ромашкою, довкола рани - зеленкою - і зажило.
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Перша кров...реакція і поведінка батьків

Повідомлення westa » 07 липня 2013, 22:23

Перша кров в нас була десь місяців в 8. В ванній зарив носом прямо в залізні ваги. Кров лилася з обох ніздрів.Цицю не даш , бо нема чим дихати. Допомогла ванна . Вода для нас найбільший кайф.
Найстрашніше в нас було місяць тому. Богданчик посковзнувся на машинці і з розгону вдарився об кант. Розсік собі шкіру під нижньою губою навильот , до зубів .Я не одразу зрозуміла , що сталося. Взяла швидко на руки , притулила до себе і аж тоді відчула , що тече кров. Зовні було небагато , зате повний рот крові . Я прижала рану бинтом і приклеїла пластирем (перед тим обробила спиртом , бо нічого іншого не знайшла ). Циця нам помогла і синочок заснув.Треба було б зашити , але ми були в батьків ,а там , дякуючи реформам , з лікарні мало що залишилося ,хірурга нема. А в Тернопіль не було можливості попасти. Так що в нас вже є перший шрам.
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Re: Перша кров...реакція і поведінка батьків

Повідомлення Dribchuk » 08 липня 2013, 10:17

Гарна тема - відчула себе поганою мамою бо в нас тої крові було набагато більше і набагато раніше. :impossible: Вперше моя мала впала з ліжка на паркет під час нічного годування в 2 місяці. Я була змучена і "відрубалася", мала не знаю як чи сама чи я зіштовхнула в сні - просто перевернулася і впала носом об паркет, пішла трішки кров носом, я перелякалася страшно, зранку їздили в лікарню, з нас посміяллися і сказали що все добре (а я за тх пару годин такого собі надумала :crazy: ) Потім мала летіла з ліжка в 4 міс. ніжками підпихалася і сповзла на спині поки я відвернулася одягнутися, тоді обійшлося без крові, але шишка була величезна. Потім було страшне прокусування нижньої губи - мала бігла (вже мала десь коло 2х рочків) і хотіла залізти з розбігу на ліжко, а промахнулася і підборіддям вдарилася об кут ліжка. Прокусила нижню губу, лікували довго, ходили до лицево-щелепного хірурга бо ранка гноїлася. Правда обійшлося без швів, бідна дитина тиждень нічого не могла їсти. :cray: Потім була пригода в Карпатах де вона здерла шкіру на ніжці від коліна аж до щиколотки (лізла на корявий пеньок) - найгірше було повитягати скалки з ранки - а рядом то не було лікарів :impossible: Але все ми якось пережили, ранки загоїлися, але мала як мала шило в попі так і має, деколи дивлюся як гасає зі старшими дітьми і серце в пятки. :crazy:
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Перша кров...реакція і поведінка батьків

Повідомлення Natalinda » 09 липня 2013, 01:55

flash-ka написав:Я взяла малу на руки і понесла додому....з боку можна було подумати,що мені байдуже. Але коли я помила малу від землі та крові і переконалась, що усе гаразд, мала заснула і тоді мене понесло....сльози лились горохами......сама в шоці

Я так розумію що флешка саме про реакцію батьків хотіла поговорити :confused:
Коли була вагітна то дуже переживала, що буду робити в таких ситуаціх робити. Бо досить таки кіпішна і розгіблена при крові і тому подібних ситуаціях. Але все змінюється)))) Вперше в нас була не кров а "потопання" у ванній. Я памятаю що витягла дитину, перевернула, "витрусила воду", відволікла. Відкрила двері, покликала чоловіка, сказала щоб посидів з дитиною і тоді аж мене почало трясти. Відтоді на любі травматичні ситуації подібна реакцію. тверезо і чітко роблю всі необхідні маніпуляці, а потім "відриваюся")))) трясе, хожу і капаю чоловіку на мізки "а то ж могло б і не таке статися", часом і сльози можуть бути.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Перша кров...реакція і поведінка батьків

Повідомлення flash-ka » 09 липня 2013, 09:11

Natalinda написав:тверезо і чітко роблю всі необхідні маніпуляці, а потім "відриваюся"))))


я підозрювала,що я така, але ще не було нагоди перевірити :crazy: краще щоб і не було....
чоловік заціпенів, бо щойно йшли тою стежкою і бачили у тому місці величезну каменюку :scare: мала приземлилась десь см 20 від неї...
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Перша кров...реакція і поведінка батьків

Повідомлення TYulia » 09 липня 2013, 14:34

:(): тільки от вчора перечитувала ваші страшні історії, а сьогодні мала свою, але слава Богу, то ще не така історія, атипу підготовка для мене. Лишила малого на підлозі в кімнаті. навіть не на хвилинку. Він тіки от може третій день як повзати типу навчився. і от чую щось впало, прибігаю, а на нього впав вітряк, якось він до нього доліз. Але я сама в шоці забрала вітряк, підняла малого, але малятко моє не плакало. Якось так той вентилятор впав, що сперся на ножку і на сам верх, типу малого не зачіпив практично. Я вже реально до образу Бозі дякувала, бо то таки чудом все обійшлось без крові, синців, переляку і навіть без плачу
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Перша кров...реакція і поведінка батьків

Повідомлення катюня » 09 липня 2013, 14:44

а ми сьогодні розбили колінко. кров текла але Сніжана нормально відреагувала показала буба і стала досягати щоб поцьомати а як на зло немала навіть салфеток біля себе пішли в аптеку купили перекись салфетки пластер і думала як то то її тримати щоб обробити ранку а вона на диво навіть не сплакнула тільки пальчиком витирала білу пінку. малиий то кричить навіть при малому порізі хоч має вже майже 9 років. і я теж якось зовсім спокійно реагую на її падіння.
катюня Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 116
З нами з: 03 грудня 2011, 16:47
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 36 раз.
Діти: хлопчик дівчинка

Re: Перша кров...реакція і поведінка батьків

Повідомлення Dribchuk » 09 липня 2013, 14:55

Що я можу сказати - в сімї є хтось хто впадає в паніку коли з дитною якісь проблеми, і інший хто діє тверезо. Я переважно не панікую, а роблю те що маю робити, навіть як знаю що то дитині боляче і неприємно. В чоловіка переважно ступор. Одного разу коли в малої була висока температура і підчсудомило, він навіть швидку нам викликати не зміг :confused: :crazy: я сама і дитину відкачувала і дзвонила. В мене по принципу "очі бояться, а руки роблять" :scare: Я вже мовчу про нашу бабусю ,яка чуть щось зразу починає плакати. Так що мені приходиться розгрібатися зі всім самій :sad:
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.


Повернутись до Дитячі будні



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron