Глобальні оголошення!



Ходить виключно за руку. Обережнічає?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Ходить виключно за руку. Обережнічає?

Повідомлення flash-ka » 13 травня 2013, 11:47

доця ходить з 11 місяців сама по хаті боса. а от на дворі у взутті дуже не впевнена була. а тут на святкуванні ДН були гості, два хлопчики 3,5 і 2 роки. ті ганяють а моя за ними...то тепер без проблем сама ходить а за пальчик веде бабусю чи дідуся до великої собаки :crazy:
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Ходить виключно за руку. Обережнічає?

Повідомлення Ulkanet » 10 липня 2013, 23:34

моїй козулі вже скоро три роки, а вона так привикла ходити за руку - що без руки не хоче ходити. навіть якщо я її не тримаю за руку то вона мені за штани чи за сумку чіпається. скажете "о як добре! не тре літати по всьому тротуарі її лапати :hi: " ага, не дуже. :dash: бо як йде без руки то заглядає по сторонах, ловить гав і шпортається і падає, бо звикла що я її страхую.
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Ходить виключно за руку. Обережнічає?

Повідомлення TYulia » 17 серпня 2013, 13:44

може я трохи не в тему, але створювати нову теж не хочу. Моє маля от вже десь тиждень проявляє інтерес до ходження за ручки, а то раніше хотів тіки повзати, або як берете то несіть. Були ми в парку на днях, то я його трохи воджу, трохи ношу, підкликала мене до себе одна жіночка старшенька з сусідньої лавки. Каже, що вона педіатр і каже мені щоб я більше пускала малого ходити, бо в нього є велике бажання, а я його тримаю. Я з цим типу погоджуюсь, правда пускати цілком його не можу, бо ножки ще навіть настоячи особо не тримають і до секунди падає. Та жіночка каже, що він ще не має упругості в ножках, що йому бракує кальцію. Я кажу, що ми їмо потрібну норму сиру і є на ГВ, а вона мені почала радити давати йому молоко коровяче ще в додаток. Я проти тої жіночки нічого не хочу сказати, нічого дурного вона мені не радила, але ще хочу вас запитати про ту "недостачу кальцію". Чи то в тому є правда, чи то ми ще маленькі і топати ми ще будем чуть пізніше?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Ходить виключно за руку. Обережнічає?

Повідомлення taranjka » 17 серпня 2013, 14:36

я звичайно не педіатр, але то шо тьотя казала "брєд" ІМХО це ж яка має бути нестача кальцію :crazy: щодо пружності ніжок - то краще масажі - щоб стимулювати мязи
твоєму малому ще ж року не має? він як буде час то руку відпустить. я пускала ще біля фонтанів, ходити, як опори
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Ходить виключно за руку. Обережнічає?

Повідомлення Ulkanet » 17 серпня 2013, 16:43

TYulia твоєму малому ж 8-9 місяців. яке водження??? най повзає. а хоче ходити - то най сам ходить.
а то водять тих дітей від 7 місяці за руки, а потім плачуть шо ножки криві і т.д.

ми в парку гуляли в 9-10 місяців тоже багато. то я носила з собою покривала (можна карімати. в мене було таке грубе покривало з дивана) і стелила, і купу іграшок (сусіди часто шушукалися поза спиною :ha: ). і мала там повзала і грася, а я собі валялася тюленем біля неї :ha: . нам було весело. :love:
найбільше запам'яталося як я зробила гірку з книжок з транплінчиком і пускала по ній мячики - Аня так реготала з того шо мячик котиться, так смішно і заразно, що всі дорослі навколо сміялися. :hi:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Ходить виключно за руку. Обережнічає?

Повідомлення Галина » 17 серпня 2013, 16:57

Ulkanet написав:а то водять тих дітей від 7 місяці за руки, а потім плачуть шо ножки криві і т.д.

Про ножки криві не згідна, не думаю, що то має аж такий великий вплив на "кривизну-рівноту" ніжок...
Я свою Вероніку теж десь з 7-ми з хвостиком водила. А що мала робити, як вона хотіла... Ні сидіти, ні на руках, і повзати на вулиці не хотіла, дай руки і топати...
То все від дитини залежить.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Ходить виключно за руку. Обережнічає?

Повідомлення TYulia » 17 серпня 2013, 17:52

та я то теж думаю, що ми на свої 8 з хвостиком місяців і так добре топаємо, але таке мені старші люди сказали, та й закралась в мене думка, що то може я якась недобра мама і треба дитину молоком коровячим напоїти і вона зразу сама побіжить :hi:
А покривалом його повзання не обмежиш, бо всеодно захоче бути там де не накрито, або через всю площу перешагати:-)
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Ходить виключно за руку. Обережнічає?

Повідомлення Ulkanet » 17 серпня 2013, 18:38

я і не обмежувала свою малу. я робила так щоб їй було цікаво на покривалі, а не де інде. :rose:
і цікаво було не лише їй, а ще двом карапузам :rose:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Ходить виключно за руку. Обережнічає?

Повідомлення Sms » 17 серпня 2013, 22:13

По власному досвіду скажу: не водіть дитину за ручки. Прийде час - сам піде. Я почала потрохи водити вже після року. Відводилися 2 місяці. Сама пішла в рік і два. Тепер маєм проблему з ногами : варусне викривлення гомілок. Причиною стало ото водження + велика вага (мала важила в рік 11,600 кг. Зараз 13,300 кг. Кісточки м'якІ -під вагою гнуться. Тепер по типу "Не мала баба клопоту - купила порося"! Бережіть своїх діток!!! Всьому свій час! Пускайте по травці повзати, по землі навіть!!! То більше користі, ніж ото водження!!!
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Ходить виключно за руку. Обережнічає?

Повідомлення TYulia » 17 серпня 2013, 22:22

Sms написав:По власному досвіду скажу: не водіть дитину за ручки. Прийде час - сам піде. Я почала потрохи водити вже після року. Відводилися 2 місяці. Сама пішла в рік і два. Тепер маєм проблему з ногами : варусне викривлення гомілок. Причиною стало ото водження + велика вага (мала важила в рік 11,600 кг. Зараз 13,300 кг. Кісточки м'якІ -під вагою гнуться. Тепер по типу "Не мала баба клопоту - купила порося"! Бережіть своїх діток!!! Всьому свій час! Пускайте по травці повзати, по землі навіть!!! То більше користі, ніж ото водження!!!


ой, налякали ви мене :confused: в нас теж вага велика. Я от себе тішила тим, що я як воджу його попідпашки то нагрузку трохи забираю з його позвоночника. На ходунки в нас табу, подарували і стоять собі запаковані.
А на рахунок "сам піде" то так, але як він пнеться ставати, попри щось буде сам ставати, то може впасти, вдаритись, от і пізставляю йому свої надійні руки :=):
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Поперед.Далі

Повернутись до Дитячі будні



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

cron